Jump to content
WinClub
Syriusz76

Office 2007 profesional poszukuje

Recommended Posts

2 godziny temu, Syriusz76 napisał:

Tylko Office 2007 Enterprise a ja potrzebuje prof

Dziekuje za odpowiedzi ale nigdzie nie znalazlem office profesional :(

A to ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

5 minut temu, toja9704 napisał:

@wiktorynek To znaczy co w srebrnym pudełku z nalepką i certyfikatem? :tooth:

3 godziny temu, Syriusz76 napisał:

Mam oryginalny klucz ale zgubilem plyte

A w pudełku - może por.........., a może co innego. Jeśli rzeczywiście ma orginalny klucz to ok a jeśli ściemnia i piraci to jego problem.

Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi. Musze Wam wyjaśnić to bardziej dokładniej.

W 2008 r założyliśmy pracownie komputerową. Byl postawiony serwer Microsoft SBS 2003 R2

Wszystkie 10 komputerów były i są postawione niestety na systemie Vista 32 z Officem 2007 pro

Niestety Serwer padł rok temu i stwierdzono ze z niego zrezygnują.

Z tego co wiem bo tego nie robiłem. Wszystkie komputery były instalowane lacznie z officem z poziomu serwera. 

I wszystko do tej pory chodziło ok. 

Az przed miesiącem musieliśmy zrobić reinstalke 3 komputerów.

Ale nie ma serwera :(

Instalacja Visty poszła normalnie ale jeśli chodzi o Office to już trzeba z poziomu serwera. 

Na płycie 4 jest niby Office z rozszerzeniem WIM. Jak to rozpakuje to i tak nic nie daje bo musi być instalator. 

I dlatego pomyślałem ze znajdę oryginalnego Offica 2007 i uzyje naszego oryginalnego klucza.. Ale teraz nasuwa sie pytanie, czy to będzie legalne? Bo jeśli nie to nici z tego. Ale szkoda naszej licencji :( 

Dzięki 

Godzinę temu, Syriusz76 napisał:

Microsoft Office Professional Plus 2007 Polish - tak mam napisane w dokumentacji.

@Syriusz76
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

hasło do paczki ZwjqnfNzjV93zJdY
Wersja Professional

ProPlus też jest w zestawie multi. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - w zestawie multi są najpopularniejsze edycje:

- Enterprise

- Home and Student

- Professional

- Professional Plus

- Small Business

- Standard

oraz osobne dodatki

Brakują Basic oraz Ultimate. Jeśli ktoś posiada i może udostępnić, to uzupełnimy pakiet multi.

17 godzin temu, kamiloxf napisał:

Orginalne ISO wersji Basic

W środku znajduje się Pro Hybrid. Wg tego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wydanie hybrydowe akceptuje klucze od edycji Basic i Professional. Czy Basic był tylko w wydaniu hybrydowym, czy istnieje całkowicie odrębna edycja?

23 minuty temu, wiktorynek napisał:

W środku znajduje się Pro Hybrid. Wg tego: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wydanie hybrydowe akceptuje klucze od edycji Basic i Professional. Czy Basic był tylko w wydaniu hybrydowym, czy istnieje całkowicie odrębna edycja?

Prawdę powiedziawszy to nawet nie wiem

Teraz, wiktorynek napisał:

Pobrałem z chomika Basic i wszystko jest ProHybrid, więc chyba tylko w takiej wersji występuje. Natomiast Ultimate nie ma nawet na chomiku.

A da się uzupełnić Multi o Basic czy jednak nie

Ultimate jest tak mało popularny że wątpię aby ktoś miał do niego klucz

Tak, po rozpakowaniu ISO wrzuciłem katalog ProHybrid.WW do multi i mam teraz w menu dodatkową pozycję - pierwszą 2007 Microsoft Office system - prawdopodobnie po wybraniu tej opcji, klucz zdecyduje o instalacji pakietu Basic lub Professional.

Przechwytywanie.jpg

Przechwytywanie1.jpg

A co ty na to aby poczyścić pakiet z Tych pojedynczych wersji  Word,Exel,PowerPoint itp i zostawić tylko pełne pakiety Menu było by wtedy bardziej przejrzyste w następnym kroku i tak jest opcja Dostosuj i wyboru Składnika
Jakbyś mógł i miał czas to wrzuć też wszystkie Aktualizacje i wtedy to upiąć i byłby mega przydatny pakiecik :)