Jump to content
WinClub

wiktorynek

Mega użytkownik
 • Content Count

  11653
 • Joined

 • Last visited

About wiktorynek

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6609 profile views
 1. Partycja zarezerwowana przez system a partycja systemowa, to dwie inne partycje. Zarezerwowanej nie da się zmienić. Proponuję aktualizować przez MCT albo wyzerować dysk i zainstalować na czysto. W takich przypadkach znowu kłania się jednak bezproblemowość partycji MBR.
 2. Szybki start nie liczy się. On o niczym nie mówi.
 3. Tak jak napisałem na początku, trudny temat do ugryzienia, chyba, że ktoś zna patent. Spróbuj jeszcze odinstalować w menedżerze urządzeń kartę sieciową wraz ze sterownikami, restart i zainstalować najnowsze tylko z pliku inf sam goły sterownik.
 4. Czy ten problem pojawił się nagle? Nic nie przestawiałeś w systemie pod kątem połączeń taryfowych?
 5. wiktorynek

  Jaki ram?

  Tak, ze względu na procesor 3400G
 6. Co chcesz osiągnąć? Sanitize? - polecam Parted Magic. P.S. Swoją drogą nie spotkałem się z takim przypadkiem. Oby tylko dysk nie zaczynał zawodzić.
 7. Spróbuj, a następnie ewentualnie faktycznie najnowsze czyli od producenta karty sieciowej.
 8. Pytałem co ciekawego, a nie że znowu głupoty, wygląd itp czyli nic.
 9. Ten błąd jest znany od Win 8 wzwyż, upierdliwy i trudny do zdiagnozowania. Najczęściej wszystko samo wraca do normy po chwili. Ewentualnie możesz spróbować ze sterownikami. Masz najnowsze?
 10. Ja się tak zastanawiam, czy Wy musicie mieć już, teraz 2004? Przecież za kilka dni MS udostępni oficjalnie, pewnie będą od razu jakieś kolejne poprawki oprócz: albo MS zmodyfikuje obraz jak to robił wcześniej i będziecie pobierać i instalować jeszcze raz. 1909 działa, a tu będą na 100% grzechy wieku dziecięcego i płacz na forum. Co ten 2004 wnosi takiego ciekawego?
 11. Problemem jest to, że dostępność dysków SSD na mSATA topnieje. Zostały same kiepskie, ale na pendrive wystarczy. O wiele lepiej kupić obudowę na dysk M.2 SATA.
 12. HikVision C100 to dysk TLC 3D NAND - olewamy - ogólnie wpisuje się w zalew podobnych konstrukcji. Kupujący musi mieć świadomość. Nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć.
 13. @M4T - Odpuszczamy dyski TLC 3D NAND, gdyż to teraz norma i prawdziwy zalew rynku. Na dodatek wszystkie o podobnej specyfikacji. Musielibyśmy wypisać setki modeli. Skupiamy się raczej na starszych modelach z rynku wtórnego oraz "kwiatkach" pokroju Goldenfir i spółka. Szukamy ewidentnych wpadek, odróżniających się na tle dobrej produkcji. Masz na myśli GoodRam C100? Były gorsze np. C40. Wpisują się w rodzinę wszystkich pierwszych płaskich TLC 2D. Musielibyśmy wypisać wszystkie. Wypisałem nawet Samsunga 840 EVO i jego odpowiednik mSATA PM841. Pierwszych dysków TLC unikamy z zasady.
 14. Dodane - klon ADATA SP900 i Kingston V300 (gorszy sampel) HikVision? - podaj konkretny model, bo to marka.
×
×
 • Create New...

Important Information