Jump to content

wiktorynek

 • Content Count

  12,585
 • Joined

 • Last visited

About wiktorynek

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,217 profile views
 1. Czyli sprzed kilku lat (dokładnie z 2018 roku) Najnowszy to 461.09 https://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/169152/pl To już coś wiadomo. Skoro teraz nie masz, to znaczy, że sam sobie zepsułeś lub nie umiesz zainstalować po formacie. Co to za bzdury? W tej chwili widać tylko urządzenia i że mają jakieś tam sterowniki, bo nie ma żółtych znaczków. Wiemy też, że masz przełączanie grafiki Optimus. Dlaczego masz zainstalowany przestarzały system? Dobra rada - pobierz MCT i zainstaluj czysty, nowy system 20H2, zaktualizuj przez WU system i sterowniki, a następn
 2. Nie sądzę i tak mi się wydaje. Naiwny jakiś jesteś czy co? Taki ten serwis cudowny, że zainstalowali sterowniki grafiki sprzed kilku lat? Ja nic nie stwierdzam, ja tylko polemizuję i znam takie objawy i czym mogą być spowodowane. W momencie odbioru laptopa z serwisu, działało podświetlenie RGB? (albo chociaż czerwone) Dlaczego? Oprócz dedykowanej masz jeszcze zintegrowaną. Która działa cały czas, a dedykowana tylko w grach. Ta dyskusja jest bez sensu. Na odległość nikt już Tobie w niczym nie pomoże. Sprzęt, system, sterowniki, oprogramowanie. W tej kolejności wszystko
 3. Czyli masz takie możliwości: - procesory: T7800, T7700, T7500, T9500, T9300, T8300, T8100 - dysk: obowiązkowo SSD - wystarczy najtańszy SATA II lub SATA III myślę, że skoro tylko i wyłącznie do internetu i pasjansa to pojemności 60-128GB - pamięć: DDR2 667MHz 4GB (2x2) Przy takiej konfiguracji bez problemu obsłuży Win 7 x64
 4. Daj screen z CPU-z z zakładki Motherboard, aby było widać jaki tam jest chipset.
 5. Dlaczego dopiero teraz o tym się dowiadujemy? Przecież, to może być przyczyna wielu usterek jeszcze nieujawnionych. Uszkodzenie klawiatury, płyty głównej, karty graficznej. Wg Asusa i tego programu, to ten laptop nie ma podświetlenia na czerwono tylko wielokolorowe RGB. Białe podświetlenie w laptopach, które mają nominalnie RGB, w innych markach/modelach sugeruje uszkodzenie karty graficznej dedykowanej, ale to jest zbyt skomplikowane, aby na odległość określić uszkodzenie lub nie.
 6. Żeby nie stosować żadnych skryptów jak się na nich nie znasz i nie potrafisz sobie edytować tylko to co naprawdę potrzebne. Kilka kliknięć i co trzeba ustawisz ręcznie.
 7. Nie mogę czytać takich bzdur. Jak można być tak nieporadnym? Naprawdę dobrze radzę zostaw to i daj komuś co się na tym zna. W tym serwisie jak spojrzeli na Ciebie, to chyba zrobili sobie i Tobie psikusa. Co to był za pseudo serwis? To najlepiej pokazuje kto tam pracuje, co robią i za co biorą pieniądze. No ludzie! - Google i wpisać nvidia sterowniki - pierwszy wynik wyszukiwania i wybierasz kartę GTX960M + Win 10 x64: https://www.nvidia.pl/Download/driverResults.aspx/169152/pl Poza tym nie wierzę, że WU ich nie pobrało.
 8. Masz karę za to, że nie czytasz.
 9. Skąd wziąłeś archaiczny sterownik? Skoro nie umiesz znaleźć i zainstalować ręcznie, to zdaj się na Windows Update. Zaktualizowałeś ten nowy system?
 10. A co napisałem powyżej? Masz sterownik ATK i wszelkie inne pozostałe?
 11. Nie wierzę! ROG Aura Core Nvidia Control Panel Intel Graphics Control Panel Najpierw sprawdź w jakiej wersji masz zainstalowane sterowniki grafiki.
 12. Brak pojęcia o wszystkim. Musisz zalogować się na swoje konto Microsoft i wyszukać ten sterownik do swojego laptopa.
×
×
 • Create New...

Important Information