Jump to content
WinClub

wiktorynek

Mega użytkownik
 • Content Count

  11951
 • Joined

 • Last visited

About wiktorynek

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6925 profile views
 1. A opcja eksportuj do pliku html i w nowej przeglądarce importuj? Zostaje jeszcze kopia zapasowa i importowanie automatyczne z innej przeglądarki. Łącznie z synchronizacją 4 różne sposoby.
 2. Ponoć tylko w 79 coś zmienili.
 3. Właśnie o tym piszą - co mu wyszło? Zmiana niebieskiego tła na popielate? Naprawdę? To ten hit? Nad tym pracowali 5 lat? U mnie nie ma nawet tych pseudo zmian. P.S. A z żółtego zmieni na pomarańczowy?
 4. Jeszcze nie... ale Microsoft kombinuje i na pewno wkrótce nie będzie możliwe pobranie starszych poprawek do żadnego systemu poniżej Windows 8: https://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-usuwa-stare-aktualizacje.-Ale-sam-chyba-nie-wie-jak,News,109356.html P.S. Co się dziwić skoro Intel usunął wiele starszych sterowników, a producenci płyt czy laptopów robią to samo na potęgę.
 5. Fejk porada - aktualizacja zainstalowana, trick rejestru uaktywniony, efekt zerowy: https://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-pozwala-wlaczyc-nowe-Menu-Start.-Oto-jak-tego-dokonac,News,109384.html
 6. Powtarzam - radzę dobrze poczytać o wadach szybkiego uruchamiania, bo potem na naprawę i odwrócenie przykrych niespodzianek będzie za późno: https://pl.if-koubou.com/articles/how-to/the-pros-and-cons-of-windows-10s-fast-startup-mode.html https://www.e-pilas.com/fast-startup-szybki-start-windows/ Mówiąc prostym językiem, jeśli od dłuższego czasu nie wykonałeś pełnego restartu, to zapomnij o swoich plikach po podłączeniu dysku do innego komputera/laptopa. Jedyną opcją uratowania ważnych plików jest przywrócenie działania systemu.
 7. Niemożliwe. Jakbyś miał kartę sieciową WLAN 2Gb/s, to wtedy może zbliżyłbyś się do 1Gb/s, a masz kartę 867Mb/s. Marzyciel. Bardzo duża strata.
 8. To jest ten dziwny paradoks. Mam FF 79 i używam CCleanera i nic mi nie zmienia w ustawieniach dodatków.
 9. Efekt korzystania z szybkiego rozruchu.
 10. Wbrew kolejnym zapowiedziom: https://support.microsoft.com/en-us/help/4568831/windows-10-update-kb4568831 "Updates an issue that might prevent internet connectivity on some cellular modems after upgrading to Windows 10, version 2004." U mnie nadal ten problem występuje i podejrzewam, że jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie i wiele kolejnych kompilacji wydadzą zanim być może to naprawią. Z reszta jak to z tą naprawą jest, poczytajcie sami: https://www.dobreprogramy.pl/AntyHaker/Microsoft-chyba-jeszcze-bardziej-zwolnil-tempo-czyli-przeglad-zmian-w-kompilacjach--oraz,109342.html Ogólnie o nowościach w aktualizacji Preview: https://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-dostal-pierwsze-opcjonalne-latki-od-maja.-Rozwiazuja-szereg-bledow,News,109344.html
 11. 99,9% kart sieciowych LAN i ruterów 1Gb/s pozwala na transfer nieco powyżej nominalnych 1Gb/s.
 12. Czyli uzyskując 933Mb/s już wiesz, że masz straty - ruter, kabel, karta sieciowa, stacja bazowa operatora.
 13. Masz 1Gb/s w umowie czy 900Mb/s?
 14. Czyli Green Cell. Nic. Regeneracja oryginała. Jeśli za drogo, to używać bez baterii. Dlaczego nie zamiennik? 1. Pojemność deklarowana daleko odbiega od rzeczywistej. 2. Żywotność, aby tylko z trudem dociągnąć do końca gwarancji. 3. Szczególnie w Dellu potencjalne problemy z kompatybilnością. 4. Co kilka sztuk totalny szrot od nowości i trzeba zwracać (akurat nie problem z przypadku SMART i darmowego zwrotu). Jeśli priorytetem jest długa praca na baterii, to tylko regeneracja oryginała z opcją powiększenia pojemności - cena 200+
×
×
 • Create New...

Important Information