Jump to content

wiktorynek

 • Content Count

  12,994
 • Joined

 • Last visited

About wiktorynek

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,161 profile views
 1. Przecież na maszynie wirtualnej ręcznie ustawiasz max RAM i ilość rdzeni procesora. Powyżej tego nie wykorzysta.
 2. To nie łatka tylko aktualizacja do nowszej wersji. Jaką masz w tej chwili wersję 2004, 1909, starszą? Co do specyfikacji, to nie potrzeba jakiś szczegółów jeśli sprzęt jest typowy - wystarczy procesor i karta graficzna, bo to w zasadzie warunkuje pozostały sprzęt. Czy nie masz podłączonych jakiś nietypowych komponentów, podzespołów pod USB, PCI-E, PCI itp np jakaś stara karta dźwiękowa? Ile dysków? Wszystko co zbędne odłącz na czas instalacji.
 3. To nie jest łatka, ani aktualizacja zbiorcza tylko aktualizacja do najnowszej wersji co można porównać do nowego systemu. Jak nie idzie zaktualizować, to zainstaluj 20H2 na czysto. A może przy okazji podaj specyfikację sprzętu, może jakiś podzespół nie spełnia wymagań albo nie ma sterowników.
 4. Tyle rodzajów modemów posiadałem i znani mi ludzie posiadają i jeszcze nikomu nie zmieniało nazwy sieci. Jest domyślna fabryczna lub nadana przez użytkownika. Zmienny jest tylko adres IP, na co nie mamy żadnego wpływu i nie da się tego zmienić. Oczywiście zmieniają się tylko 3 ostatnie cyfry. Chciałem sprawdzić możliwości softu po zalogowaniu do konfiguracji, ale bez podania modelu nie jestem w stanie nic zrobić.
 5. Chyba masz na myśli siebie. Przypomnę: A to są bzdury totalne: Może jeszcze wysilisz się do podania modelu tego modemu, bo inaczej za żadne skarby nie jestem w stanie sprawdzić jego softu. ZTE i co dalej?
 6. Wszystko się zgadza, była pobrana i czekała tylko na sygnał z MS, że kończymy oficjalne wsparcie dla 1909 i instalujemy wszystkim 20H2. Widziałeś ją i czekałeś na cud?
 7. Czyli tak jak napisałem - tego typu płyty umożliwiają tylko podłączenie 2 dysków, a same dyski są sprawne. HP i Dell mają identycznie.
 8. Ale co bez efektu? Trzeci dysk nie działa w drugim lub pierwszym porcie SATA?
 9. Prawdopodobnie jest tak jak Tobie napisałem, a ewentualny problem dysku i kabelka sprawdzisz w kilka sekund - przepinając ten trzeci dysk w miejsce drugiego lub pierwszego.
 10. Nic się nie skończyło. Nadal będą wspierać podobnie jak wszystkie starsze. Jak sobie nie zablokowałeś, to taki efekt był przewidywany.
 11. Telemarketer? Konsultant na infolinii? Ochroniarz? Sprzątacz? - sorry, ale praca w Microsofcie nie oznacza od razu CEO albo głównego programisty. Póki Kiepsko jak na wykształconą osobę. do końca
 12. Tak, gdyż podczas aktualizacji do Win 10 wszystkie rodzaje licencji ze starszych systemów zmieniają się na OEM. Bez znaczenia. Możesz dowolną ilość sprzętów zaaktywować kluczem od Win 8. Oczywiście, aby być zgodnym z literą licencji, jednocześnie można używać na jednym sprzęcie. W Win 10 powinna widnieć informacją, ż system został aktywowany przy użyciu licencji cyfrowej. Są jeszcze opcje przypisania klucza do konta, ale jest to mało wygodne w przypadku zmiany sprzętu, a tak na każdym nowym sprzęcie użyjesz swojego klucza z Win 8 i dopóki trwa możliwość darmowej aktualizacji, doputy będzie dzi
 13. Podobne komputery biurowe HP i Dell też mają najczęściej 3 porty SATA i 2 z nich służą dla dysków, a 1 dla napędu DVD. Twoja płyta też ma 2 porty w innym kolorze niż ten trzeci. Niestety nie widzę oznaczeń tych portów, więc mogę się tylko domyślać. Może nie akceptować 3 dysków.
 14. Sprawa jest dosyć prosta - najpierw próba formatowania niskopoziomowego za pomocą LLFT, a jak nie pomoże, to zostaje wgranie nowego firmware i tu polecam rosyjskie strony.
×
×
 • Create New...

Important Information