Skocz do zawartości

Router do 250zł


TomoS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wracając do tematu to wersja sprzętowa ma jakieś znaczenie? Zamówiłem C7 w sklepie neo24.pl i teraz nie wiem co dostane w przedziale od 1 do 5. Ktoś coś wie na ten temat? Jak to się ma na rynku europejskim?

@annonying_anoni Wybrałem ten model gdyż ma sporo pozytywnych opinii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, TomoS napisał:

Tak wracając do tematu to wersja sprzętowa ma jakieś znaczenie? Zamówiłem C7 w sklepie neo24.pl i teraz nie wiem co dostane w przedziale od 1 do 5. Ktoś coś wie na ten temat? Jak to się ma na rynku europejskim? 

@annonying_anoni Wybrałem ten model gdyż ma sporo pozytywnych opinii;)

Każda wersja ma wsparcie przez OpenWRT, więc nie masz o co się martwić ;)

Generalnie ważne jest to żebyś zainstalował jak najszybciej openwrt, nie aktualizuj oficjalnego FW, bo nie wiem jak w tym routerze, ale na niektórych sprzętach nowszy FW blokuje aktualizację do OpenWRT.

 

Oczywiście OpenWRT pobierz stąd:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

I pamiętaj o:

Cytat

Please note however that this page will refuse to install firmware uploaded with a long filename. To bypass this limitation, download the relevant factory-flash BIN-file and then rename the file to firmware.bin before uploading.

I pamiętaj że wersja, która ciebie interesuje to Factory, nie sysupgrade

TomoS lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TomoS napisał:

Dokładnie ten :)

Wszystko się zgadza pobierasz openwrt z linku wyżej

21 godzin temu, Tanzanit napisał:

tp zwykle wytrzymuja do konca  gwarancji miałem juz nie jednego zdażyłem sie przekonac

TP-LINK tp linkowi nie równy ;)

Z resztą to nie dotyczy wyłącznie tp-linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś sobie według tych opisów tutaj?Może coś znajdziesz o tych portach.:)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TomoS napisał:

Teraz potrzebuje przekierować adres raspberry pi aby był widziany w internecie poza siecią lokalną. QoS mi w tym momencie niepotrzebny.

Masz publiczne ip ? Stałe czy zmienne ? Wgrałeś openwrt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TomoS napisał:

Teraz potrzebuje przekierować adres raspberry pi aby był widziany w internecie poza siecią lokalną. QoS mi w tym momencie niepotrzebny.

Stałe IP

menu  > Forwarding   tu masz  wszelkie opcje związane z tematem przekierowywania portów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka trafiłem przypadkowo na ten temat o routerku mam model Archer C7 lecz ostatnio zauważyłem często wieczorami urywa mi połączenie z 2 lata na nim lecę .

Firmware jakiś czas temu robiłem upgrade, bo mam repeater TP-Link też i na DLNA mi urywało połączenie okazało się, że poprawki firmware załatwił problem urywania połączenia komputer --> tv wifi 5ghz (Fixed the bug that the 5GHz Wi-Fi signal will disappear after working for a period. )

Nie wiedziałem, że można wgrać OpenWRT dopóki nie zacząłem szukać i przypadkowo trafiłem tu.

Pisał ktoś tu, że może być problem z wgraniem openWRT jak firmware upgrade zrobi się do aktualnej wersji w nim, bo blokują poza możliwość dogrania. Moje pytanie jest sens mi próbować wgrać Opena? Rozumiem, że jakby nie wykonało się to nie uszkodzi mi routera obecnego firmware? gwanarancja jest na 2 lata ale mija jakoś lub mineła już nie pamiętam na sprzęt.

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

Firmware Version:
3.15.3 Build 180305 Rel.51282n
Hardware Version:
Archer C7 v2 00000000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie