Skocz do zawartości

Jaki windows pod ten sprzęt?


Rekomendowane odpowiedzi

WIndows 7 (64bit) albo tak samo 64bit WIndows 8.1 - Czyściochy

W sumie możesz popatrzeć też w dziale modyfikacje za modami ale czy to się opłaca odpowiedz sobie sam :) 

 

Ej bo nie chce zakładać nowego posta i czy mógłbyś mi pomóc ? Chodzi o to że instaluje sobie 8.1 powiedzmy i instaluje sterowniki ze strony producenta laptopa i tutaj robi się bałagan gdyż na Windows 8.1 każda gra jaką odpalę działa max w 5 fps a jak odpalę w oknie to powiedzmy że już jest 10 fps. Na 7 nie ma takiego problemu wiesz może z czym to może być związane ? Nie wiem czy to wina może wadliwych sterowników na 8.1 na stronie producenta czy co i czy opłaca się własnie instalować od producenta laptopa czy producenta sprzętu no bo sterowniki do grafiki intel i amd to wyszło już parę wersji w przód a ja na stronie producenta lapka siedzę na tych z 2013 ;/ Warto instalować sterownik chipsetu ? Intel rapid store ? I tak przeglądając filmy na yt to widzę że w tym laptopie co mam domyślnie jest instalowany win 8 bez 8.1 i teraz nwm co zrobić. Opłaca się korzystać z programów typu driver pack solution driver booster ? Powiesz mi może co mam dane zrobić po instalacji danego systemu operacyjnego myślę że tak będzie najszybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Przecież są sterowniki pod W8.1 do tego laptopa.

Po drugie skoro zadajesz pytania typu czy warto instalować sterownik chipset czy IRST to nie wiem czy sobie sam poradzisz.

Ta grafika jest słabiutka nie oczekuj za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie