Jump to content

SuperMan123PL

  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam mam pytanie posiadam takiego laptopa https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g500-notebook/20236/downloads i mam pytanie do grafiki to lepiej ściągnąć z tej strony sterowniki czy strony producenta grafy czyli amd ?
  2. Ej bo nie chce zakładać nowego posta i czy mógłbyś mi pomóc ? Chodzi o to że instaluje sobie 8.1 powiedzmy i instaluje sterowniki ze strony producenta laptopa i tutaj robi się bałagan gdyż na Windows 8.1 każda gra jaką odpalę działa max w 5 fps a jak odpalę w oknie to powiedzmy że już jest 10 fps. Na 7 nie ma takiego problemu wiesz może z czym to może być związane ? Nie wiem czy to wina może wadliwych sterowników na 8.1 na stronie producenta czy co i czy opłaca się własnie instalować od producenta laptopa czy producenta sprzętu no bo sterowniki do grafiki intel i amd to wyszło już parę wersji w przód a ja na stronie producenta lapka siedzę na tych z 2013 ;/ Warto instalować sterownik chipsetu ? Intel rapid store ? I tak przeglądając filmy na yt to widzę że w tym laptopie co mam domyślnie jest instalowany win 8 bez 8.1 i teraz nwm co zrobić. Opłaca się korzystać z programów typu driver pack solution driver booster ? Powiesz mi może co mam dane zrobić po instalacji danego systemu operacyjnego myślę że tak będzie najszybciej.
  3. No tak jak wyżej jaki system pod ten sprzęt Lenovo g500 (laptop) Intel Pentium 2020M 2.40 GHz (2 rdzenie) AMD 8570M (1 GB ) 4 GB RAM Chce wycisnąć jak najwięcej fps w grach
×
×
  • Create New...

Important Information