Skocz do zawartości

Leciwy komputer. Jaka modyfikacja windows 7 albo 8.1?


Rekomendowane odpowiedzi

1. Model- Składak +-10letni

 

2. Specyfikacja:

Pentium e5700 3.00GHz

Nvidia GT 440
DDR3 4GB 2x2GB

1TB dysk HDD plus drugi na dane laptopowy 150GB

Zasilacz IBOX 400w

 

3. System: Aktualnie posiadam windows 7 ultimate 64bit aczkolwiek juz nie chodzi tak jak dawniej

 

4. Poszukuje jakiegoś systemu ktory bedzie dobrze zoptymalizowany, bez pierdół ale żeby był stabilny. 10 podziekuje bo to SYF. Najbardziej chcialbym 7, ale na 8 też się zgodze jeżeli ktoś ma i używa jakąś sprawdzoną wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupotą by było tu instalować win 32-bitowy. nie wiem czy grasz w coś ale ta dość stara karta obsłużyła by trochę gierek które są tylko pod 64-bity tak samo programy powoli coraz więcej tylko pod 64. a że masz 4gb ramu to system powinien działać bez problemu a i zawsze można coś coś wyłączyć/usunąć i będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam odmienne zdanie :) jeśli by nie robił upgradu ramu to spokojnie 32bit lepiej by chodził (pisze z doświadczenia)

 

no może i lepiej. ja polecam 64-bit które na 4gb ramu działa naprawdę ok. i tak jak pisał jeśli by zrobił upgrade ramu nie musiał by później systemu przeinstalowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Mialem problem z twoim skryptem. Po odpaleniu go wyskakiwal blad wtedy kiedy program usilowal utworzyc punkt przywracania. Ale po ktoryms razie juz sie nie pojawic i caa procedura doszla do konca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie