Jump to content
WinClub

Jakub

Mega użytkownik
 • Content Count

  1061
 • Joined

 • Last visited

About Jakub

 • Rank
  Ojciec Jakub
 • Birthday 06/02/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Toruń
 • Zainteresowania
  Wszystkie moje tematy znajdziesz tutaj:

  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Recent Profile Visitors

3088 profile views
 1. deiwd63 - uspokuj się po 1. Po drugie to nie jest mod . Jakbyś przeczytał opis co zostało zrobione w systemie to byś wiedział żę : AKTUALIZACJE DODANE DO ORYGINALNEGO OBRAZU, DODANY FOLDER $OEM$ który też ma poprawki których normalnie nie zintegrujesz. Nic nie usuwałem nic nie dodawałem. System windows 7 nie wspiera już procesorów wyższych np intela itp i w związku z tym zaleca się przeniesienie na inny system np 8.1 czy na 10. Sam obecnie mam 8 generacji procesor i siedzę na 10. Ustawioną mam kopię przyrostową w programie acronis true imagę 2020. Jak od dawna wiesz jeżeli czytasz to wiesz że nie wspieram windows 7. Mimo że jakieś ESU jest do 2021. 10 mają tylko start is back + łaty to samo przy 8.1 . Nic innego nie mają wszystkie funkcje są w moich systemach włączone. a na 7 nie ma powershell tylko od 8.1 do 10
 2. nie mozna windows update wywalić możesz je sam wylłaczyć ale po co?
 3. HENDRIX spoko tylko musisz poczekać na reupload. co w tym trudnego założenie za free konta? darmowego
 4. Dzisiaj ponieważ mam tydzień wolnego mogę tez coś porobić:) I obrazy.
 5. ziomuś nie panikuj. Zrób tak. To jest PC / lapek ? jeżeli tak to odłacz DVD/ CD. USB może być tak ze masz brudne porty - powietrzem sprężonym w lini pionowej wydmuchaj. Podepnij instalacyjny soft na usb 2.0 nie na 3.0. Może tu leży problem. Jeżeli jak pisałeś z pamięciami jest krucho bo może być walnięta fizycznie > odepnij jedną przy wyłączonym PC/laptopie wyjetej baterii . Odpal tryb awaryjny tak abyś miał dostęp do CMD Możesz zrobić podobnie jak na tym filmie- kluczowy moment CMD jest ważny. Co do programów wiem że masz spróbuje Ci pomóc. Możesz także wysłać do mnie sam dysk twardy sprzęt twój kurierem. Żaden problem. Co do programów jest kikanaście programów np Acronis Ture Image czy Clone APP ( https://www.dobreprogramy.pl/CloneApp,Program,Windows,66503.html) . Fajny program.
 6. Chodzi Ci płynnie bo wersja 32 bit mniej ramu bierze na system jak dobrze pamiętam 1 GB wersja X64 2 GB bierze. Wiec lepiej mieć więcej.
 7. Wersja X64 rozwiązuje problem.
 8. spokojnie będzie nowa wersja napisałem ale jednak zrobię:) chcę jednak coś zrobić najpierw przed tym.:D
 9. Agentix nie można ponieważ wiele łat zostało zastąpionych . spokojnie system jest tesowany na dniach upinam.
 10. Niestety na dzień dzisiejszy są komplikacje z integracją poprawek od wiktorynki cały czas wywalają znaki zapytania . Robiłem na wirtualbox, i na fizycznej maszynie na systemie matka: 7 , 8.1 . Niestety u wiktorynki działają u mnie nie. Wiec nie ma szans aby je zainstalować. Próbowałem wszystkich opcji.
×
×
 • Create New...

Important Information