Jump to content
WinClub

Jakub

Mega użytkownik
 • Content Count

  992
 • Posty z Chatbox

  6
 • Joined

 • Last visited

About Jakub

 • Rank
  Ojciec Jakub
 • Birthday 06/02/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Toruń
 • Zainteresowania
  Wszystkie moje tematy znajdziesz tutaj:

  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Recent Profile Visitors

2527 profile views
 1. Jorgusek widzisz co napisałem w temacie czy ślepy jesteś ? Pod koniec miecha pisze to wyraźnie.
 2. U To jest wina zabrudzenia touch Pada na laptopie, sterowników. Oddaj na serwis niech sprawdzą. .
 3. Zainstalowałem na dysku Winde , potem zainstalowałem : i dałem dism++ jako kopie obrazu. podmieniłem instalatory. dla każdego systemu potem scaliłem w 1 i gotowe.
 4. Instalator został zmieniony z tego względu że chciałem czegoś nowego TZN : Konto Usera, w którym można zmienić nazwę . Prosta sprawa. Poprawki integrowane za pomocą Update R2 ( wszystko masz w opisie ). Werjsa X86 będzie pod koniec września. Pracuje na 2 etaty. Wiec nie mam za bardzo czasu. Wszystkie moje wstawki będą miały właśnie w taki sposób realizowane. 7 będe wspierał do stycznia 2020 roku po tej dacie już nie będzie modyfikacji moich z tym systemem 8.1 do końca wsparcia. 10. Do końca wsparcia.
 5. https://mega.nz/#!DUx3BaaR!7V9kAktBGxOsgdTJ2qz97sKmlIJ4cKTjP1oVd8BL- link z programami.
 6. Łukasz po co Ci live. Żle napisałeś temat. Pobierz sobie prosty jak drut RECUVA w wersji 1.53 PL przywróć na dysku te pliki co skasowałeś . Niestety to trwa kilka godzin. Zgraj je potem sobie zamiast tej macieży zrób normalnie. Macież nie jest dla zwykłych ludzi Tobie jest nie potrzebna. 1 Cały dysk możesz na system drugi na dane. Nie kombinuj. I nie wydzwaniaj do mnie co chwile.
 7. Już mówię Są 3 edycje tak. Home , Pro i ULT Dla HOMA będą 3 Home RTM + łaty Home RTM + łaty + programy+ konto potraktowana skryptem m4s minimalnie Home RTM + łaty + programy+ konto potraktowana skryptem m4s extremalnie czyli 1.) Kodowa nazwa systemu będzie tak: HP( Home Premium) HPF ( F - full) A czyli HPX64FA czyli 2.) Kodowa nazwa systemu będzie tak: HP( Home Premium) HPF ( F - full) A czyli HPX64FAPSM czyli 3.) Kodowa nazwa systemu będzie tak: HP( Home Premium) HPF ( F - full) A czyli HPX64FAPSE Oczywiście na bazie instalatora z 10 czyli 350 mb partycje będzie wam tworzyć i kompresja do ESD Co się zmieni? zmieni się to że już oficjalnie to mówię nie będzie X86 wersji robionych a za rekompensate będzie tutorial porządny i samemu sobie zrobicie.
 8. Zmiana planów planuje unowocześnicz wszystkie edycje o programy itp faza testów. Bądzcie cierpliwi.
×
×
 • Create New...

Important Information