Jump to content
WinClub

Jakub

Mega użytkownik
 • Content Count

  1027
 • Posty z Chatbox

  13
 • Joined

 • Last visited

About Jakub

 • Rank
  Ojciec Jakub
 • Birthday 06/02/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Toruń
 • Zainteresowania
  Wszystkie moje tematy znajdziesz tutaj:

  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Recent Profile Visitors

2761 profile views
 1. Ja już teraz robię systemy ze wszystkim wiec pozostaje ci wgranie tylko softu sterowników. Jakbyś odwiedził mój temat to byś wiedział.
 2. Żadne klonowanie. Kolejna osoba co klonuje dyski zamiast wgrać i obejrzeć mój poradnik jak zrobić system z programami . Potem cyrki są. Kolejna 6 osoba co do mnie prywatnie się zgłasza zrobienie wgranie systemu zajmuje mniej niż byc to wszystko klonował. Polecam : Moje poradniki Ciebie interesują: Własny system , i wintoolkit.
 3. Ten sam model drukarki w pracy. . 1.) Aktualizacja windows update i kompilacji najnowszej 2.) wywal stery przy użyciu IOBit uninstaller i przeczyść rejestr , restart 3.) ponowna instalacja według instrukcji czyli najpierw soft , podpiecie potem 4.) Drukarka drukuje kompilacja windows to W10 1909 X64 Pro i HOme działają. 5.) Drukarka musi być ustawiona jako domyślne urządzenie. Jeżeli to nie działą to czeka cie format jak kolega powiedział odrazu na czysto w10 1909
 4. Ziomuś zrób tak poczekaj dzień dwa maks. Dziś zrobie instalator 7 . Z moich poradników w dziale tutaj : wejdz we własny system tam opisałem podmianę install.wim : musisz przerzucić z 7 install.wim i dodać go do instalatora 10. Mogę zintegrować sterowniki. Najlepiej na USB 2.0 sobie zrób pendrive i tylko instalator podmień Ciebie interesuje - Własny system. i Wintoolkit.. Rufusem w tedy pod MBR robisz pendrive.. W razie pytań służe pomoca na dicordzie , mailowo.:)
 5. Jakub

  Acronis True Image

  Bo prawidłowe iso do najnowsze instalatora aby było full okey należy wykonać z poziomu zainstalowanego , aktywowanego programu a dopiero potem rozsyłać. Nigdy nie robie ISO rufusem dla acronisa zawsze robie Xboot 1.4 formatując na fat32 pendrive i zawsze działa.
 6. A co za problem wyłączyć antywirusa lub w defenderze dodac do wyjątków.
 7. RKI nie prościej zainstalować na świeżo dla SSD systemu? System z programami możesz zrobić przy użyciu mojego poradnika
 8. Ziomuś ja polecam Tobie zrobić tak: 1.) Przygotuj sobie pendrive z systemem w10 kompilacja 1909 TH2 RTM wypal w rufusie. 2.) Odepnij hdd , zainstaluj system na SSDeku. 3.) Podepnij hdd i zgraj dane te na ssd potrzebne twoje. 4.) Wywal partycje C i D z dysku HDD robiąc jedną wiekszą Ja tak mam : SSD cał na WINDOWSA z pominięciem 500 MB , i na D cały 2TB hdd. Programy do migracji bardziej według mojego skromnego doświadczenia robią więcej bajzlu niż pożytku. Nigdy ich nie używałem.
 9. jak nie działają? A tu co co to jesT? widać że nie ogarniasz ziomek. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 10. Jakub

  Własny system

  Jest reaktywacja poradnika nowa wersja starej już nie będzie. Na jej podstawie tworze obecne swoje modyfikacje Korzystam z VMare player:)
 11. Zbysio Jarzyna instalacja nie zatrzymywała się. Dzieje się tak ponieważ wgrywane są poprawki nieintegrowalne folder $OEM$ Niestety ta metoda będzie przeze mnie całkowicie usunięta i dalej będę kontynuował Konto User znowu powróci do systemu dodatkowo zrobie poradnik jak zmienić nazwę użytkownika jak i w C/users .
 12. W10 na kompie mam RTM bez czyszczenia:) majster.
 13. Tak jak mówiłeś trzeba najpierw utworzyć maszynę bez instalacji tam jest taka opcja. Widocznie coś się rypie. Temat do zamknięcia.
 14. okey spróbóję zobaczę.
×
×
 • Create New...

Important Information