Jump to content

Jakub

Mega użytkownik
 • Content Count

  944
 • Posty z Chatbox

  24
 • Joined

 • Last visited

About Jakub

 • Rank
  jakub
 • Birthday 06/02/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Toruń
 • Zainteresowania
  Wszystkie moje tematy znajdziesz tutaj:

  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Recent Profile Visitors

2190 profile views
 1. Będe robił fajne obrazyt. User to sa czyste obrazy zero kastracji. Wiec all działa a nie jak większość modów robi i wywala to i tamto , a potem jest płacz że czegoś nie ma. Bez urazy ja kastratów robić nie zamierzam.
 2. siema pracuje nad nowym wydaniem. Pod koniec maja będzie.
 3. Ja od lat nie używam windowsowego przywracania bo badziew totalny pobierz sobię płytkę serieja streleca Tam jest narzędzie Acronis True Image 5 minut i masz odszyskany obraz. Świetna sprawa.
 4. Witaj najwcześniej nowe linki w maju Koniec maja początek czerwca.
 5. Po co ci tyle partycji. Robisz tak 1.) Na 120 Gb instalujesz system na całym. 2.) na drugim wywalasz all robisz 1 partycję wiecej nie trzeba. Katalog i pogkatalogi np gry programy itp 3.) Na czas instalacji wypinasz ten większy. GPT pod uefi. w rufusie I do przodu. Po zainstalowaniu drive boster instalujesz stery prócz grafiki i potem bez lipy podpinasz drugi. Tyle w temacie all działa. Ja tak mam na SSD i HDD
 6. Na forum jest wersja aktywowana polska dział ntlite> download
 7. Po co Ci kafelki , zainstaluj sobie start is back z forum , dodatkowo skryptem od m4s wywal wszystko: zrób backup. System śmiga aż miło mi szczerze do niczego nie są potrzebne kafelki nie używam tego MS napchał dużo badziewia do 10, jak edytor zdjęć , PDF itp. Bez sensu totalnie mało tego do dziś opcja programy domyślne nie działa resetuje do ustawień fabrycznych.
 8. Bo masz folder dolar OEM w któym idą poprawki nie integrowalne na moim dysku nvme SSD idzie jakieś 50 minut może ciut więcej. Więc nie ma tragedii. od czerwca planuje zmianę sposobu integrowania łat tak jak zrobił to w 8.1 GT500s musze się zaznajomić z tą procedurą. Mało tego teraz nie mam czasu bo jestem wolontariuszem w fundacji i jest od groma do roboty. A stale przybywa ciuchów , żarcia , itp. . W7X86PL_20.2.19r .rar - gdzie tu masz obraz od 8.1 windowsa? w środku sprawdziłem jest iso 7 x86 3 edycje.
 9. Poradnik spoko ale lepszym rozwiązaniem jest płytka os siergieja streleca i tam jest szereg narzędzi do robienia kopi zapasowej lepszych od GParted. Gparted bardziej używam do Sercure Erasser na SSD.
 10. Wu ma pełno niedoskonałości ja robię według listy od wiktorynka a coś mogło wyjść więcej:) wiadomo lub zostać przez coś zastąpione. Jak znajdę czas zrobię metodą jak GT500s narazie mam go mało.
×
×
 • Create New...

Important Information