Jump to content
WinClub

Jakub

Mega użytkownik
 • Content Count

  1038
 • Posty z Chatbox

  19
 • Joined

 • Last visited

About Jakub

 • Rank
  Ojciec Jakub
 • Birthday 06/02/1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Toruń
 • Zainteresowania
  Wszystkie moje tematy znajdziesz tutaj:

  https://winclub.pl/topic/10578-moje-poradniki-jakub/?p=136727

Recent Profile Visitors

2908 profile views
 1. Jest w trakcie robienia. Testów. Będzie to ostatnia wersja.
 2. Czekam na aktualizacje . I jak się pojawią zrobię zestaw . I ten pakiet będzie udostepniany do czerwca na moim hoście. Potem znikniej wraz z tematem ( zostanie do archiwum walniety ) Teraz będę wspierał w10 i w8.1 tylko
 3. w tym tyg wyjdzie ostatni modzik z tego zaplecza wiecej nie bedzie 7
 4. ziomuś wszystko fajnie jnm ale nie zmieniaj oryginalnej nazwy mojego systemu. i struktury. Najpierw powinieneś do mnie wysłać. Oryginalna ma rr w nazwie i tak ma być. bo md5 też ma rr i w tedy się sumy nie zgadzają.
 5. Niestety z powodu problemów windowsa 7 nie będzie dzisiaj będzie po nowym roku dopiero wrzucona.. bo ręczna aktualizacja trwaaaaa i trwaaa.
 6. Ja już teraz robię systemy ze wszystkim wiec pozostaje ci wgranie tylko softu sterowników. Jakbyś odwiedził mój temat to byś wiedział.
 7. Żadne klonowanie. Kolejna osoba co klonuje dyski zamiast wgrać i obejrzeć mój poradnik jak zrobić system z programami . Potem cyrki są. Kolejna 6 osoba co do mnie prywatnie się zgłasza zrobienie wgranie systemu zajmuje mniej niż byc to wszystko klonował. Polecam : Moje poradniki Ciebie interesują: Własny system , i wintoolkit.
 8. Ten sam model drukarki w pracy. . 1.) Aktualizacja windows update i kompilacji najnowszej 2.) wywal stery przy użyciu IOBit uninstaller i przeczyść rejestr , restart 3.) ponowna instalacja według instrukcji czyli najpierw soft , podpiecie potem 4.) Drukarka drukuje kompilacja windows to W10 1909 X64 Pro i HOme działają. 5.) Drukarka musi być ustawiona jako domyślne urządzenie. Jeżeli to nie działą to czeka cie format jak kolega powiedział odrazu na czysto w10 1909
 9. Ziomuś zrób tak poczekaj dzień dwa maks. Dziś zrobie instalator 7 . Z moich poradników w dziale tutaj : wejdz we własny system tam opisałem podmianę install.wim : musisz przerzucić z 7 install.wim i dodać go do instalatora 10. Mogę zintegrować sterowniki. Najlepiej na USB 2.0 sobie zrób pendrive i tylko instalator podmień Ciebie interesuje - Własny system. i Wintoolkit.. Rufusem w tedy pod MBR robisz pendrive.. W razie pytań służe pomoca na dicordzie , mailowo.:)
 10. Jakub

  Acronis True Image

  Bo prawidłowe iso do najnowsze instalatora aby było full okey należy wykonać z poziomu zainstalowanego , aktywowanego programu a dopiero potem rozsyłać. Nigdy nie robie ISO rufusem dla acronisa zawsze robie Xboot 1.4 formatując na fat32 pendrive i zawsze działa.
 11. A co za problem wyłączyć antywirusa lub w defenderze dodac do wyjątków.
 12. RKI nie prościej zainstalować na świeżo dla SSD systemu? System z programami możesz zrobić przy użyciu mojego poradnika
×
×
 • Create New...

Important Information