Jump to content

norris99

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About norris99

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. Mam pytanko czy zainstaluje ten system na laptopie asus gl752vw albo dać sobie spokój. Dzięki za pomoc z góry Jeżeli w złym miejscu zadałem pytanko to proszę o podpowiedź w którym miejscu go mogę zadać aby otrzymać odpowiedź. Z góry dziękuję
 2. Kolego sey oto rozwiązanie twojego problemu. Musisz wykonać taką prosta operację aby podczas instalacji pokazał się wybór systemu. Dodając nowy plik „ ei.cfg ” w obrazie ISO konfiguracji systemu Windows 10. Ten plik informuje system Windows o tym, która wersja systemu Windows powinna zostać zainstalowana na komputerze. KROK 1: Przede wszystkim musimy wyodrębnić zawartość pliku ISO konfiguracji systemu Windows 10. Możesz go wyodrębnić za pomocą 7-Zip . Wyodrębnienie całego pliku ISO zajmie trochę czasu. KROK 2: Teraz otwórz Notatnik i skopiuj / wklej następujący fragment kodu w Notatniku: Możesz również całkowicie pominąć część gdzie się wpisuje [EditionID] w pliku „ei.cfg”, aby instalacja systemu Windows 10 poprosiła Cię o wybranie żądanej wersji w czasie czystej instalacji: [Channel] Retail Teraz zapisz plik o nazwie „ei.cfg” (użyj podwójnego cudzysłowu „” podczas zapisywania pliku, inaczej Notatnik utworzy plik tekstowy o nazwie ei.cfg.txt). KROK 3: Teraz skopiuj plik „ei.cfg” i wklej go do folderu Sources folderu instalacyjnego systemu Windows 10, który otrzymałeś po wyodrębnieniu pliku ISO za pomocą 7-Zip. KROK 4: Teraz możesz utworzyć bootowalny dysk USB lub nagrać pliki na DVD i bez problemu zainstalować wersję Windows 10 Pro. Do utworzenia botowalnego pendriva polecam program rufus Mam nadzieję że pomogłem ci w rozwiązaniu problemu. oto plik z [EditionID] ei.cfg drugi w którym brak jest wpisu [EditionID] ei.cfg
 3. A czym go aktywować. Próbowałem KMSpico ale się nie dało.
 4. Czyli masz na myśli BGA mostka. Potraktować go hotem jak to się robiło w xboxach Jak zadziała to puźniej rebuilding. Ok zaraz zabieram się do roboty. Dam znać jak mi poszło.
 5. Przed chwilą zauważyłem że się nagrzał z lewej strony ale nie mocno. Po naciśnięciu powera tak po 15 minutach był lekko ciepły.
 6. Wtam, posiadam laptopa który normalnie pracował i któregoś dnia po prostu się wyłączył i już nie dało się go włączyć. Moje pytanie polega na tym co mogło ulec awarii, chcę zaznaczyć że jak go rozebrałem w celu wyczyszczenia to wentylator i kratka w z lewej strony laptopa była totalnie zapchana i wydaje mi się że to mogła być przyczyna. Teraz jest już czysty ale martwy. Poniżej zamieszczę parę fotek i krótki filmik jakie są teraz objawy. Z góry dziękuję za pomoc
 7. Ok dzięki. Zaraz robię próbę instalacji
 8. Rozpakowałem iso ale w nim nie ma pliku ei.cfg.
 9. Witam. Mój problem polega na tym że nie mogę zainstalować win 10 z bootowalnego pendriva. Pobrałem win 10 to znaczy wersję Win 10 PRO 1703 Extreme PW2 x64 2k17 tworzę bootowalnego pena rufusem i gdy instalacja dochodzi do wyboru systemu to widnieje informacja że brak jest systemu do wyświetlenia i koniec. Tworzyłem na różne sposoby na różnych penach i nic. Nie mam już pomysłów jak to naprawić. Proszę o pomoc Moj sprzęt to ASUS Gaming GL752vw.
 10. Chciałem dla siebie takie coś stworzyć. Nie chodzi mi o publikacji takiej instalki tylko jakiś poradnik znaczy się tutek jak takie coś zrobić jakimi programami krok po kroku.
 11. Tak jak w temacie jak stworzyć instalacje win 10 wraz z którym zainstalują się potrzebne dla danego sprzętu sterowniki oraz programy które instaluje użytkownik po instalacji czystej windy. Tak aby wszytko poszło za jednym zamachem a nie tracenie czasu aby później wszystko dogrywać.
 12. Witam. Posiadam laptopa Asus ROG GL752VW i chipset Intel Sunrise Point HM170, Intel Skylake-H. Podczas instalacji windowasa 7 64bit mam komunikat o braku sterownika. Pobieram sterowniki jak w instrukcji tworzę pendriva rufusem 2.11. I jak wskazuje lokalizacjię na dysku z sterownikami to pokazuje się komunikat że w danym miejscu nie ma sterowników dla mojego sprzętu. Nie wiem co robię już źle dlatego proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information