Skocz do zawartości

P4VL0

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana P4VL0 w dniu 15 Sierpień

Użytkownicy przyznają P4VL0 punkty reputacji!

O P4VL0

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Polska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. P4VL0

  W7 X64 By P4VL0

  Informuję, że w ostatnim czasie podjąłem pracę nad Windowsem10 1803 Nie robię 1809, ponieważ jest on dość zbugowany i problematyczny. Stay tuned.
 2. W mojej okolicy są: dwa BTS-y Networks z LTE1800 NW oraz przy dworcu PKP też z LTE800 T-Mobile. Testy: 800: https://i.imgur.com/n6V1xqo.png 1800: https://i.imgur.com/waW5Ff5.png 800+1800: https://i.imgur.com/PKqKHA7.png Czy sygnał jest słaby? Na routerze pokazuje mi 4/5 kresek więc niewiem... Właściwie to ten internet mi pasuje GDYBY TYLKO NIE TEN DOWNLOAD- jest dość słaby -> powiedzmy że już 15MB/s było by lepsze... Ale czy da się tutaj tyle osiągnąć? Na PW wyłałem dokładną lokalizację zamieszkania.
 3. Witam, posiadam router WiFi Huawei B525s. Oferta T-mobile internet domowy 20MB/s bez limitu danych. Tutejszy intenet (rejon: Bydgoszcz, Brzoza) osiąga prędkość +/- 10MB/s download i +/- 6MB/s upload. Przepustowość sieci jest dość mała- zwłaszcza, kiedy zaczynają z niej korzystać więcej urządzeń. Konsultant powiedział nam, że w naszym rejonie nie ma sensu brać pakietu 60MB/s, ponieważ nie osiągniemy takiej prędkości. Czy dokupienie dodatkowej anteny zewnętrznej ma sens? Czy dzięki takiemu urządzeniu będziemy w stanie osiągnąć te 60MB/s? Jeśli tak, to jakie urządzenie kupić? Widziałem coś takiego: ANTENA TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO Jakieś opinie? Wady, zalety?
 4. P4VL0

  Pytanie dotyczące podłączenia TV do anteny.

  Myślałem o czymś takim: https://dvbsklep.pl/pl/p/Antena-DVB-T-Yagi-1621-69-wzmacniacz-30-dB/158 podłączam to do rozgałęźnika, potem do dekodera i to TV- zadziała takie coś?
 5. P4VL0

  Pytanie dotyczące podłączenia TV do anteny.

  Jeżeli chodzi o lokalizację to jestem oddalony o 16km od miasta (Bydgoszcz) lecz nadajniki prawdopodobnie są gdzieś bliżej
 6. Pytanie dość głupie i pewnie nie dotyczące tematyki forum ale zapytać nie szkodzi :). Mianowicie- Chciałbym mieć telewizor w pokoju, jednak nie ma do niego uprzednio wyrobionego podłączenia pod antenę. Jednakże, pamiętam, jak u znajomych mieli telewizor który odbierał kanały anteną postawioną na tym telewizorze (!). Czy jest to możliwe? Czy aby podłączyć telewizor to musi być do niego wyjście antenowe czy można podstawić dodatkową, znajdującą się wewnątrz budynku antenę, która również będzie odbierać sygnały. Jeżeli ktoś wie, proszę o omówienie możliwych opcji, napisania ich zalet, wad itd. Liczę na pomoc
 7. Mozna pobrać SCH10Tweaks osobno?
 8. Na zajęcia do szkoły zadano nam te polecenie do wyjaśnienia...
 9. P4VL0

  ksmpico

  Wzięty z basewin.pl: https://www45.zippyshare.com/d/wohfsLkO/19648/KMSpico 10.2.0 %2b Portable (Office and Windows Activator).rar Pozdrawiam, P4VL0
 10. P4VL0

  Win JG10 Pro x64

  @srom-otnik Jakieś info na temat jakiś nowych buildów? Przewidujesz takowe w przyszłości?
 11. Tak jak w temacie. Skrypt miałby się uruchamiać jednorazowo po zainstalowaniu systemu Windows. Słyszałem coś o ścieżce sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts\SetupComplete.cmd i... co dalej? Jak taki skrypt dodać do .iso Windowsa?
 12. P4VL0

  W7 X64 By P4VL0

  System można aktywować aktywatorem z tego linku: https://drive.google.com/open?id=1MM-BPGfOVjXU0nSmGzdGsHbh_ll9t8cP Pozdrawiam, P4VL0
 13. P4VL0

  W7 X64 By P4VL0

  W7 X64 By P4VL0 Witam, przedstawiam mam moją własną, autorską modyfikację Windowsa 7 pt. W7 X64 By P4VL0. Główne cechy: -zoptymalizowany -usunięto zbędne programy i pliki (w tym wszystkie języki i klawiatury- zostały polski i angielski) -zintegrowano większość aktualizacji bezpieczeństwa i nie tylko -liczba procesów: 26, zapotrzebowanie na pamięć RAM: 800MB (testowane na fizycznym komputerze) -zmodyfikowano rejestr systemu (optymalizacja pod kątem dysków SSD, pełne prawa administratora itd.) -zintegrowane sterowniki USB 3.0 -system jest nieaktywowany Usługi: (Usunięto/Wyłączono) Planuję również dodanie samodzielnie uruchamiających się skryptów .bat (konfiguracja poinstalacyjna). Po instalacji zalecam ponowne uruchomienie komputera. Polecam również użycie skryptów: OptymalizacjaSSD: https://drive.google.com/open?id=1pODaSkr4xr-ChcatfU40jbe80S9ljbcC RemoveSPY_AIO: https://drive.google.com/open?id=1gSNLuZs21lvtrkDeRSVa6XKNvBJp42Hu Rozmiar ISO: 2,91GB (kompresja .wim) Download: https://drive.google.com/open?id=1xquBL0IDzaPu_NnzSXjhQNSP3ifFEXhM Jakiekolwiek błędy proszę zgłaszać w komentarzach.
×

Powiadomienie o plikach cookie