Jump to content
WinClub

P4VL0

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About P4VL0

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W8.1 X64 By P4VL0 Witam, wreszcie zabrałem się za stworzenie moda do 8.1 czego efektem jest właśnie ten projekt. Główne cechy: -oparty na wersji 6.3.9600 (Pro) -zoptymalizowany -usunięto zbędne programy i pliki (w tym wszystkie języki i klawiatury - zostały polski i angielski) -wycięte win update i win defender -brak kont microsoft - tylko lokalne -zintegrowane wszystkie aktualizacje bezpieczeństwa -przygotowany pod przyszłe aktualizacje (zarówno naprawiające błędy, dodające dodatkową funkcjonalność jak i te dodające najnowsze łatki zabezpieczeń) -kompresja .esd (rozmiar .iso - 3.13GB) Download: https://drive.google.com/open?id=10MKEAkHY4HmVaVfWt5His42aVv2mIWxb W folderze „Tweaki” znajdują się skrypty optymalizujące system i inne przydatne programy (RemoveSPY_AIO, czyszczenie itd.)- polecam tam zajrzeć . Aby przywrócić klasyczny menu start zamiast tego kafelkowego, należy zainstalować program StartIsBack+. Uwaga! StartIsBack+ zawarty w paczce jest niekompatybilny z moim systemem. Wynika to z pomyłki jaką popełniłem, ponieważ bieżąca wersja programu jest pod Windowsa 10 (StartIsBack++) zamiast pod Windowsa 8.1 (StartIsback+). Zostanie to poprawione w jednej z najbliższych aktualizacji. Link do pobrania kompatybilnej wersji programu: https://drive.google.com/open?id=1GMVW94DLYlr4XYIJ7SuuLuSViL1TGwoZ Aktualnie system został zainstalowany i przetestowany na mojej głównej platformie (PC z Ryzenem 1400) i działa on bardzo dobrze. Do tej pory nie natrafiłem na żaden błąd. Wszystkie programy zainstalowały się poprawnie. Wygląd pulpitu tuż po zainstalowaniu systemu: Użycie zasobów: Po instalacji zalecam ponowne uruchomienie komputera. Podziękowania dla innych użytkowników tego forum: @m4s - za udostępnienie swoich skryptów @schonaldo - za udostępnienie swoich skryptów Bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich błędów w systemie w celu ich eliminacji. Pozdrawiam i życzę przyjemnej pracy z systemem, ~P4VL0
 2. Możesz dać screena z menedżera zadań z użycia zasobów komputera? Ten system ma jakoś mniej tych apek metroUI czy jak?
 3. P4VL0

  Pilne ! Ataki !

  Możesz włączyć te opcje w ustawieniach routera. Zakłada "zapora".
 4. Mam router huawei B525s. Na nim mam ustawione: adres IP: 192.168.0.1, DHCP .2 - .51. Na AP: adres IP: 192.168.0.52, maska /24, DHCP .53 - .102. Wszelkie zabezpieczenia w Huawei'u wyłączone. Problem polega na tym, że nie ma dostępu do internetu w AP. Próbując z maską /16 w AP, router "narzuca" swoje DHCP na AP. W cisco packet tracer wszystko dobrze działa. Gdzie jest błąd?
 5. Mam to samo i również na B525s. Próbowałem ustawić sieć 192.168.1.1 na piętro i 192.168.0.1 na parter. Wydaje mi się, że problem leży w niemożności ustawienia maski (wgl to jaka ona jest? /16? Na to sugeruje oprogramowanie). Mi to wygląda na problem z tym huawei'em. Ba, nie mogę nawet ustawić rezerwacji IP dla AP, bo podobno "jest to inna sieć". Teoretycznie, router ma ustawiony swój adres i AP swój. Oba mają osobno ustawione zakresy DHCP. Więc czemu R1 nadaje adresy z AP? Bez sensu. Spróbuj zrobić to samo ale na dodatkowym routerze ( Huawei > R1 > R2) i sprawdź, czy problem nadal występuje. Sam to mam u siebie :/
 6. Dajcie spokój z tym w7. Stare to, traci wsparcie w styczniu. Nie warto
 7. Jakieś propozycje? Słyszałem o Pi-hole czyli oprogramowaniu, które blokuje reklamy na poziomie całej sieci. Jak to z tym jest? Warto? Wiem, że do tego będzie wymagane jakieś urządzenie (np pi zero, niby 50zł ale jednak). Noo i słyszałem, że nie blokuje on reklam na youtube.
 8. Co polecicie na Ryzena 5 1400? Win 7, 8.1 czy 10? Tacy wszyscy podjarani tym W7, ale pamiętajcie, że w styczniu traci wsparcie
 9. Dobra inaczej, zapłacę za rozwiązanie pewnego zadania do szkoły. Bo jest problem i nie chce się to zrobić. Więcej na priv.
 10. Ma ktoś jakiś pomysł jak odzyskać folder? Jakieś programy? Hirens boot? Ma być to folder i ewentualnie jego zawartość.
 11. NTLite - błąd odczytu sektora rozruchowego, należy upewnić się, że orginalny plik boot lub efi jest obecny - taki błąd wyświetla się kiedy chcę stworzyć plik iso. Obraz może być dosłownie nie ruszany - tylko przekopiować zawartość pliku iso do folderu i uruchomić procedurę tworzenia iso i i tak wyświetla taki błąd. Jak to naprawić?
 12. @luk379 Net Framework 3.5 pobierzesz tutaj: KLIK
×
×
 • Create New...

Important Information