Jump to content

P4VL0

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Posty z Chatbox

  18
 • Joined

 • Last visited

About P4VL0

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NTLite - błąd odczytu sektora rozruchowego, należy upewnić się, że orginalny plik boot lub efi jest obecny - taki błąd wyświetla się kiedy chcę stworzyć plik iso. Obraz może być dosłownie nie ruszany - tylko przekopiować zawartość pliku iso do folderu i uruchomić procedurę tworzenia iso i i tak wyświetla taki błąd. Jak to naprawić?
 2. @luk379 Net Framework 3.5 pobierzesz tutaj: KLIK
 3. Witam, przy próbie instalacji office 2010 wyrzuca taki błąd. Wie ktoś jak to naprawić? Domyślne konto, administrator.
 4. Uuuu ale to będzie petarda
 5. czyli mogę zrobić tak: https://www.catalog.update.microsoft.com/ScopedViewInline.aspx?updateid=48b60bdc-8a42-4ab2-9d6b-8abf391602c2 + = Zintegrowane wszystkie aktualizacje bezpieczeńśtwa do LTSB 2016 do dnia 5.04.2019 ??
 6. @Mr.T jak integrowałeś aktualizacje do LTSB? Ściągałeś wszystkie od początku? https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=windows security update 2018 LTSB Na tej stronce są te aktualizacje, jednak jest ich dość sporo. Integrować je wszystkie? Czy jak?
 7. @renatan ?? https://imgur.com/yTZViII Być może widziałeś to w innym miejscu...
 8. @eidur może kiedyś coś tam napiszę Sam się jeszcze uczę i dużo jeszcze przede mną. Pamiętam jak w winXP ludzie robili takie customowe instalatory- np. zaznaczało się w nich jakie się chce mieć programy. Ciekawe, czy jest to możliwe na 10? Niemniej, dyszkę dużo ciężej się moduje niż inne windy :/ Jak widzisz- wywalone praktycznie wszystko a i tak 60 procesów. Dużo za dużo. Problemem jest fakt, że w uruchomionym systemie wszystko chodzi praktycznie na raz. Dziwny zabieg, bo nie pomaga zbytnio w wydajności, a tylko pogarsza, zwłaszcza w przypadku starszych procków. Podobno 1903 jest duużo stabilniejszy względem poprzednich edycji. Może i tak jest, jednak wciąż nic nie zdziałali w ociężałości systemu. No cóż- marzenie ściętej głowy Prawdę powiedziawszy, wątpię, żeby M$ coś z tym kiedykolwiek zrobił. Mają umowy popodpisywane na preinstalację różnych programów od producentów. No i chyba taka już specyfika działania tego systemu :/ Moim zdaniem powinni zakończyć wsparcie dla tych edycji jakie są i zrobić np. poszczególne edycje na urządzenia- rozdzielić komputery od tabletów itd. Jeśli nic się w tym temacie nie zmieni i sytuacja będzie się coraz bardziej pogarszać to chyba przesiądę się na Linuxa. Zobaczymy... @renatan 10.0.17763
 9. Okej, więc paczkę usunę. Wnioskuję, że mógłbym wykorzytać ją do własnego moda? Jeśli tak, to uwzględnie to w przyszłych modyfikacjach @srom-otnik swoją drogą, jak idą prace nad LTSC 2019? Słyszałem, że projekt jest już prawie gotowy...
 10. Uprzejmie informuję, że w ostatnim czasie wyszła ode mnie modyfikacja W10. Zapraszam do testowania!
 11. P4VL0

  czy warto

  Moim zdaniem nie. Te procesory wydajnościowo są na bardzo podobnym poziomie. Za to bym próbował tego podkręcić. Płyta powinna dać radę.
 12. W10 X64 1809 By P4VL0 Witam, po wielu podejściach nareszcie udało się stworzyć moją wersję modyfikacji Windowsa 10 pt. W10 X64 1809 By P4VL0. Główne cechy: -oparty na wersji 10.0.17763 (home) -używalny względem zwykłej 10 -zoptymalizowany -usunięto zbędne programy i pliki (w tym wszystkie języki i klawiatury- zostały polski i angielski) -usunięte telemetria i aplikacje preinstalowane przez M$ -wycięte win update i win defender -brak kont microsoft - tylko lokalne -kompresja .esd (rozmiar .iso - 2.28GB) Download: https://drive.google.com/open?id=16U9qi1rTEbCBw-qi_MoKXcM7TSKAETkb W folderze „Tweaki” znajdują się skrypty optymalizujące system i inne przydatne programy (RemoveSPY_AIO, czyszczenie itd.)- polecam tam zajrzeć . Aby wyszukiwarka plików działała poprawnie, koniecznym jest zainstalowanie StartIsBack++ (dostępny w paczce). Wygląd pulpitu tuż po zainstalowaniu systemu: Użycie zasobów po przeprowadzeniu optymalizacji skryptami: Po instalacji zalecam ponowne uruchomienie komputera. Podziękowania dla innych użytkowników tego forum: @m4s - za udostępnienie swoich skryptów @schonaldo - za udostępnienie swoich skryptów Bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich błędów w systemie w celu ich eliminacji. Pozdrawiam i życzę przyjemnej pracy z systemem, ~P4VL0
 13. 1.grzeczniej 2.zainstaluj normalny, niemodowany system 3.jak coś nie pasuje TO ZRÓB LEPIEJ
 14. @konuss a myślałeś nad dodaniem coś a'la srom-otnikowego optymalizatora usług? Zawsze to o ileś odchudzi system
×
×
 • Create New...

Important Information