Skocz do zawartości

System pod gamingowy PC'et


Rekomendowane odpowiedzi

Jaką winde polecacie pod to:
GTX 1060 Gaming X od MSI
i5-6500

8GB ram

1TB HDD
Mobo: B150M Night Elf od MSI

Zasilacz: Corsair CX450

Preferuję 10'tke, 

Aktualnie jestem na win10 pro od prezesa mniej wiecej z Września chyba tamtego roku, działa bardzo dobrze, ale juz np moj znajomy kupił sobie lapka i z 10 ma nieliche problemy, dodam że używałem DestroyWindowsSpyware + Aktywator KMSPico 10.2.0 Final. Problem polega na tym (u mojego znajomego) że przy sporej ilości programów wywala błąd ze ta aplikacja nie bedzie dzialac na tym systemie gdzie u mnie elegancko śmiga. Ktoś coś poleci? 100% Pod gry, bo jak gry będą pacać, to wszystko będzie pacać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśwież system na windows 10 ze stycznia 2017 r +   

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zainstaluj , KMSpico do aktywacji ,

Zainstaluj directx web installej

biblioteki netframowork 

Inne programy których używasz

koniecznie jave , flash ,

 

Po programach zainstaluj / uruchom skrypt  

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśwież system na windows 10 ze stycznia 2017 r +   

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zainstaluj , KMSpico do aktywacji ,

Zainstaluj directx web installej

biblioteki netframowork 

Inne programy których używasz

koniecznie jave , flash ,

 

Po programach zainstaluj / uruchom skrypt  

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

A po co mu java :)

Ja polecam od siebie najnowszą kompilacje z 2017 roku + Q&Q ShutUP do wyłączenie telemetrii windows update itp

Dism++ z forum do usunięcia niepotrzebnych aplikacji wyczysczenia systemu :) 

A aktualizacje możesz przeprowadzić za pomocą WSUS offline lepiej szybciej sam decydujesz kiedy i co :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśwież system na windows 10 ze stycznia 2017 r +   

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zainstaluj , KMSpico do aktywacji ,

Zainstaluj directx web installej

biblioteki netframowork 

Inne programy których używasz

koniecznie jave , flash ,

 

Po programach zainstaluj / uruchom skrypt  

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

Do redistów używam AiO od Serebiego 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Co do skryptu, rozumiem że go mam od tak, na bezczelnego, uruchomić jako Pan Admin? Czy muszę coś konfigurować pod swój system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którą opcje polecacie? Teraz doszło Core i ADV, chodzi mi o opcje po której do pliku hosts dojdzie kilka linijek ale nie zablokuje mi tego pliku.

Moja myśl jeśli nie chcesz dotykać tego pliku to użyj tylko Q&Q Shutup 10 a hosts zostaw jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb CORE - mało blokowane, usunięta telemetria oraz podstawowe szpiegi w systemie. Brak blokowania hosts
Tryb ADV - niezalecany dla posiadaczy legalnej wersji (brak możliwości korzystania z sklepu Windows / kafle / APPS /  Xbox etc. Mocne blokowanie w pliku hosts + Firewall + Route.
Tryb HIGH /+REMOVE APPS/ - Dwa powyższe tryby + dodatkowo usuwa APPS z konta użytkownika [ Windows 8.1 / Windows10 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb CORE - mało blokowane, usunięta telemetria oraz podstawowe szpiegi w systemie. Brak blokowania hosts

Tryb ADV - niezalecany dla posiadaczy legalnej wersji (brak możliwości korzystania z sklepu Windows / kafle / APPS /  Xbox etc. Mocne blokowanie w pliku hosts + Firewall + Route.

Tryb HIGH /+REMOVE APPS/ - Dwa powyższe tryby + dodatkowo usuwa APPS z konta użytkownika [ Windows 8.1 / Windows10 ]

eh, potrafię czytać, tylko czy te "brak blokowania hosts" oznacza blokadę pliku tak w ogóle czy to oznacza brak wpisania czegokolwiek do tego hosts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mu java :)

Ja polecam od siebie najnowszą kompilacje z 2017 roku + Q&Q ShutUP do wyłączenie telemetrii windows update itp

Dism++ z forum do usunięcia niepotrzebnych aplikacji wyczysczenia systemu :)

A aktualizacje możesz przeprowadzić za pomocą WSUS offline lepiej szybciej sam decydujesz kiedy i co :D

Dzięki. Super rada. Skorzystałem i jestem zadowolony. Wcześniej się z extreme i padem bezprzewodowym męczyłem.  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie