Skocz do zawartości
smiglo5

System pod gamingowy PC'et

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką winde polecacie pod to:
GTX 1060 Gaming X od MSI
i5-6500

8GB ram

1TB HDD
Mobo: B150M Night Elf od MSI

Zasilacz: Corsair CX450

Preferuję 10'tke, 

Aktualnie jestem na win10 pro od prezesa mniej wiecej z Września chyba tamtego roku, działa bardzo dobrze, ale juz np moj znajomy kupił sobie lapka i z 10 ma nieliche problemy, dodam że używałem DestroyWindowsSpyware + Aktywator KMSPico 10.2.0 Final. Problem polega na tym (u mojego znajomego) że przy sporej ilości programów wywala błąd ze ta aplikacja nie bedzie dzialac na tym systemie gdzie u mnie elegancko śmiga. Ktoś coś poleci? 100% Pod gry, bo jak gry będą pacać, to wszystko będzie pacać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odśwież system na windows 10 ze stycznia 2017 r +   

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zainstaluj , KMSpico do aktywacji ,

Zainstaluj directx web installej

biblioteki netframowork 

Inne programy których używasz

koniecznie jave , flash ,

Po programach zainstaluj / uruchom skrypt  

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biblioteki netframowork 

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

A po co mu java :)

Ja polecam od siebie najnowszą kompilacje z 2017 roku + Q&Q ShutUP do wyłączenie telemetrii windows update itp

Dism++ z forum do usunięcia niepotrzebnych aplikacji wyczysczenia systemu :) 

A aktualizacje możesz przeprowadzić za pomocą WSUS offline lepiej szybciej sam decydujesz kiedy i co :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biblioteki netframowork 

Do redistów używam AiO od Serebiego 

Co do skryptu, rozumiem że go mam od tak, na bezczelnego, uruchomić jako Pan Admin? Czy muszę coś konfigurować pod swój system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A którą opcje polecacie? Teraz doszło Core i ADV, chodzi mi o opcje po której do pliku hosts dojdzie kilka linijek ale nie zablokuje mi tego pliku.

Moja myśl jeśli nie chcesz dotykać tego pliku to użyj tylko Q&Q Shutup 10 a hosts zostaw jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja myśl jeśli nie chcesz dotykać tego pliku to użyj tylko Q&Q Shutup 10 a hosts zostaw jak jest :)

Właśnie chce, chce usunąć (czyli defacto zablokować/dopisać) potrzebne linijki w hosts i czy CORE dopisuje czy dopiero ADV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryb CORE - mało blokowane, usunięta telemetria oraz podstawowe szpiegi w systemie. Brak blokowania hosts
Tryb ADV - niezalecany dla posiadaczy legalnej wersji (brak możliwości korzystania z sklepu Windows / kafle / APPS /  Xbox etc. Mocne blokowanie w pliku hosts + Firewall + Route.
Tryb HIGH /+REMOVE APPS/ - Dwa powyższe tryby + dodatkowo usuwa APPS z konta użytkownika [ Windows 8.1 / Windows10 ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryb CORE - mało blokowane, usunięta telemetria oraz podstawowe szpiegi w systemie. Brak blokowania hosts

Tryb ADV - niezalecany dla posiadaczy legalnej wersji (brak możliwości korzystania z sklepu Windows / kafle / APPS /  Xbox etc. Mocne blokowanie w pliku hosts + Firewall + Route.

Tryb HIGH /+REMOVE APPS/ - Dwa powyższe tryby + dodatkowo usuwa APPS z konta użytkownika [ Windows 8.1 / Windows10 ]

eh, potrafię czytać, tylko czy te "brak blokowania hosts" oznacza blokadę pliku tak w ogóle czy to oznacza brak wpisania czegokolwiek do tego hosts

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oznacza to że host jest nietknięty przez skrypt. Poprawie to w opisie skryptu żeby brzmiało jednoznacznie.

Wysłano z San Escobar....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co mu java :)

Ja polecam od siebie najnowszą kompilacje z 2017 roku + Q&Q ShutUP do wyłączenie telemetrii windows update itp

Dism++ z forum do usunięcia niepotrzebnych aplikacji wyczysczenia systemu :)

A aktualizacje możesz przeprowadzić za pomocą WSUS offline lepiej szybciej sam decydujesz kiedy i co :D

Dzięki. Super rada. Skorzystałem i jestem zadowolony. Wcześniej się z extreme i padem bezprzewodowym męczyłem.  :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: Rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.