Skocz do zawartości

Zdjęcie

System pod gamingowy PC'et

gaming pc system

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   smiglo5

smiglo5

Zaawansowany użytkownik

• 37 postów
Reputacja: 3

Napisano 15 styczeń 2017 - 01:05

Jaką winde polecacie pod to:
GTX 1060 Gaming X od MSI
i5-6500

8GB ram

1TB HDD
Mobo: B150M Night Elf od MSI

Zasilacz: Corsair CX450

Preferuję 10'tke, 

Aktualnie jestem na win10 pro od prezesa mniej wiecej z Września chyba tamtego roku, działa bardzo dobrze, ale juz np moj znajomy kupił sobie lapka i z 10 ma nieliche problemy, dodam że używałem DestroyWindowsSpyware + Aktywator KMSPico 10.2.0 Final. Problem polega na tym (u mojego znajomego) że przy sporej ilości programów wywala błąd ze ta aplikacja nie bedzie dzialac na tym systemie gdzie u mnie elegancko śmiga. Ktoś coś poleci? 100% Pod gry, bo jak gry będą pacać, to wszystko będzie pacać :P

• 0

#2 ONLINE   Jakub

Jakub

jakub

• 847 postów
Reputacja: 226

Napisano 15 styczeń 2017 - 01:19

Odśwież system na windows 10 ze stycznia 2017 r +   

https://winclub.pl/t...017-winclub-pl/

Zainstaluj , KMSpico do aktywacji ,

Zainstaluj directx web installej

biblioteki netframowork 

Inne programy których używasz

koniecznie jave , flash ,

Po programach zainstaluj / uruchom skrypt  

https://winclub.pl/t...izacja-windows/

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

• 1

#3 ONLINE   TheStraight

TheStraight

Szybko klikający palczasty zwierz ! :)

• 1388 postów
Reputacja: 309

Napisano 15 styczeń 2017 - 01:33

biblioteki netframowork 

Kopia zapasowa windows.  Programem Acronis True Image 2017 też jest na forum : Dział niezbędnik.

A po co mu java :)
Ja polecam od siebie najnowszą kompilacje z 2017 roku + Q&Q ShutUP do wyłączenie telemetrii windows update itp
Dism++ z forum do usunięcia niepotrzebnych aplikacji wyczysczenia systemu :) 

A aktualizacje możesz przeprowadzić za pomocą WSUS offline lepiej szybciej sam decydujesz kiedy i co :D 

• 2

Sprzęt                                                                                                                        

Gigabyte H81-S1  Intel Core i5 4460  Kingston HyperX Savage 2x4GB 1600mhz  Asus GTX750TI                                                                                     

Western Digital Blue 1TB   Antec VP500 Windows 10 RS2 (Black Theme Extended)                                                        

http://plays.tv/TheStraight    :)                                                                                                                     

Jeśli byłem pomocny naciśnij zieloną strzałeczkę. Dzięki!   :D

#4 OFFLINE   smiglo5

smiglo5

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 37 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 04:33

biblioteki netframowork 

Do redistów używam AiO od Serebiego 

https://www.sereby.org/site/All%20in%20One%20Runtimes

Co do skryptu, rozumiem że go mam od tak, na bezczelnego, uruchomić jako Pan Admin? Czy muszę coś konfigurować pod swój system?

• 0

#5 ONLINE   TheStraight

TheStraight

• 1388 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 05:06

Uruchamiasz skrypt i wybierasz opcje która ci najlepiej pasuję czekasz i tyle :)

• 1

Sprzęt                                                                                                                        

Gigabyte H81-S1  Intel Core i5 4460  Kingston HyperX Savage 2x4GB 1600mhz  Asus GTX750TI                                                                                     

#6 OFFLINE   smiglo5

smiglo5

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 37 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 01:14

A którą opcje polecacie? Teraz doszło Core i ADV, chodzi mi o opcje po której do pliku hosts dojdzie kilka linijek ale nie zablokuje mi tego pliku.

• 0

#7 ONLINE   TheStraight

TheStraight

• 1388 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 01:26

A którą opcje polecacie? Teraz doszło Core i ADV, chodzi mi o opcje po której do pliku hosts dojdzie kilka linijek ale nie zablokuje mi tego pliku.

Moja myśl jeśli nie chcesz dotykać tego pliku to użyj tylko Q&Q Shutup 10 a hosts zostaw jak jest :)

• 0

Sprzęt                                                                                                                        

#8 OFFLINE   smiglo5

smiglo5

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 37 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:04

Moja myśl jeśli nie chcesz dotykać tego pliku to użyj tylko Q&Q Shutup 10 a hosts zostaw jak jest :)

Właśnie chce, chce usunąć (czyli defacto zablokować/dopisać) potrzebne linijki w hosts i czy CORE dopisuje czy dopiero ADV

• 0

#9 OFFLINE   kamiloxf

kamiloxf

Zaawansowany użytkownik

• 564 postów
Reputacja: 165

Napisano 28 styczeń 2017 - 12:13

Tryb CORE - mało blokowane, usunięta telemetria oraz podstawowe szpiegi w systemie. Brak blokowania hosts
Tryb ADV - niezalecany dla posiadaczy legalnej wersji (brak możliwości korzystania z sklepu Windows / kafle / APPS /  Xbox etc. Mocne blokowanie w pliku hosts + Firewall + Route.
Tryb HIGH /+REMOVE APPS/ - Dwa powyższe tryby + dodatkowo usuwa APPS z konta użytkownika [ Windows 8.1 / Windows10 ]

• 0

Jeżeli moja odpowiedz ci pomogła proszę cię o naciśnięcie zielonej strzałeczki  

#10 OFFLINE   smiglo5

smiglo5

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 37 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 10:17

Tryb CORE - mało blokowane, usunięta telemetria oraz podstawowe szpiegi w systemie. Brak blokowania hosts
Tryb ADV - niezalecany dla posiadaczy legalnej wersji (brak możliwości korzystania z sklepu Windows / kafle / APPS /  Xbox etc. Mocne blokowanie w pliku hosts + Firewall + Route.
Tryb HIGH /+REMOVE APPS/ - Dwa powyższe tryby + dodatkowo usuwa APPS z konta użytkownika [ Windows 8.1 / Windows10 ]

eh, potrafię czytać, tylko czy te "brak blokowania hosts" oznacza blokadę pliku tak w ogóle czy to oznacza brak wpisania czegokolwiek do tego hosts

• 0

#11 ONLINE   m4s

m4s

Niech moc będzie ze ... Mną

• 4567 postów
Reputacja: 2020

Napisano 29 styczeń 2017 - 02:34

Oznacza to że host jest nietknięty przez skrypt. Poprawie to w opisie skryptu żeby brzmiało jednoznacznie.

Wysłano z San Escobar....
  • 1

Moje skrypty:

RemoveSPY_AIO     UUAWU     Automatyczna zmiana litery pendrive     Full_Rights

RemoveSPY_AIO: pozbywamy się szpiegów i szkodników z systemu Windows Vista, Win7, Win8.1, Win10 !!!

UUAWU: Usuwamy Ukrywamy Aktualizacje Windows Update dla Win7 i Win8.1 !

Automatyczna zmiana litery pendrive: nic dodać, nic ująć !

Full_Rights: Pełne Uprawnienia Administratora !

Wsparcie/Support

#12 OFFLINE   yetiman

yetiman

Nowicjusz

• 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 19 marzec 2017 - 02:54

A po co mu java :)
Ja polecam od siebie najnowszą kompilacje z 2017 roku + Q&Q ShutUP do wyłączenie telemetrii windows update itp
Dism++ z forum do usunięcia niepotrzebnych aplikacji wyczysczenia systemu :)

A aktualizacje możesz przeprowadzić za pomocą WSUS offline lepiej szybciej sam decydujesz kiedy i co :D

Dzięki. Super rada. Skorzystałem i jestem zadowolony. Wcześniej się z extreme i padem bezprzewodowym męczyłem.  :cheers:

• 0

#13 ONLINE   M4T 

M4T 

Zaawansowany użytkownik

• 6008 postów
Reputacja: 2706

Napisano 16 kwiecień 2017 - 09:47

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: Rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

• 0

POMOGŁEM? PODZIĘKUJ! ↑       

Laptop: Lenovo G700, CPU: i3 3110M 2/4x2,40GHz, GPU: Intel HD4000 / NV GT 720M 2GB, RAM: 16GB 1600MHz, SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB, HDD: Samsung 1TB OS: Linux Mint/Win 8.1 PS
PC: MOBO: GIGABYTE  M61SME-S2, CPU: AMD Athlon 64 x2 4800+, GPU: HIS HD 4670 IceQ 512MB, RAM: 4GB DDR2, HDD: Samsung 1,5TB, PSU: 500W, OS: Win 8.1 PP
Tablet: Prestigio MultiPad Viscounte Quad PMP880TD, CPU: Intel Atom Z3735G 4x1.33GHz, GPU: Intel HD 512MB, RAM: 1GB, DYSK: 16GB + 16GB microSD OS: Win 8.1 PS
Mobile: BlackBerry Q10 CPU: Snapdragon S4 Plus MSM8960 "Krait" 2x1,5GHz GPU: Adreno 225 RAM: 2GB DYSK: 16GB OS: BlackBerry OS 10.3.3 + Android 4.3 (Jelly Bean)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gaming, pc, system

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych