Jump to content

Jakub

 • Content Count

  1,180
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jakub

 1. Wykrywa wirusa zainfekowany plik. Co wy tu wrzucacie:D Trochę sprawdzcie najpierw
 2. Ja miałem taki przypadek że nawet ów AHCI nie pomógł. Dysk Zakupiony nie ma Tablicy MBR albo GPT. I Tutaj mała uwaga aby taką ta tablicę nadać trzeba : U kogoś lub Ciebie z dyskiem HDD pobrać i zrobić pendrive z live windows i z poziomu płytki np Sergiej Strelec Nadać Tablicę Dysku MBR polecam. Jeżeli dysk do 2TB polecam MBR jak powyżej 2TB na NVME GPT. W zależności jaka Tablica dysku , pod taką tablicę pobrany windows od MS czy moda musisz zrobić GPT > FAT32 pendrive + ustawienia w biosie ( secure bot enabled) MBR na CMOS > NTFS + AHCI i sec
 3. Wejdz w dział modyfikacje . W niedzielę dodam mójego windows zaktualizowany. 32 i 64 bit
 4. Spoko. Nazwałeś system win ultimate tylko przypomne Ci kolego że w sprzedaży masz wersje Core i Pro dla 8.1/8. W 10 masz Home i Pro i inne. Ultimate kojarze z windowsa 7. Co do linuxa 3/4 lata temu siedziałem na : kubuntu, fedora, Linux jest fajny ale trzeba dużo komend znać itp.
 5. Dod domu czysta zaktualizowana wersja robiona pod siebie.
 6. Whome też się da tak samo jak edytor zasad grupy lokalnej.
 7. włsnie robie tutek
 8. https://www.download.net.pl/jak-wlaczyc-windows-sandbox-w-windows-10/n/15029/ ja korzystam z VHD na virtualbox , vmare . Z Sandboksa nie używałem jeszcze.
 9. Czyli widać kto robi system. Ktoś odpowiedzialny Uzupełniacz pobieraj dalej od nikkiego:D
 10. Dziś będzie upload robię iso>kompresję>Upload czekać Cierpliwie.
 11. Skoro jest w trakice upinania to znaczy że upinam. Trzeba czekać.
 12. Nie zamykam tematu. Wrzuce na inny serwer. Poprawki wychodzą zawsze drugi tydzień i ostatni w miesiącu, wiec nowe na początku wrzucam. Ja nie pobieram z WU..... Po za tym pisałem wcześniej mam rodzinę widać wiele osób tego nie rozumie jak uzupełniacz.
 13. Uzupełniacz nie wystawiam środkowego Palca wiec zamnij gęmbe.
 14. Ja mam darmowy hosting googla i mega. Na mega jest ograniczony bo do 5 GB jest limit. Wiec potem jest cisk i burza że nie działa. Nie chcę na jakieś ruskie serwery wrzucać. Kiedyś mniej ważyły obrazy.
 15. Mi jego obrazy nie pasuje poprostu.Moje zdanie. Ja nie zmieniam obrazów od MS. Dodaje łaty do obrazów tak aby nie trzeba było ich znowu pobierać. Dodaje tylko startis back i wiaerotweaker. Tyle nie kasuje nic . Obrazy nie sa modami i przechodzą legalizacje. Żadnych aktywatorów itp. Usuwam tylko syf po aktualizacjach. Tyle. Nie podoba się zrób swój. Pobieraj nikki.
 16. Ja swoje robię . Inaczej niż nika. Nika zawsze coś popierdzieli. Ja używam swoich wersji.
 17. Tak w trakcie pracy. Koniec kwietnia czekać.
 18. Spoczko takie uwagi WIKI i Pystol w osobnym temacie bo robicie śmietnik. Pozdrawiam. PRoszę dyskusje prowadzić gdzie indziej. Nie w moim temacie .
 19. Właśnie masz racje. Druga sprawa acronis ma problemy z kopiami jeżeli dysk 1 ssd ma mbr a drugi gpt. Przez to może też robić problemy. Sklepy na siłę wpierdzielaja GPT na lapki co 512 GB Dyski maja lub 240 lub 1TB po co? GPT ma sens jak masz 2TB , DWA systemy . Bezsens jak masz 1 . Ja mam MBR bez UEFI i zero problemów. UEFI GPT to 4 partycje. Też uważam za bezsens.
 20. nie prawda. Kopia musi być robiona i przywracana nośnikiem takim samym. Najlepiej LIVE I kopi nie trzymasz na dysku z windowsem. Jak przywracasz a masz dwa dyski . To ten jeden tak mi się wydaje, powinno się odpiać. Przy przywruceniu ja mam kopie na USB.
×
×
 • Create New...

Important Information