Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Skype - błąd z windows installer

windows 7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   poorman

poorman

Nowicjusz

• 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 11 grudzień 2016 - 06:09

Cześć. Ostatnio czyściłem swój komputer i zrobiłem format. Zainstalowałem Windows 7 SP1, pobrałem wszystkie aktualizację i postanowiłem zainstalować skype. No i w tym miejscu pojawił się problem, ponieważ gdy próbuję cokolwiek zrobić wyskakuje: "Nie można znaleźć lub załadować Microsoft Installer". Przeszukiwałem google jak to naprawić i nie znalazłem nic sensownego, na oficjalnej stronie również nie ma żadnej łatki do pobrania, jedynie do Windows Installer 4.5 a mi potrzebny jest 5.0. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

PS. Oczywiście system pokazuje, że wszystkie aktualizacje są już zainstalowane, gdy próbuję znaleźć nowe.

• 0

#2 ONLINE   m4s

m4s

Niech moc będzie ze ... Mną

• 4129 postów
  • Czas online: 171d 8h 20m 43s
Reputacja: 1893

Napisano 12 grudzień 2016 - 08:33

@poorman witamy na forum, tytuł zmieniłem na bardziej właściwy, bo równie dobrze mógłby brzmieć, analogicznie na forum samochodywm - samochód nie jedzie i tak nic nam to nie mówi.

Ten komunikat dotyczy skype, słabo szukałeś.

zainstaluj tą wersję z linku poniżej:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Jakość oprogramowania od Microsoft ostatnio sięgnęła dna i 3 metrów mułu poniżej.

• 3

Moje skrypty:

RemoveSPY_AIO     UUAWU     Automatyczna zmiana litery pendrive     Full_Rights

RemoveSPY_AIO: pozbywamy się szpiegów i szkodników z systemu Windows Vista, Win7, Win8.1, Win10 !!!

UUAWU: Usuwamy Ukrywamy Aktualizacje Windows Update dla Win7 i Win8.1 !

Automatyczna zmiana litery pendrive: nic dodać, nic ująć !

Full_Rights: Pełne Uprawnienia Administratora !

Wsparcie/Support

#3 OFFLINE   eidur

eidur

Zaawansowany użytkownik

• 150 postów
  • Czas online: 6d 17h 10m 22s
Reputacja: 26

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:29

"Jakość oprogramowania od Microsoft ostatnio sięgnęła dna i 3 metrów mułu poniżej."

Dodatkowo skype jest na tyle upierdliwy, że lubi latać po portach, ciężko go unormować, a w kość daje cholernie. Jak na drugim PC ktoś rozmawia, to ja już mogę tylko pomarzyć o normalnym graniu, oglądaniu filmów. Skype wpieprza ile widzi, chyba, że ktoś ma jakąś mocarną vectrę to nie wiem.

• 0

#4 ONLINE   m4s

m4s

• 4129 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:31

"Jakość oprogramowania od Microsoft ostatnio sięgnęła dna i 3 metrów mułu poniżej."

Dodatkowo skype jest na tyle upierdliwy, że lubi latać po portach, ciężko go unormować, a w kość daje cholernie. Jak na drugim PC ktoś rozmawia, to ja już mogę tylko pomarzyć o normalnym graniu, oglądaniu filmów. Skype wpieprza ile widzi, chyba, że ktoś ma jakąś mocarną vectrę to nie wiem.

Co do latania po portach , to mam akcje związane z blokowaniem stron dla userów - a jakże !!! dziś działa skype - jutro nie musi - chce innych portów lub innych stron - odblokowuję - skype zaczyna działać - po 5 minutach blokuję i  działa normalnie - znowu do jakiegoś czasu.... i tak w kółko

P.S. dodam jeszcze że soft od M$ żyje własnym życiem - taki skajnet dla ubogich :22

• 1

Moje skrypty:

RemoveSPY_AIO: pozbywamy się szpiegów i szkodników z systemu Windows Vista, Win7, Win8.1, Win10 !!!

Wsparcie/Support

#5 OFFLINE   eidur

eidur

Zaawansowany użytkownik

• 150 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:41

I weź wytłumacz przeciętnemu użytkownikowi, że są alternatywy tego syfu :) (to nie jest ofensywa do Twórcy tematu :P)

W moim przypadku jest chyba rozwiązanie tego na około, tzn przydzielenie w Routerze stałego ip dla danego Mac komputera, potem ograniczenie dla danego Ip prędkości. Niestety nie rozwiązuje tu problemu gier sieciowych, a zauważyłem, że gra i skype na jednym łączu to irytujące połączenie. Z kolei Qos jest dla mnie dziwny, nie intuicyjny, w kolejce której nie da się usunąć na początku i tak jest połączenie głosowe i video, więc idąc tym tokiem myślenia nie włączając Qos mam to samo. Musiałbym posiedzieć poczytać żeby to rozkminić dokładnie.

• 0

#6 ONLINE   m4s

m4s

• 4129 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:58

Zawsze możesz komputer na którym grasz dać do DMZ

• 1

Moje skrypty:

Wsparcie/Support

#7 OFFLINE   eidur

eidur

Zaawansowany użytkownik

• 150 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 12:43

Z tego co czytam nie jest to bezpieczne rozwiązanie, ale słyszałem o nim ;p

• 0

#8 ONLINE   m4s

m4s

• 4129 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 12:51

Do tego potrzebny dobry antyvir + dobry firewall

• 1

Moje skrypty:

Wsparcie/Support

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych