Skocz do zawartości

Sterownik Nvidia


Andreas85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie, mam po raz pierwszy niespotykany problem z instalatorem sterownika Nvidii. Instalator z początku wszystko elegancko instaluje, ale przy finalnej fazie instalacji tam gdzie ma pokazać się okno z instalacją ( ekspresową lub zaawansowaną ) za każdym razem minimalizuje/wyłącza się okno instalatora, ale w tle jest proces instalatora Nvidii, bo tak sugeruje menadżer zadań, ale można tak czekać i czekać. Więc jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o jakąkolwiek pomoc z góry dzięki za chęci i gorąco Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej jaki numer sterownika miałeś? Ostatnie standardowe sterowniki to 472.12, później już wychodziły tylko DCH. Nie wiem jak one się zachowują na LTSC, który nie ma sklepu, a szczególnie na kastracie. Ja siedzę nadal na Win7 :) Możesz spróbować z menedżera urządzeń zaktualizować sterownik graficzny, często tak robiłem, jak instalator się wysypywał. Możesz też, najlepiej z trybu awaryjnego, wyczyścić dokładnie stary sterownik NV programem DDU.

P.S. Swoją drogą, po co ci najnowszy sterownik, skoro masz GTX 1080? Ja na GTX 1650S używam starocia 452.06, bo najlepiej mi działa i stabilnie. Na nowszych co jakiś czas resetuje mi się sterownik ekranu. Dodatkowo ja sobie "moduję" sterowniki programem NVCleanstall albo NVSlimmer. Zostawiam tylko 3-4 wymagane składniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przedostatnia wersja sterownika Nvidii 527.37, ale to nie była wersja LTSC. A co do sterowników przed DCH, to jakoś nie mogę się dokopać do strony nvidii z tymi starymi sterownikami, bo może faktycznie w tym tkwi problem na tym LTSC, więc jak się dokopię to spróbuję z tymi starszymi sterownikami, więc  dzięki za tę pomoc i namiar na NVCleantall i NVSlimmer, jeszcze najwyżej spróbuję zainstalować poprzez menadżer urządzeń. Więc wielkie dzięki ( Widzior ) za porady, jak wskóram to dam znać w jaki sposób się uporałem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się szuka, nie na głównej - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja ci wiele nie pomogę, bo jestem teoretyk w temacie Win10/11 :22 Ale coś tam się uczę o tym badziewiu na przyszłość, bo i tak będę musiał w końcu przejść, i planuję właśnie LTSC, zapewne od MrT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie LTSC nie stanowi żadnego problemu ( choć na innym modzie ). Na poprzednim zainstalowałem z poziomu ( Menadżer Urządzeń, bo w inny sposób i żaden inny numer sterownika niestety, ale nie idzie zainstalować z poziomu instalatora ) i wszystko elegancko przebiegło. Ale faktycznie cofnąłem się do starszej wersji sterownika jak napomknąłeś ( Widzior ) ludzie z zachodu mega polecają, a zwłaszcza na starsze karty ( choć na nowe jako tako też ) sterowniczek z numerkiem.  457.30 i muszę napisać, że na pierwsze wrażenie jest stabilniej, a w kilu grach nawet odnotowałem lekki przyrost ( FPS ) względem 527.37 Dzięki wam bardzo panowie za porady/pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 17:54, Widzior napisał(a):

@Andreas85dzięki za odzew, bo ludzie na ogół jak rozwiążą swój problem, to już innych mają...wiadomo gdzie. Numerek 457.30 powiadasz, że niby taki dobry? Muszę sprawdzić, dzięki za info :wavey:

 

Owszem są ludzie i ludziska jak to się mówi. Dzięki tobie na razie będę siedział na starszej wersji sterownika, choć może się to zmieni przy kupnie nowej grafy. Więc jeszcze raz dzięki za pomoc i na przyszłość będę wiedział do kogo się zwrócić Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie