Jump to content

Windows 11 - ogólna dyskusja

MarcinGX
 Share

Recommended Posts

Cytat

Nie wiem czy u Ciebie będzie taki sam efekt ,ale spróbuj go wyłączyć przeskanować cały system. 
Potem jeszcze raz zrobić pełny skan i powinno ustąpić pojawianie się komunikatów typu str. zablokowana. 

Po ponad dwu godzinnym skanowaniu w którym niczego nie znalazł wyłączyłem je i sprawdziłem aktualizacje (sprawdzałem jak to się zaczęło i nie było), jakaś wleciała i jest już spokój :D

LAGUNA likes this

Niestety nie wrócę  już do Windows 11 21H2. Udało mi sie raz wrócić do ostatniej konfiguracji Windows 11 22H2 i,muszę pozostać na 22H2 i może nie będzie źle.

Zapytam: Gdybym reinstalował Windows i na czysto instalował Win 11 22H2,  to czy nadal działa komenda: oobe\bypassnro wpisywana w CMD przy wyłączonym Internecie w momencie logowania do konta Microsoft-wstępna konfiguracja i można utworzyć konto lokalne w Windows 11 22H2 bez włączonego Internetu  i włączyć go po zakończeniu wstępnej konfiguracji?

1 minutę temu, lukcio31 napisał:

Niestety nie wrócę  już do Windows 11 21H2. Udało mi sie raz wrócić do ostatniej konfiguracji Windows 11 22H2 i muszę pozostać na 22H2 i może nie bezie źle

Zapytam: Gdybym reinstalował Windows  to czy nadal działa komenda: oobe\bypassnro wpisywana w CMD przy wyłączonym Internecie w momencie logowania do konta Microsoft-wstępna konfiguracja i można utworzyć konto lokalne w Windows 11 22H2?

Działa,  dzisiaj jej nawet używałem.  Ale wróciłem na 21H2 ostatecznie.

Gdzie można pobrać oficjalny obraz ISO Windows 11 22H2 z instalatorem w języku polskim,bo na stronie Microsoft pobiera się oficjalny obraz ISO Windows 11 22H2,ale instalator jest po angielsku i nie wiem czy po wybraniu języka polskiego i ustawień dla Polski,Windows 11 22H2 po instalacji będzie po polsku?

9 minut temu, lukcio31 napisał:

Gdzie można pobrać oficjalny obraz ISO Windows 11 22H2 z instalatorem w języku polskim,bo na stronie Microsoft pobiera się oficjalny obraz ISO Windows 11 22H2,ale instalator jest po angielsku i nie wiem czy po wybraniu języka polskiego i ustawień dla Polski,Windows 11 22H2 po instalacji będzie po polsku?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

JanKo6 likes this

Witam czy ktoś miał problem z netem po kablu po instalacji kb5017383 ? Wczoraj zainstalowałem a dzisiaj po odpaleniu nie ładuje serwisów np YouTube, Facebook, winclub, allegro. Po deinstalacji problem zniknął.

dostawca Netia na łączach TP

Godzinę temu, Addos napisał:

Witam czy ktoś miał problem z netem po kablu po instalacji kb5017383 ? Wczoraj zainstalowałem a dzisiaj po odpaleniu nie ładuje serwisów np YouTube, Facebook, winclub, allegro. Po deinstalacji problem zniknął.

dostawca Netia na łączach TP

Nie. Wszystko dobrze chodzi na tacy

Godzinę temu, Addos napisał:

dzięki za info poczekam do następnej aktualizacji może będzie lepiej

18 minut temu, RamboVIII napisał:

📢 To w końcu która kompilacja jest ta oficjalna na basewin to 22621.382 datowane na 20.09.2022 a @Hip3r pisze że 22621.521 🤔

sWdYupg.png

Od dzisiaj oficjalnie wyszedł kolejny nowy numerek 22621/22622.601

8 minut temu, RamboVIII napisał:

@Ryzenek to że jest już 22621.601 i 22622.601 to ja wiem tylko że mnie ciekawi jaka jest ta pierwsza oficjalna kompilacja.

No to już wiadomo że było już wiele razy że ogłoszono pierwszą finalną wersję 22621.382 z datą na 20.09.2022

30 minut temu, RamboVIII napisał:

📢 To w końcu która kompilacja jest ta oficjalna na basewin to 22621.382 datowane na 20.09.2022 a @Hip3r pisze że 22621.521 🤔

To trochę skomplikowane ale spróbuje wytłumaczyć 22621.382 wyszło do testów już 9.08.2022, Microsoft ją sprawdził i udostępnił dla ogółu dopiero 20.09.2022 a w między czasie, a konkretnie 13.09.2022 wyszła aktualizacja z nr 22621.521 ale Microsoft jest na tyle leniwy że jej nie zintegrował do obrazu, przez co pobierając z strony Microsoftu/basewin.pl miało się nieaktualny obraz który trzeba było po instalacji zaktualizować przez Windows Update, piszę miało ponieważ dzisiaj już wyszedł 22621.607 i już mój obraz nie jest do końca aktualny ale i tak aktualniejszy od tego na stronie Microsoft/winclub.pl.

13 minut temu, RamboVIII napisał:

@Ryzenek to że jest już 22621.601 i 22622.601 to ja wiem tylko że mnie ciekawi jaka jest ta pierwsza oficjalna kompilacja.

22621.601 wyszedł wczoraj, dzisiaj już jest stabilny 22621.607.

4 minuty temu, Ryzenek napisał:

No to już wiadomo że było już wiele razy że ogłoszono pierwszą finalną wersję 22621.382 z datą na 20.09.2022

Która na dzień ogłoszenia była nieaktualna ponieważ od jej stworzenia wydaną nowszą stabilną komplilację.

W dniu 21.09.2022 o 21:34, lukcio31 napisał:

Np z tematu poniżej.

Ryzenek likes this

Faktycznie na stronie uupdump jest oficjalna stabilna wersja 22621.607, nie można jeszcze pobrać 

Cytat

W tej aktualizacji znane są problemy uniemożliwiające utworzenie działającego systemu ISO. Z tego powodu możesz tylko ręcznie przeglądać jego pliki.

Więc na spokojnie jeszcze do jutra poczekam na manualną ręczną nową aktualizacje systemu

KB5017389 Windows 11 22H2 [Pobieranie ręczne] jako opcjonalna aktualizacja 22621.607 (22622.607)

Microsoft wydał dziś nową aktualizację dla systemu Windows 11 22H2. KB 5017389 zwiększa numer wersji do Windows 11 22621.607 Wprowadzono wiele poprawek.

Znane problemy i poprawki:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Jeśli instalujesz ręcznie, potrzebujesz małego narzędzia Win10UI i wszystkich trzech plików. Instrukcje i pobieranie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (zawsze zwracaj uwagę na bieżącą wersję)
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
JanKo6 likes this