Skocz do zawartości

Windows 10 SlimBuild v.20H2 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 15.09,2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowane i śmiga ja ta lala.... szkoda tylko że nie można zmienić konto z lokalnego na własne konto administratora (własny login do konta MS) ...

... chyba, ze jest jakiś sposób dodania takiego konta to chętnie skorzystam z takiej opcji/rady.... 

 

System wart uwagi! 

Też miałem ten problem. Wystarczy dodać 2 konto z hasłem zarządzanie komputerem zamiast użytkownika dodałem prawa jako Administratorzy i konto microsoft hula bez problemu.

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

homer_simpson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zaq1122a napisał:

Da się uruchomić na tym systemie AMD Ryzen master ?:) Przy probie uruchamiania mam komunikat: ryzen master requires windows 10 or greater.

też tak mialem ale na innym modzie na tym tak nie mam... wydaje mi się że to problem ryzen mastera czy coś

1 godzinę temu, Andreas85 napisał:

Świetny stabilny system, bardzo szybka praca na dyskach talerzowych względem innych, bardzo małe zużycie Ramu, bardzo ładne ikony i sam wygląd, wgrany Start is Back i w ogóle wszystko chodzi bezbłędnie. Bardzo fajnie, że ta wersja nie ma wgranej przeglądarki wielkie brawa panie konuss za systemik. Będzie on kontynuowany?, bo w sumie według mnie jest to najlepszy twój system jaki testowałem POZDRAWIAM?

jak nie ma jak ma Edge Chromium przecież ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MarcinGX napisał:

Też miałem ten problem. Wystarczy dodać 2 konto z hasłem zarządzanie komputerem zamiast użytkownika dodałem prawa jako Administratorzy i konto microsoft hula bez problemu.

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Że jak? Bo nie rozumiem...

 

 

Edit: Poszło ale teraz mam 2 konta przy logowaniu co mnie irytuje i nie da się usunąć konta admina a jak się je wyłączyć to jest to samo....

MarcinGX lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, damian3103 napisał:

witam ściągnąłem już kilka obrazów tutaj i żaden nie chce mi się uruchomić na asus Transformer Book T100TA. bootowalnego pen driva robię rufusem właśnie tak.. jakiś krok pomijam?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ewidentnie w biosie musisz zmienic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, damian3103 napisał:

witam ściągnąłem już kilka obrazów tutaj i żaden nie chce mi się uruchomić na asus Transformer Book T100TA. bootowalnego pen driva robię rufusem właśnie tak.. jakiś krok pomijam?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Po 1. to musisz w rufusie ustawić GPT UEFI FAT32

Po 2. to tylko system 32bit

Po 3. to na ten sprzęt polecam 8.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to chyba najlepsza kompilacja jaka testowalem, nic sie nie sypie, nie ma losowych bsodow, wszystko sie instaluje bez problemu. Do poprawki tylko trzy drobne rzeczy moim zdaniem:

- mozliwosc wyboru miedzy domyslnymi windowsowymi ikonkami itp - ten roz/fiolet nie kazdemu odpowiada, a u mnie rowniez nie zadzialal ten classic theme instalator, clean po nie pomaga

- nie da sie zmienic obrazu ani nazwy konta uzytkownika

- mozliwosc wyboru miedzy wlasnym kluczem a aktywatorem

 

te male dwie rzeczy poprawic i bedzie 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, M4T napisał:

Po 1. to musisz w rufusie ustawić GPT UEFI FAT32

Po 2. to tylko system 32bit

Po 3. to na ten sprzęt polecam 8.1 

1 ustawiłem tak i dalej to samo

2 czyli mam rozumieć że tylko system 32bit pójdzie? takie dane znalazłem o procesorze Z3740 więc chciałem 64bit 

Cytat

Technologie zaawansowane

  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Tak
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Tak
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]64-bit

3 obecnie mam 10 i chciałbym z nim zostać tylko że z tą modyfikacją.

ps. jak dla kogoś banalne pytania to sorry za braki w wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Makombe napisał:

Witam

Jestem tu nowy, mam pytanie banalne dla większości z was. Gdzie możną pobrać któryś z obrazów produkcjiWindows 10 SlimBuild v.2004 {x64} by KoNuSS v.07.06.2020 (esd) PL] 2020]

Pozdrawiam.

Zaloguj się i na pierwszej stronie w zakładce download kliknij w linka ... i pobieraj do woli  :)

Makombe lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 Dzięki dla zdzisiek24 za pomoc. System pobrany i zainstalowany na leciwym HP Pavilion DV6. System w tej wersji  działa na tym sprzęcie poprawnie. Przy użyciu prawego przycisku myszy pojawia się meni zbyt rozbudowane, ale to w niczym nie przeszkadza.

Wielki szacunek dla KoNuSS-a że mu się chce robić taką dobrą  robotę.

 

Jeszcze jedno pytanie, czy podawanie w stopce danych podzespołów na jakim sprzęcie się pracuje jest wymagana czy raczej dobrze widziane :o))

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. System świeżo zainstalowany i wszystko śmiga pięknie. Nie ma problemu z zainstalowaniem czegokolwiek. Tylko mam problem z aktywacją. W opisie jest że dodano aktywator tylko ja chyba jestem ślepy a wszystkie inne metody których używałem nie działają. Pomoże ktoś ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wyłączonych aktualizacji i tak coś ten system instaluje, nie wiem co, generalnie u mnie działał ok przez parę miesięcy, ale w ostatnich dniach nic nie pomaga i po jednym dniu używania wywala coś w rozruchu, podejrzewam, że jakaś łatka od MS instaluje się na siłę i mi rozwala system, może przez moją płytę główną MSI PC MATE Z170a,  nie wiem. Podejrzewam, że to nie jest wina nawet konkretnie tego systemu, tylko MS coś wypuścił i mi uwala kompa, wcześniej tak miałem na nie oficjalnym biosie jak kręciłem procka i5-6400, ale teraz na najnowszej wersji biosu od MSI też idzie kręcić procka a i błąd jest nadal. 

błędy to : 0xc0000098 0xc0000001 0xc000000d 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

jak się pozbyć tego babskiego fioletu i różu z tego systemu.....aż oczy bolą.

poza tym system bardzo stabilny i szybki

 

oraz dlaczego na PC zainstalował się system ze wszystkimi dodatkami i rozszerzeniami i menu prawo kliku startlsback a na laptopie Fujitsu S904 z tego samego pendrive nic takiego niema jest tylko Windows bez tych autorskich dodatków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie