Jump to content
WinClub
RadzioR

Toshiba Satellite A660 11M

Recommended Posts

Witam

Co byście polecili na starą 10 letnią maszynke?

W środku:

i7 Q720 @ 1,60Ghz

8Gb ram

SSD Kingstona

Obecnie mam Win 7 pro,na stronie Toshiby są stery tylko pod Win 7...Możliwy jest Win 10?

No fajna ta strona,ale ja zawsze pobieram stery z www.toshiba,nigdy z innej bo nie.

Program pobrałem i...troche to dziwne ze chce pobierac aktualne sterowniki do nieznanych urządzeń.

A ja po prostu do bluetootha,touchpada i paska z przyciskami szybkiego dostępu sterów nie instaluje bo nie używam tych urządzeń...więc jak ten program moze widzieć ze sterowniki do nieznanego urządzenia są nieaktualne skoro ich nie ma?

A może się nie znam na tym...nie wiem,,dziwna sprawa ,ale dzięki za linke.

masz kolego może obraz recovery z fabrycznym oryginalnym systemem oprogramowaniem i sterowniki ja prze swoją głupotę skasowalem partycje recovery i nie zagrałem byłbym wdzięczny

W dniu 27.11.2019 o 10:40, RadzioR napisał:

Witam

Linki do obrazów w są załączniku.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

dzięki pobralem mam 1 pytanko czy obrazy muszę nagrać na DVD i pytanie jak?oraz czy moge obrazy pobrane jakoś nagrać na pendrive jako instalke?jak je połączyć

Najlepiej wypalić na DVD programem PowerISO lub podobnym.

A czy da się te obrazy połączyć lub wrzucić na pena jako instalke to niestety nie mam pojęcia,nigdy tego nie robiłem.

Może ktoś z forum rzuci tutaj okiem i coś doradzi.

Obrazy ISO systemów najlepiej wypalać programem RUFUS na pendrive. Jakie obrazy chcesz łączyć? Pobierasz obraz ISO danego systemu, są obrazy które posiadają każdą wersję danego systemu np. Home Premium, Pro czy Ultimate (Win 7). Wybiera się wersje przy instalacji Windows.
Sterowniki dla swojego laptopa najlepiej szukać na stronie producenta.
Pendrive z kilkoma systemami do instalacji przygotujesz np. programem WinSetupFromUSB

kolego radzior chodzi mi o 4 płyty recovery mam obrazy na dysku i chciałem zamiast je zgrać na płyty DVD zrobić z nich na pendrive w jednej całości USB startowe systemu 

mam 4 obrazy jednego systemu recovery nrg i chce je połączyć w 1 obraz

W dniu 27.11.2019 o 10:40, RadzioR napisał:

Witam

Linki do obrazów w są załączniku.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

wyskakują mi błąd proszę jak możesz udostępnij w tym samym rozszerzaniu ponieważ 2 i3 płyta ma błędy

W dniu 3.12.2019 o 00:20, szila1994 napisał:

wyskakują mi błąd proszę jak możesz udostępnij w tym samym rozszerzaniu ponieważ 2 i3 płyta ma błędy

Nagrywaj jak najwolniejsza prędkością wtedy może unikniesz błędów...obrazy robiłem dawno temu,wtedy płyty z Reco działały i nie było żadnych błędów.