Jump to content
WinClub

RadzioR

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About RadzioR

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday April 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nagrywaj jak najwolniejsza prędkością wtedy może unikniesz błędów...obrazy robiłem dawno temu,wtedy płyty z Reco działały i nie było żadnych błędów.
 2. Najlepiej wypalić na DVD programem PowerISO lub podobnym. A czy da się te obrazy połączyć lub wrzucić na pena jako instalke to niestety nie mam pojęcia,nigdy tego nie robiłem. Może ktoś z forum rzuci tutaj okiem i coś doradzi.
 3. Witam Linki do obrazów w są załączniku. Nowy dokument tekstowy.txt
 4. Zainstalowałem JG 7 pro. Wszystko jak najbardziej w porządku.Aktywowałem Win Loader'em 2.2.2 Teraz JG 10 postawie na 2gim dysku...Bedzie coś nowego dla mnie,bo jeszcze nie miałem okazji użytkować Win 10. No niestety ...2 JG na jednym lapku a innych dyskach sie pogryzły... Po instalacji Jg 10 szlag trafił JG 7. Pozostał mi tylko ekran wyboru windozy 7 lub 10,ale już dziś nie chce mi sie tego usuwać.
 5. No fajna ta strona,ale ja zawsze pobieram stery z www.toshiba,nigdy z innej bo nie. Program pobrałem i...troche to dziwne ze chce pobierac aktualne sterowniki do nieznanych urządzeń. A ja po prostu do bluetootha,touchpada i paska z przyciskami szybkiego dostępu sterów nie instaluje bo nie używam tych urządzeń...więc jak ten program moze widzieć ze sterowniki do nieznanego urządzenia są nieaktualne skoro ich nie ma? A może się nie znam na tym...nie wiem,,dziwna sprawa ,ale dzięki za linke.
 6. Witam Co byście polecili na starą 10 letnią maszynke? W środku: i7 Q720 @ 1,60Ghz 8Gb ram SSD Kingstona Obecnie mam Win 7 pro,na stronie Toshiby są stery tylko pod Win 7...Możliwy jest Win 10?
×
×
 • Create New...

Important Information