Skocz do zawartości

Win 7 x64 Pro 2k19


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wiktorynek napisał:

Czym integrujesz i jakie sterowniki?

Próbowałem narzędziami MSI Smart Tool oraz Gigabyte,próbowałem również narzędziem Windows_7_Image_Updater lecz instalacja trwała ponad pół godziny i zrezygnowałem.A chcę dodać sterowniki NVMe aby zainstalować system na Samsungu 970 Evo Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś pierwszy post autora? System dla ryzykantów, sporo wycięte!!! Ja używam Win7 finał 2017 i jakość MSI Smart Tool sobie zawsze radzi z USB 3.0 i NVMe. Możliwe, że w tej wersji nie ma tych dwóch poprawek do Win7 do NVMe, a nie mam pewności, czy MSI Smart Tool je dodaje oprócz samego sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, joltom napisał:

Windows_7_Image_Updater lecz instalacja trwała ponad pół godziny i zrezygnowałem

Na pstryknięcie to nie ma nic. Narzędzie dobre. Jak będziesz integrował tylko stery NVMe do jednego obrazu Win 7, to pójdzie błyskawicznie. To jest modyfikowany system, więc może być problem innej natury.

Jaką wersję sterowników integrowałeś?

Tu masz to narzędzie ze sterownikami - wywal wszystkie i zostaw tylko NVMe od Samsunga:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wypróbuj a jak nie pomoże i odpowiada ci czyścioch, to tu masz z września (zaktualizuj przez WU):

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiktorynek napisał:

Na pstryknięcie to nie ma nic. Narzędzie dobre. Jak będziesz integrował tylko stery NVMe do jednego obrazu Win 7, to pójdzie błyskawicznie. To jest modyfikowany system, więc może być problem innej natury.

Jaką wersję sterowników integrowałeś?

Wszystko robiło się automatycznie ja tylko zaznaczałem ptaszek przy sterowniku NVMe a w Windows 7 image updater tylko sterowniki zaznaczyłem w okienku i wszystkie edycje też zaznaczyłem.Codzi o to że instalacja Windowsa trwała ponad pół godziny a system rozrósł się do ponad 40 GB więc coś nie tak.Jak pisałem nie umię chyba tego zrobić

Teraz, joltom napisał:

Wszystko robiło się automatycznie ja tylko zaznaczałem ptaszek przy sterowniku NVMe a w Windows 7 image updater tylko sterowniki zaznaczyłem w okienku i wszystkie edycje też zaznaczyłem.Codzi o to że instalacja Windowsa trwała ponad pół godziny a system rozrósł się do ponad 40 GB więc coś nie tak.Jak pisałem nie umię chyba tego zrobić

Jest jakaś szansa aby ktoś tu z forum kto ma wiedzę dodał sterowniki do tego obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiktorynek napisał:

Patrz wyżej co dopisałem.

A nie przez przypadek z powodu rozmiaru pamięci wirtualnej? Trzeba ustawić ręcznie.

Plik stronicowania wyłączyłem.Mam 32 GB ramu

W programie usunąłem wszystko oprócz sterowników asmedia USB 3.0 i NVMe Samsunga i stworzyłem obraz.Zobaczę jak przebiegnie instalka bo tu raczej nikt nie podpowie jak to szybko i sprawnie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, joltom napisał:

Plik stronicowania wyłączyłem.Mam 32 GB ramu

Całkowite wyłączenie to błąd. Są aplikacje które sprawdzają pamięć wirtualną i w przypadku jej braku odmawiają pracy, mimo że nie korzystają. Ustaw rozmiar początkowy i końcowy taki sam np 2048 lub absolutne minimum 512.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiktorynek napisał:

Całkowite wyłączenie to błąd. Są aplikacje które sprawdzają pamięć wirtualną i w przypadku jej braku odmawiają pracy, mimo że nie korzystają. Ustaw rozmiar początkowy i końcowy taki sam np 2048 lub absolutne minimum 512.

Od kiedy mam komputer zawsze wyłączam plik stronicowania i nigdy nie było problemów więc teraz też mi to nie potrzebne.Wywaliłem wszystko z folderów ze sterownikami i aplikacjami z programu Windows7 Image updater zostawiłem tylko NVMe Samsunga i Asmedia USB 3.0 i system się zainstalował poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest opcja żeby zainstalować ten system na uefi ? bo wywala mi błąd: efi microsoft boot bcd 0xc00000d.

Jak zmienię ustawienia w biosie load legacy option rom na enable to instalka idzie ale chciałbym żeby to było zainstalowane na czystym uefi i gpt (tak żeby system zapierdzielał :)

Laptop to Dell Alienware 17r3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest opcja żeby zainstalować ten system na uefi ? bo wywala mi błąd: efi microsoft boot bcd 0xc00000d.

Jak zmienię ustawienia w biosie load legacy option rom na enable to instalka idzie ale chciałbym żeby to było zainstalowane na czystym uefi i gpt (tak żeby system zapierdzielał

 

W rufsie jest opcja albo uefi albo legacy trzeba sobie przełączyć podczas wgrywania iso na pendrive.

 

Ładnie działa i bardzo szybko ( póki swieży wiadomo ) jak ktoś nie ma jakiś mega specyficznych gadżetów do instalacji ( sprzęt etc ) to problemów raczej nie będzie. Testowany pod WOWa 3.3.5a lepiej chodzi niż na 8.1 to jest pewne ;)  A przy najnowszych sterach od nv jest 2 x mniejszy fps od tych starych co były od producenta. Jak tu ufać nividi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 22:32, gabrych napisał:

Witam, czy jest opcja żeby zainstalować ten system na uefi ? bo wywala mi błąd: efi microsoft boot bcd 0xc00000d.

 0xc00000d > W systemie opartym na UEFI należy wyłączyć Bezpieczny rozruch UEFI, 
aby móc korzystać z systemu Windows 7.

:OL

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  > "MOD" W 7 - jest w porządku  :good3:   i moje uznanie - że działa znakomicie, :clap3:
zastanawiam się jednak - po co zintegrowałeś IE 11 ?.
Wszystkie 'IE ,'  śledzą co robimy w  "necie",  w szczególności ostatnie wydanie przeglądarki  'IE 11.0.9600.17126'  z czerwca 2014 roku,
- (to totalny szpieg !) - NIE-ma nowszej - Ci co twierdzą inaczej, > "produkują bajki" !.

O 'Edge'  nawet nie będę się rozpisywał,
gdyż   niby-system Win 10   :linuxlover:   jest tylko samodzielną aplikacją w kilku wersjach,
- to dopiero SYF, - (osobiście NIE-cierpię takich gó*ien, - szkoda mi czasu).


Dziękuję za "MOD'a" W 7,  lecz i tak "wywalę jeszcze"  IE 11,
natomiast wstawię coś na bazie 'Chromium'  lub 'Mozilla'.


Podobają mi się, Twoje rozwiązania 'softu'.
Czapeczka z główki ...  
 :ppzdrówka - życzę ...  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, m4s napisał:

Ilość wytłuszczeń, emotikonów sugeruje 11 do 15 lat..

Pomyliłeś się, jestem chyba z 2-a razy starszy od Ciebie (lub nawet więcej)
Nadal jednak czuję się młodo i jestem "the best",
w odróżnieniu od (Mózgo-komuterowych "gierkowiczów")... :L

Co do IE, - NIE MASZ RACJI ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jnm napisał:

Pomyliłeś się, jestem chyba z 2-a razy starszy od Ciebie (lub nawet więcej)
Nadal jednak czuję się młodo i jestem "the best",
w odróżnieniu od (Mózgo-komuterowych "gierkowiczów")... :L

Co do IE, - NIE MASZ RACJI ... 

nie będziemy licytować się kto ile ma wiosen bo możesz wygrać (lub przegrać)... :22

Co do IE11 - jeżeli masz więcej wiosen niż Ja to nie uważałeś na zajęciach z informatyki, jeżeli mniej to ssij mleko dalej. pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, m4s napisał:

ssij mleko dalej. pozdro !

Jeśli chodzi o  post w którym napisałem lakonicznie i z JAJEM,
to radzę - chociaż co jakiś czas odwiedzić bibliotekę,
w POLSCE jest za darmo !.

 

To że sprawujesz funkcję moderatora, NIE daje Ci prawa
do obrażania innych i zaśmiecania tematu 'Win 7 x64 Pro 2k19'.

 

Tak na marginesie, - jestem wykładowcą
elektroniki stosowanej.

 

NIE wnosisz nic konkretnego w temacie "MOD'a",
jedynie "toczysz pianę" ...

 

Powinieneś przeprosić Mr.T (bodajże Pana Romka).

 

I bez urazy, "MOD" jest - (oprócz zintegrowanej IE 11) - na bardzo
wysokim poziomie, jeszcze raz wielkie ...  
:clap3: i  :thanks: .

Dzidzia66 i JARST lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jnm napisał:

Jeśli chodzi o  post w którym napisałem lakonicznie i z JAJEM,
to radzę - chociaż co jakiś czas odwiedzić bibliotekę,
w POLSCE jest za darmo !.

 

To że sprawujesz funkcję moderatora, NIE daje Ci prawa
do obrażania innych i zaśmiecania tematu 'Win 7 x64 Pro 2k19'.

 

Tak na marginesie, - jestem wykładowcą
elektroniki stosowanej.

 

NIE wnosisz nic konkretnego w temacie "MOD'a",
jedynie "toczysz pianę" ...

 

Powinieneś przeprosić Mr.T (bodajże Pana Romka).

 

I bez urazy, "MOD" jest - (oprócz zintegrowanej IE 11) - na bardzo
wysokim poziomie, jeszcze raz wielkie ...  
:clap3: i  :thanks: .

 

Fajny wykładowca, gdzie byli tacy za moich czasów.

To że wykładasz też nie daje Ci praw do sądzenie bo Ja wiem najlepiej.

 

Ciekawe czy na wykładach też emotkami dajesz po tablicy :L

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie