Skocz do zawartości
pawel5428

cs 1.6 REAKTYWACJA! Jak dawniej :) Wbijać i grać !

Counter strike ..wolny wybór.Ankieta  

11 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co wolisz?

• cs 1.6
      4
    • cs GO
      3
    • nie wiem.Lubię obie.:)
      1
    • nie gram,wolę inne
      3

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 30.07.2018 o 22:01

Rekomendowane odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]     [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]      [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]    [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Parę promo : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dawny klimat,nowoczesne serwery,duża społeczność graczy, ogarnięci admini,skiny ,mody pluginy i klasyki i wiele więcej.To wszystko znajdziecie tutaj! 

Chciałem się z wami tym podzielić bo sam bardzo tęskniłem za dawnym graniem i trafiłem właśnie na to.Postanowiłem stworzyć specjalnie dla was paczkę "prezent" 
abyście i wy, o ile tęsknicie znowu mogli się dobrze bawić.Kto już ma to niech wbija a kto nie ma niech pobiera.Założyłem nawet własne gadu gadu i mam tam kontakt.Tutaj zaraz zaktualizuję B) To wszystko działa na windows xp,windows 7,windows 8,windows 10.
Zalecam jednak mimo to pobranie bo nawet ci z was,co mają już cs'a to są tam ciekawe dodatki oraz inne rzeczy. W linku do pobierania wystarczy kliknąć pobierz.Żadnych głupich reklam.:)

W paczkach jest na prawdę wszystko co wam potrzeba :tea:

Dobrze jak ktoś ma gg 

Niestety,linki do pobierania będą działać tylko przez 60 dni.Potem wygasną. Czekam na was :):0shoot:

*[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]                   

PS: w  którejś paczce jest odnośnik do strony z serwerami i całą społecznością oraz spisane wszystkie serwery w tekście w paczce ;)        

NIE TYLKO DO NON STEAMA! Steamy mile widziane! :)   

Parę przykładów :

zp.png

jb.png

dmaimawp.png

ffa.png

csgomod.png

nowdd23.png

i duuużooo więcej :0shoot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ankieta trochę bez sensu, dlaczego niby każdy uważa że GO gorszy skoro ma skiny.
Uważasz że w GO nie trzeba ćwiczyć skilla ani nic podobnego żeby grać, przecież to nadal ten sam CS tylko ze zmienionym silnikiem i trochę inna fizyką...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam,nie miałem na myśli że cs go jest gorszy :). Za słowo badziewne skiny no sorka ale bazowałem dużo na tym co piszą inni podczas porównania.No i kto głosuje na 1.6 to może tak uważać a ten co na cs go to dużo inaczej.:)  Oczywiście że ten nowszy też jest bardzo fajny.Tu bardziej chodzi o przywiązanie może no sam nie wiem.:blush:

Już poprawiłem ankietę.Kto chce,może głosować.Mam nadzieję że teraz nikt nie poczuje się urażony  :tea::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem o co ci chodziło, tylko ta ankieta taka ofensywna jest :D
Ale co prawda to prawda 1.6 pod względem serwerów i hitboxów > GO
Ale że w GO gram od 2015 z przerwami a raczej grałem to bardziej preferuje GO chociaż i w 1.6 można pograć jak jest z kim :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja grałam w GO od 2015 też i powiem że gra się mocno popsuła pełno cheaterów jest, zmiana systemu rang, valve wystawiło białą flage dla cheaterów, jak już ktoś wam konto ukradnie i zrobi vac bana to oni bedą mieć to w nosie odradzam tą gre jest mocno dla psycholi a silnik jest taki zrąbany ze kazdy ma inny frame rate, system strzelania beznadziejny najczęsciej kule lecą nad glową żadne macro nie pomoże tu nie ma z kim grać w to g***o i tyle są lepsze gry niż to coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgodzę się z tobą firepysio,no bynajmniej nie do końca :D 

Jak są dobrzy admini i pluginy są antycziterskie i można zarezerwować nick,kupić vip i wiele wiele innych to można grać na spokojnie.To chyba zależy od serwera i samych ludzi.

Ja gram na non steam w 1.6 i tam nie spotkałem takich problemów,oczywiście config i userconfig ustawiony obowiązkowo! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja nie mówiłam o non stemowej wersji GO bo tam to już masz masakre XD, chodzi mi o turniejówki, rangi tam jest masakra, serwery na GO są ok ale dalej fizyka i tick rate to wszystko jest słabe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze takie ładne no nie? Heheh! Jak taka gosposia w seksi fartuszku kręci się i miesza np. bigos! A potem nachyla się i go próbuje.:OP

Ej głosujcie tam sobie .Zobaczymy jak to w tej ankiecie wygląda bo sam ciekawy jestem.Trzeba wybrać i potem kliknąć oddaj głos jakby ktoś nie wiedział.Potem dopiero można patrzeć wyniki :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tworzyłem temat dobre dwie godziny specjalnie dla was. :busted_cop: 

Piszcie,wbijajcie na serwery i bawcie się dobrze.

Zachęcam również do głosowania.Wyniki będą po zamknięciu ankiety. :DVD

Dziękuję wszystkim za like'i oraz vote up'y.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i zabytek. Może i nie. Niezwykle grywalny za to i nadal na topie. Dużo osób w to gra. :) Wiem bo widzę nieraz pozapychane serwery w południe a w nocy też czasem i jeszcze grają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty zdziwiasz ??? Ja gram po kilka godzin dziennie a czasami nockę zarywam! Co ci nie pasuje? Wygląd? I o to właśnie chodzi.Jak chcesz cs'a na dopalaczach to znajdź sobie dodatki na moddb albo na gamebanana. Ja lubię takiego oryginalnego.No chyba że ma ktoś 4K to może brzydko wyglądać.Ja gram w oknie bo rozdzielczość maks to 1280x720 w panoramie.

Trochę pomyślcie a nie na łatwiznę każdy i o! Nie działa miii,ale bzzzyydkieee! Trzeba go poustawiać pod siebie i jest ok.Dodałem wam zremasterowane teksturki hd.Tam wszystko było.A jak chcecie lepiej to to co wyżej pisałem. :)

Wy tępe dzidy! :P

Ja grałem w to kilkanaście lat temu przez około 5 lat a potem przyszła przerwa.I teraz znowu gram od pół roku.

Szukasz super efektów wizualnych? tutaj ich nie znajdziesz.

Proszę ,coś na wypasie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ,  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] .

A tutaj jeszcze do cs 1.6 : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ,[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, pawel5428 napisał:

Wy tępe dzidy! :P

Sam tępy jesteś.

W CS 1.6 przegrałem tysiącee godzin seti zarwanych nocek, ale to już zabytek i nie idzie w to grać kto raz posmakował cs:go mimo jego wad zostanie na cs:go

To tak ja z ssd raz spróbujesz i już nie będziesz chciał hdd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bardziej bierze nostalgia do tego i że jak się kiedyś grało. Fakt że go jest pewnie lepszy,w końcu nowszy na nowszym silniku,itp.

Ten jest dobry za to i na słabe komputery .

Ale no ok,to niech wam będzie wy ostre dzidy! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1429482676_pizfh7_600.jpg

Pierwszy grzech współczesnych gier to myślenie że grafika wszystko wynagrodzi.

1531124694_sb1x9g_600.jpg

1526435353_9uliao_600.jpg

1518727619_ckbgsy_600.jpg

A tutaj bardzo obiektywnym okiem : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, pawel5428 napisał:

Pierwszy grzech współczesnych gier to myślenie że grafika wszystko wynagrodzi.

Chłopcze że tak się wyrażę jeden z przykładów całe gta v przeszedłem na minimalnych ustawieniach w 20-30fpsach w rozdzielczości 600x800

W CS:GO gram też na minimalnych by mieć te 100-120fps.

Po prostu cs 1.6 w oryginale ma paskudną grafikę.

Uwielbiam starsze gry typu GTA 3, VC, SA| NFS U, U2| HL, HL2 itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi