Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Shiryu napisał:

Użyłeś tej metody, więc zakładamy, że uznałeś ją za lepszą, niż poprzednia ;)

Jeśli chodzi o kompresję instalek aplikacji to tak. Sprawdzałem w wielu testach i naprawdę jest różnica. 

12 minut temu, DivRoK napisał:

Witam czy w tym modzie działają aplikacje ze Sklepu?

A czemu mają nie działać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, murawiak napisał:

Zainstalowałem ten system na swoim laptopie. Jestem zadowolony. Mam dysk SSD czy powinienem zmienić jakieś ustawienia. Czy system sam dostosowuje się do rodzaju dysku. W innych modach na koniec instalacji trzeba określić rodzaj dysku. Dziękuję za odpowiedź.

Nie żadnych zmian nie trzeba więcej robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TomaszTbg napisał:

Pytanie: Bufor wydruku został usunięty bądź wyłączony?

Przy instalacji Adobe Reader wywala ,że brak buforu wydruku, nie ma możliwości zainstalowania.

Proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie 

Wyłączony aby włączyć wybierasz 
PPM----->Narzędzia Administracyjne-------->Usługi ----->bufor wydruku dajesz Automatyczny i uruchom

TomaszTbg lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNA INFORMACJA:

Od teraz idąc za śladem kolegów z zagranicy nię będe rozpisywał dokłądnie co i jak jest usunięte - modyfikowane - tweak-owane. Powód jeden dosadny dość naśladowań i pseado identycznych wersji systemów jedynie pod inną nazwą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 nowiusienkie dyski 2TB i jeden 4TB. I systemowy SSD 256.

 

4TB Widzi i po przerobieniu na gpt dziala lux.

2TB x2 - Widzi je bios widzidza je programy do partycjonowania ale nic z nimi nie da zrobic. Nawet przerobic na gpt. Pokazuje blad we/wy. Z racji ze sa to dyski nowe dopiero rozpakowane oba jednakowe... raczej uszkodzenie iich nie wchodzi w gre. Dyski WD Purple Surveillance Hard Drive. SC HA500 sa to dyski przeznaczone do rejestratorow. Co moze byc przyczyna? plyta? uszkodzone jakies kontrolery na plycie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyski nie daja sie nawet sformatowac co dopiero przypisac im litere.... a pokazuje wszystkie ich pojemnosci wlasciwie.

 

Dolaczylem zdjecia. Odpielem dysk systemowy i podpielem do tego... i takie kwiatki. AHCI wlaczone. Sa w biosie jeszcze jakies opcje do kontrolerow dyskow?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, konuss said:

WAŻNA INFORMACJA:

Od teraz idąc za śladem kolegów z zagranicy nię będe rozpisywał dokłądnie co i jak jest usunięte - modyfikowane - tweak-owane. Powód jeden dosadny dość naśladowań i pseado identycznych wersji systemów jedynie pod inną nazwą !!!

Troszku to głupie,to jak niby mamy wiedzieć co jest zrobione, i czy nam dany obraz odpowiada? To będzie rosyjska ruletka,i ja czegoś takiego nie ściągnę,  bo nie mam pojęcia czy są wszystkie rzeczy których potrzebuję, i których nie potrzebuję.

Przemyśl to jeszcze, co sie przejmujesz innymi, dobra robota obroni się sama.

Ja najpierw studiuje pół godziny wszelkie zmiany które są rozpisane, i chyba  wszyscy tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kora napisał:

Troszku to głupie,to jak niby mamy wiedzieć co jest zrobione, i czy nam dany obraz odpowiada? To będzie rosyjska ruletka,i ja czegoś takiego nie ściągnę,  bo nie mam pojęcia czy są wszystkie rzeczy których potrzebuję, i których nie potrzebuję.

Przemyśl to jeszcze, co sie przejmujesz innymi, dobra robota obroni się sama.

Ja najpierw studiuje pół godziny wszelkie zmiany które są rozpisane, i chyba  wszyscy tak robią.

Niby masz rację ale wszyscy teraz tak robią. Zobacz na inne o wiele większe społeczności i ogólnie rozumiem to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano Twój wybór, dzieki za poprzednie wstawki. instalacja  systemu bez szczegółowego opisu co jest zmodyfikowane  jest zbyt dużym ryzykiem, i naraża tylko ludzi na strate czasu  i niepotrzebnej instalacji. czas pokaże czy to dobra decyzja. trzeba będzie szukać innych   obrazów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, szymibtw said:

@koraale to systemy Konnusa i ja je biore w ciemno. Nigdy nie xzytam opisów :)

Ale ja też biorę w ciemno, nie o to chodzi ;) Po prostu może być usunięte to, czego akurat potrzebujemy,  i będziemy w plecy kilka godzin, albo i więcej, bo to może wyjść po paru dniach po instalacji.  Jak sie chodziło do szkoły, to się miało czas na instalowanie  systemów codziennie, teraz to już nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kora napisał:

Ale ja też biorę w ciemno, nie o to chodzi ;) Po prostu może być usunięte to, czego akurat potrzebujemy,  i będziemy w plecy kilka godzin, albo i więcej, bo to może wyjść po paru dniach po instalacji.  Jak sie chodziło do szkoły, to się miało czas na instalowanie  systemów codziennie, teraz to już nie jest takie proste.

Ogólnie prosta odpowiedź. Ponieważ ten system akurat mogą dojść nowe rzeczy nic innego się nie zmieni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok  jeśli to nadal będzie tylko oryginalny windows z powycinanym  niepotrzebnym dziadostwem, i bez żadnych  super gaming version modyfikacji  to faktycznie   changelog w sumie nie jest potrzebny . Byle by były opisane takie rzeczy jak to pakowanie plików systemowych, i   programy dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie