Skocz do zawartości

Win 7 problem. Zmiana na 10?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam win 7 sp1 64bit i wszystko było by fajnie tylko gdy zainstaluje sterowniki do grafiki to nie mogę oglądać stream'ów. Obraz staje się wyblakły i strasznie tnie. Wszystko inne działa filmy online, yt, gry tylko te streamy nie. Gdy odinstaluje stery i win zainstaluje domyślne to streamy działają. Na win 10 wszystko jest ok ale jak dla mnie za dużo tam badziewia. Tu moje pytanie. Znacie jakieś rozwiązanie żeby działało wszystko w win7? Jeśli nie to jaką wersje 10 zainstalować, żeby było jak najmniej bajerów.

CPU: pentium g4560
Płyta: MSI B150M PRO-VdH
Ram: Hyper X 2x4Gb 2400 MHz CL 14
PSU: Chieftec 650w
GPU: Gtx 260 - wiem do wymiany ale kase zbieram :D

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po instalacji
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

bez sterowników
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pokaż zużycie cpu przy streamie

 Po instalacji ciężko określić zużycie bo streama tnie tak, że się zatrzymuje. Bez sterów procek cały czas pracuje z maksymalna szybkościa podczas streama

edit. Max 40% użycia i to przy odpalaniu tylko. Dopóki nie zrestartuje komputera po instalacji sterowników to wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po instalacji

attachicon.gif[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

bez sterowników

attachicon.gif[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 Po instalacji ciężko określić zużycie bo streama tnie tak, że się zatrzymuje. Bez sterów procek cały czas pracuje z maksymalna szybkościa podczas streama

 

edit. Max 40% użycia i to przy odpalaniu tylko

 

Próbowałeś na innej przeglądarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś na innej przeglądarce?

Na mozilli jakoś obrazu ok ale tylko dźwięk idzie a obraz stoi

Opera tak samo jak chrome. 

Teraz zauważyłem, że gdy zmienię jakość na średnia to nie tnie ale nie da się tego oglądać. Bez sterów na najwyższej jakości idzie normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co to jest?

chyba i tak nici 

Wymagania systemowe
Minimalne   System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1 Architektura ARM, x86, x64

 

kliknij w link ponizej

program dzieki ktoremu bede mial dostep do twojego pc zrobimy zdalnie ;)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknij w link ponizej

program dzieki ktoremu bede mial dostep do twojego pc zrobimy zdalnie ;)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

hmmm nie to żebym nie ufał ludziom w sieci na tyle żeby dawać im dostęp do komputera ale nie ufam ;) wszystkie dane mogę Ci podać tu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie to żebym nie ufał ludziom w sieci na tyle żeby dawać im dostęp do komputera ale nie ufam ;) wszystkie dane mogę Ci podać tu 

 

jak uwazasz wgraj wszystkie stery tym

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

tylko uwazaj na syf typu przegladarki czy inne ru smieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie to żebym nie ufał ludziom w sieci na tyle żeby dawać im dostęp do komputera ale nie ufam ;) wszystkie dane mogę Ci podać tu 

 

Rozsądna prawidłowa reakcja.

 

Natomiast koledze adiif1 należy się stanowcze zwrócenie uwagi bo to nie pierwszy post w którym proponuje dostęp przez teamwiever dyskretnie nie wspominając że uzyskałby też dostęp do plików jakie by one nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsądna prawidłowa reakcja.

 

Natomiast koledze adiif1 należy się stanowcze zwrócenie uwagi bo to nie pierwszy post w którym proponuje dostęp przez teamwiever dyskretnie nie wspominając że uzyskałby też dostęp do plików jakie by one nie były.

Pokaz mi wczesniejszy post gdzie 'namawiam' kogos do uzywania tv

 

Zreszta jest to forum i pokaz mi w regulaminie ze 'polecenie' komus tv jest zlem wcielonym ;) + jak masz spamowac w celu nabijania postow to wyjdz i posprzataj ulice przyczynisz sie do czegos

 

 

Dalej tak samo. Chyba przejde na win 10 tylko jaką wersje polecacie? Najlepiej coś co masz powyrzucane apki, kafelki itd.

 

Teraz już mogę ustawić wysoką i nie tnie, wcześniej średnia tylko. Co dziwne streamy z cs go idą na najwyższej a z lola nie

 

Zapewne pc nie daje rady ogarniac rozdzielczosci streama dlatego ci tnie, zreszta musimy zrozumiec czy ty masz problem z internetem czy problem softwarowy bo cpu normalnie sie zachowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teamviewer nie odcina dostępu właścicielowi tak, jak Zdalny Pulpit, więc widzimy, co ktoś robi na naszym kompie. Nie widzę zagrożenia. Po jakimkolwiek zbędnym - naszym zdaniem - zabiegu możemy odłączyć kabelek LAN i tyle. Nie raz pomagałem w ten sposób osobom, których nie znałem i tym bardziej nie miały powodu do zaufania mi, jednak działaliśmy jednocześnie poprzez rozmowę telefoniczną i w każdym momencie mówiłem, co teraz będę robił, pytałem, gdzie mam nie zaglądać itd.

 

Wszystko jest kwestią tego, jak bardzo potrzebujemy takiej pomocy. Tutaj obaj panowie zachowali się właściwie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi wczesniejszy post gdzie 'namawiam' kogos do uzywania tv

 

Zreszta jest to forum i pokaz mi w regulaminie ze 'polecenie' komus tv jest zlem wcielonym ;) + jak masz spamowac w celu nabijania postow to wyjdz i posprzataj ulice przyczynisz sie do czegos

 

 

 

Zapewne pc nie daje rady ogarniac rozdzielczosci streama dlatego ci tnie, zreszta musimy zrozumiec czy ty masz problem z internetem czy problem softwarowy bo cpu normalnie sie zachowuje

Problem z netem i komputerem odrzuciłem bo bez sterowników działa na najwyższych. Poza tym na win 10 działa normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teamwiever nie odcina dostępu właścicielowi tak, jak Zdalny Pulpit, więc widzimy, co ktoś robi na naszym kompie. Nie widzę zagrożenia. Po jakimkolwiek zbędnym - naszym zdaniem - zabiegu możemy odłączyć kabelek LAN i tyle. Nie raz pomagałem w ten sposób osobom, których nie znałem i tym bardziej nie miały powodu do zaufania mi, jednak działaliśmy jednocześnie poprzez rozmowę telefoniczną i w każdym momencie mówiłem, co teraz będę robił, pytałem, gdzie mam nie zaglądać itd.

 

Wszystko jest kwestią tego, jak bardzo potrzebujemy takiej pomocy. Tutaj obaj panowie zachowali się właściwie. ;)

Starczy przycisk esc i wylacza program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teamviewer nie odcina dostępu właścicielowi tak, jak Zdalny Pulpit, więc widzimy, co ktoś robi na naszym kompie. Nie widzę zagrożenia. Po jakimkolwiek zbędnym - naszym zdaniem - zabiegu możemy odłączyć kabelek LAN i tyle. Nie raz pomagałem w ten sposób osobom, których nie znałem i tym bardziej nie miały powodu do zaufania mi, jednak działaliśmy jednocześnie poprzez rozmowę telefoniczną i w każdym momencie mówiłem, co teraz będę robił, pytałem, gdzie mam nie zaglądać itd.

 

Wszystko jest kwestią tego, jak bardzo potrzebujemy takiej pomocy. Tutaj obaj panowie zachowali się właściwie. ;)

Masz  Kolego rację  - od 8 lat tak pracuje  (  na innym oprogramowaniu no i mnie znają lub polecają innym - 5 lat tam siedziałem  )  z " bystrzakami  " z USA jak z osobami prywatnymi tak i z firmami  i też  zawsze siedzę na telefonie dodatkowo albo na podwójnych  kamerach a jak to niby zrobić jak cię dzieli 8 tys kilometrów chyba przez kulę szklaną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegamy od tematu :D

No może troszeczkę  ale tu chodzi o to że nikt szklanej kuli nie ma i łatwiej i szybciej jest  to zrobić jak  Ci proponował  kolega wcześniej .Nigdy nie wiesz  czy trafisz na kogoś co  chwyci to w mig czy będziesz to z nim wałkował pół  dnia i zero efektów ( dlatego dysk C  ma być tylko system i oprogramowanie  a reszta dusznych treści na innym nie dostępnym  dla " grzebacza " ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może troszeczkę  ale tu chodzi o to że nikt szklanej kuli nie ma i łatwiej i szybciej jest  to zrobić jak  Ci proponował  kolega wcześniej .Nigdy nie wiesz  czy trafisz na kogoś co  chwyci to w mig czy będziesz to z nim wałkował pół  dnia i zero efektów ( dlatego dysk C  ma być tylko system i oprogramowanie  a reszta dusznych treści na innym nie dostępnym  dla " grzebacza " ).

Wiesz ja mam ssd z systemem no i 2 gierkami. Reszte gratów na hdd trzymam ale nie używałem nigdy tego programu i nie chce dawać nikomu dostępu do komputera a uważam, że jestem jestem w stanie podać mu wszystkie dane które będzie potrzebował. Na razie i tak żadnej sensownej rady nie było oprócz tej stronki do sterowników. Specyfikacje podałem, opis myślę że jest jasny więc nie wiem o jakiej złotej kuli mówisz. Dodam jeszcze, że komputer niedawno formatowany więc opcja, że cos nie tak z  rejestrem odpada raczej

Zainstalowałem sterowniki dla win 10 64bit ze strony nvidii i działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zainstalowałem sterowniki dla win 10 64bit ze strony nvidii i działa "    i oto w tym całym chodziło  - działa to super  - a co do udostępniania  komuś  dostępu do komp... to oczywiście  Twoja sprawa  czy dasz czy nie i lepiej być ostrożnym  bo są " ludzie i ludziska ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie