Jump to content

Monopoly


k3vin

Recommended Posts

monopoly_classic_hd_1.png

 

Monopoly to wirtualna adaptacja najpopularniejszej gry planszowej świata. O jej niesamowitej i ponadczasowej konstrukcji świadczyć może fakt, że do czasu wydania niniejszej produkcji ukazała się w aż 103 krajach i 37 wersjach językowych, natomiast swój debiut miała w 1935 roku. Ta wersja gry, opracowana przez firmę Electronic Arts, zadebiutowała w 2008 roku na konsoli PlayStation 2, ale doczekała się także konwersji na urządzenia z systemem Android.

Zasady rozgrywki w wirtualnym Monopoly wyglądają tak samo jak w wersji planszowej, a więc znów staramy się osiągnąć tytułowy monopol poprzez udane inwestycje. Twórcy zdecydowali się jednak na pewne przyspieszenie zabawy – jej uczestnicy nie muszą już czekać na swoją kolej lecz grają symultanicznie. Dodatkowo mamy możliwość wzięcia udziału w sympatycznych mini-grach takich jak na przykład wydostanie się z więzienia czy ucieczka z łupem. Zmagania odbywają się na planszach przedstawiających najbardziej znane miasta świata.

W Monopoly na urządzeniach z systemem Android możemy grać zarówno w pojedynkę, jak i zmierzyć się z maksymalnie trzema innymi uczestnikami. W wypadku rozgrywki z komputerową AI mamy do wyboru kilka stopni trudności, tak więc świetnie bawić mogą się zarówno zaawansowani, jak i początkujący gracze.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Monopoly 3.0

 

APK + OBB

Apk - instalować

Obb - skopiować folder do Android/obb

Waga: 93,97MB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information