sabrex11 Posted May 29 Report Posted May 29 Mam problem z uruchomieniem e-doręczeń poprzez przeglądarki w Windows 11. W telefonie ta funkcja działa i po kablu i poprzez LTE, ale odnoszę wrażenie, że jest jeszcze jakaś blokada w samym systemie, gdyż i w MSEdge i Operze po przekierowaniu ze strony mObywatel w zakładce Twoje Skrzynki strona e-doręczeń nie wyświetla się. Wyłączyłem to co mogłem, czyli defender-a, zaporę, ublock orygin i nawet zaporę w routerze. Włączyłem nawet wyskakujące okienka (pop-up) a mimo to strona nie otwiera się. Jest tylko "biały ekran. Może ktoś miał podobny problem i potrafi nakierować mnie na pozytywne rozwiązanie? edit. Ciekawa rzecz, na próbę zainstalowałem Windows 10 pro (bo mam licencję cyfrową) i Twoja Skrzynka w mObywatelu działa. Nie chcę jednak mieć systemu, który nie jest już wspierany i dlatego liczę, że MS poprawi tę niedogodność. Odpowiednia informacja poszła również do Ministerstwa Cyfryzacji o braku kompatybilności. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.