Jump to content

Recommended Posts

Posted

Mam problem z uruchomieniem e-doręczeń poprzez przeglądarki w Windows 11.

W telefonie ta funkcja działa i po kablu i poprzez LTE, ale odnoszę wrażenie, że jest jeszcze jakaś blokada w samym systemie,

gdyż i w MSEdge i Operze po przekierowaniu ze strony mObywatel w zakładce Twoje Skrzynki strona e-doręczeń nie wyświetla się.

Wyłączyłem to co mogłem, czyli defender-a, zaporę, ublock orygin i nawet zaporę w routerze. Włączyłem nawet wyskakujące okienka (pop-up)

a mimo to strona nie otwiera się. Jest tylko "biały ekran.

 

Może ktoś miał podobny problem i potrafi nakierować mnie na pozytywne rozwiązanie?  

 

edit. Ciekawa rzecz, na próbę zainstalowałem Windows 10 pro (bo mam licencję cyfrową) i Twoja Skrzynka w mObywatelu działa. 

            Nie chcę jednak mieć systemu, który nie jest już wspierany i dlatego liczę, że MS poprawi tę niedogodność. Odpowiednia informacja poszła również do Ministerstwa Cyfryzacji o braku kompatybilności.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information