Jump to content
WinClub

sabrex11

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About sabrex11

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Tylko w ten sposób zrobisz sobie kopię. Bezproblemowo i najlepiej na dysku zapasowym
 2. najważniejszego nie napisałeś... jaka to licencja? kupiona? zainstalowana przez producenta sprzętu, czy Insider? Jak z Insider, to zapomnij... przechodziłem boje z MS. Nie przyznają się do tej licencji, bo ją po prostu otrzymałeś. Pisanie do MS Polska, czy nawet Redmond nic nie da. Ni ma możliwości migracji tego systemu. Odsyłają do sklepu, aby kupić nowy system. Bagatela ... jedyne 1299 złotych Musi tak zostać jak jest.
 3. a u mnie było odwrotnie... 18965 mulił strasznie a ten najnowszy działał ok... działał, bo i tak przywróciłem oficjalną 18632
 4. sabrex11

  Dysk 500gb

  a ja zadam pytanie z innej beczki ;-) czy jest jakiś odpowiednik ZU.exe pod Windows? Muszę zdjąć hasło z dysku Hitachi HDT721010SLA360
 5. od 30 sierpnia 2019 nowe zasady korzystania z usług MS Aktualizacja warunków korzystania z usług https://www.microsoft.com/pl-pl/servicesagreement/upcoming.aspx https://privacy.microsoft.com/pl-pl/privacystatement https://www.microsoft.com/pl-pl/servicesagreement/upcoming-faq.aspx
 6. nie napisałeś nic o konfiguracji dobra karta sporo kosztuje... kupisz tanią a później będziesz narzekał na słabe transfery.
 7. To prowokacja? :-) A na poważnie...jeśli stać Cię na smartfona, to korzystaj z map google. Działają lepiej jak Automapa.
 8. "świeżaka" będzie miał szybciej, ale niech wszystko sprawdzi tak jak pisałeś i co najważniejsze - nie instaluje żadnych "skryptów czyszcząco-optymalizujących" z tego Forum. One nie poprawiają a psują system.
 9. No jest to jakieś rozwiązanie... właśnie analizuję poszczególne karty pod względem współpracy z systemami serwerowymi. Oczywiście opisowo, choć liczę, że ktoś zaznajomiony z tematem również zabierze głos, czyli jaka niedroga karta będzie najlepsza. Te systemy są chimeryczne i myślę, że nie każda zadziała z pełną mocą. edit: Problem rozwiązany w Windows Server 2012R2... wystarczy dodać ręcznie sterownik z grupy sterowników systemowych Intela, są na "wyposażeniu" ;-) Nie próbowałem jeszcze z Server 2019... edit2: Na Windows Server 2019 też działa, czyli odpada robienie dziury pod nowego "śledzia"
 10. dlaczego nie zainteresujesz się Rainmeterem? Możliwości konfiguracji co do swoich preferencji, są z zasadzie nieograniczone. Skorzystaj z gotowych "skórek"
 11. Zakładam temat, to nie jest to łatwe znaleźć działający sterownik do niektórych, najnowszych płyt (np. Gigabyte Z390 Gaming) Pierwszy raz spotkałem problem, którego nie potrafię rozwiązać. Pomoc techniczna prawidłowo odpowiada, że ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Win10. Systemy serwerowe nie będą działały. Działają, ale jest problem tylko i wyłącznie ze sterownikiem Ethernet Controler. Żadne zamienniki nie działają a bez LAN-u system jest martwy. Nie ma natomiast problemu z wifi... wystarczy wyłączyć podpisywanie sterowników i sieć działa. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie prędkość internetu. Testowałem na AirLive 1600 i prędkość nie przekraczała 250-300kB. Jesli ktoś bawi się w konfigurację na podobnym sprzęcie proszę o poradę jak wgrać ten controler LAN.
 12. nie pisałbym, gdyby nie wcześniejszy wpis o prośbie o aktualizację. Ja również składając zamówienie, prosiłem o aktualizację do najnowszej wersji BIOS, ale o tym "zapomniano" Płyta miała F6. Nie robiłem problemu, bo aktualizacja jest banalnie prosta, ale dałem przykład, że czasami zapominają
 13. taa... kupując Z390 miesiąc temu, "dziwnym" trafem zapomnieli o aktualizacji.
 14. ciekawa pozycja... szkoda, że nie ma szerszego opisu
×
×
 • Create New...

Important Information