Jump to content

Windows 11 w najnowszej kopilacji i nie dzialąjące aplikacje systemowe


Recommended Posts

Posted

Zainstalowałem na czysto na dysku m.2 Windows 11 24H2 kompilacja: 26100.4061. Po instalacji zainstalowałem sterowniki i używane programy.Następnie wszedłem w Menu Start i usunąłem niepotrzebne aplikacje.Po ich usunięciu w Menu Start cześć aplikacji systemowych nie ,które zostawiłem nie działa,np: Sklep Microsoft nie otwiera się ,jedynie wyświetla się okno i po chwili znika.Sprawdziłem też czy uruchomi się Copilot i niestety nie uruchamia się .

Czy to problem z najnowszą kompilacją Windows 11 24H2,a może ponownie wykonać reinstalację systemu i nie usuwać żadnych aplikacji systemowych z Menu Start?

Do posta: Chyba Windows 11 24H2  kompilacja  26100.4061 jest wadliwy,bo po reinstalacji systemu,bo niektóre aplikacji systemowe  w Menu Start nie otwierają się.

Posted
3 godziny temu, lukcio31 napisał(a):

Chyba Windows 11 24H2  kompilacja  26100.4061 jest wadliwy

Mam też odinstalowane i wszystko działa. Zainstaluj od nowa system.  🙂

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Posted

Instalowałem na nowo system na dysku m.2 i zauważyłem,że z aplikacji systemowych nie działa mi: kalkulator,ale on mi nie potrzebny,sklep microsoft,paint,kóry też jest mi niepotrzebny,niepotrzebne mi narzędzie wycinanie,terminal,gry microsoft,sticky notes,terminal,wiadomości i zegar.

Zastanawiam się czy znów nie instalować systemu na dysku i czy podczas instalacji usunąć partycje systemowe z dysku,potem format i instalacja,tylko czy będą mi działać aplikacje systemowe,te które obecnie mi nie działają?

Posted
3 godziny temu, lukcio31 napisał(a):

Zainstalowałem na czysto na dysku m.2 Windows 11 24H2 kompilacja: 26100.4061.

Skąd masz iSO? może to jakiś modowany?

Posted

ISO mam o @djrys

Spróbuję zainstalować na nowo system w najnowszej kompilacji 26100.4061 pobrany z uupdump.net

Do posta: Aplikacje systemowe jakie mi nie działają,nie działają jak wyłaczę Defendera-użyłem skryptu z forum,który usuwał wszystko odnośnie programu razem z wpisami w rejestrze i to powodowało problem o jakim piszę.Użyłem program dControl i po wyłączeniu w nim Defendera aplikacje systemowe na razie działają.Przynajmniej ten program nie usuwa wpisów w rejestrze a tylko wyłącza program.

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information