Jump to content
  • 0

Orange Pi Droid System operacyjny Android 12 ma taki sam interfejs jak Windows 11


Ryzenek
 Share

Question

1669211112_orange_pi_os_droid_file_manag

 

Xunlong Software, producent pojedynczego tabletu Orange PiPC (SBC), niedawno wprowadził na rynek nowy system operacyjny Orange Pi (Droid), który będzie domyślnym systemem operacyjnym w nowych procesorach SBC Orange Pi[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]i[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Ciekawą rzeczą wOrange Pi Droid jest to, że jest to system operacyjny oparty na Androidzie 12, który ma wygląd systemu Windows 11.

Według firmy wydobywa to to, co najlepsze w obu światach, ponieważ pozwala użytkownikom uruchamiać aplikacje na Androida w tym samym środowisku, co Windows 11.

Ogólnie rzecz biorąc, Orange Pi (Droid) oferuje interfejs Windows podobny do interfejsu użytkownika w stylu Win 11 i jest łatwy w użyciu, a także może uruchamiać aplikacje na Androida i optymalizować niektóre irytacje związane z regularnym korzystaniem z Androida. komputer, który zapewnia użytkownikom komfort zarówno Windows, jak i Androida.

Oto kilka migawek, dzięki[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], wielu funkcji oferowanych w nowym systemie operacyjnym Orange Pi (Droid). Obrazy przedstawiają Centrum sterowania, menu Ustawienia i aplikację Menedżer plików.

1669211123_orange_pi_os_droid_control_ce

1669211118_orange_pi_os_droid_settings_m

listę funkcji, które znajdziesz w Orange Pi (Droid) OS:

Prosta konstrukcja. Orange Pi (Droid) ma prosty design, z pięknym obrazem rozruchowym i czystym, eleganckim pulpitem.
Klasyczny start. Klasyczne menu Start, podobne do systemu Windows 11, służy jako punkt wejścia dla zainstalowanych aplikacji i ustawień systemowych.
Wielookienkowa i wielozadaniowość. Obsługuje operacje wielookienkowe i wielozadaniowe oraz łatwo przełącza się między aplikacjami, co znacznie poprawia wydajność użytkowania i jest bardziej odpowiednie do zarządzania pulpitem.
Menedżer plików. W lewym dolnym rogu znajduje się struktura drzewa folderów, kontynuując styl systemu Windows, użytkownicy mogą szybko wejść do folderu, aby znaleźć odpowiedni plik.
Ustawienia. Zawiera sieć i Internet, Bluetooth, pulpit i tapetę, wyświetlacz, dźwięk, aplikacje, pamięć masową itp. Generalnie jest prosty i funkcjonalny.
● Bezpieczeństwo i prywatność. Zachowaj zwykłe funkcje, ale usuń niektóre opcje związane z prywatnością użytkownika, takie jak lokalizacja, numer telefonu, SMS, powiadomienia itp., Szanując poufność i chroniąc prywatność.
Centrum sterowania. Umożliwia szybkie skonfigurowanie sieci, Bluetooth, hotspotu, wygaszacza ekranu, trybu Nie przeszkadzać, tapet itp., Ułatwiając użytkownikom włączanie i wyłączanie tych funkcji w czasie rzeczywistym; i aby szybko uzyskać dostęp do strony ustawień za pomocą ikony ustawień w prawym górnym rogu.
Pasek zadań. Dolny pasek zadań może wyświetlać 10 aplikacji jednocześnie.
Menedżer zadań. Widok listy okien to skuteczny sposób zarządzania bieżącymi zadaniami, który jest zarówno piękny, jak i użyteczny, i pozwala inteligentnie przydzielać zasoby systemowe i zamykać procesy w tle za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu nie musisz tak często przełączać się między aplikacjami.
Skróty. Orange Pi OS obsługuje Ctrl + C, Ctrl + V, Ctrl + A i inne klasyczne skróty klawiaturowe.
Google Play. Orange Pi (Droid) jest fabrycznie zainstalowany w Google Play, umożliwiając użytkownikom pobieranie różnych aplikacji na Androida, w tym gier, filmów, fotografii, mediów społecznościowych, zakupów i innych.

Jeśli nie jesteś fanem systemu Windows, możesz także przełączyć się na konfigurację o tematyce Mac w Orange Pi Droid, chociaż ta ostatnia opcja nie jest obecnie dostępna. Możesz pobrać Orange Pi Droid na[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]poniżej

Pobierz program Orange Pi Droid

  • Link do Dysku Google :[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Link Sendcm : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Link Uploadrar : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information