Skocz do zawartości

FalkorTV Custom OS - 1607 x86/x64 Definitive Edition [Również dla tabletów!|.NET 3.5 oraz 4.8!]


falkorikstv

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.11.2021 o 20:31, falkorikstv napisał:

Cześć, pojawiam się po długim czasie z ostateczna wersja systemu. 
Bardzo przemyślałem sobie cały system oraz jak działa, wciąż inspirowany użytkownikiem bat poprawiłem co się dało:

Podczas instalacji - nie łączymy się z WIFI/LAN! Po kliknięciu "Użyj ekspresowych ustawień" - trwa proces instalacji dodatkowych rzeczy, należy grzecznie poczekać ;)

Po instalacji: Mamy na pulpicie aktywator

Zmiany po ostatnim:
Jedyna wersja jaka istnieje, od ręki wspiera Dotyk, czujniki obrotu, kamera również powinna działać od ręki(Nie mam pewności do aplikacji Aparat, ale tak czy siak kto używa samej tej aplikacji?)
Integracja .Net Framework 3.5 oraz 4.8
Integracja VC++ 2005-2019
Integracja DirectX 9.0c
Plik stronicowania ustawiony 400mb-2000mb na sztywno.


Zintegrowane aplikacje:

7Zip
Google Chrome
Kalkulator z Windowsa 7
OpenShell

Pozostawione:
Notatnik
Aparat(do sprawdzenia)
Pierdoły od spraw dotyku - klawiatura ekranowa etc. 
Paint
Sterowniki do LAN, WIFI, Kamerek internetowych

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Zajmowane miejsce na dysku x86 - 3.8GB 
Obraz ISO x86 - 918MB

Link do pobrania - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zajmowane miejsce na dysku x64 - 5.5GB 
Obraz ISO x64 - 1.2GB

Link do pobrania - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Może ktoś może link z mega lub inny.? tu nie można pobrać. Pozdr

JanKo6 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgrałem, ale pyta o login i hasło do istniejącego konta użytkownika. Jakiś pomysł co mam podać?

 

Udało mi się stworzyć konto przez CMD. Ale nie jestem adminem i dodać się do grupy nie mogę, a wbudowany administrator jest, ale nieaktywny, Koniec końców ten system to chyba tylko ciekawostka, bo nic nie da się zrobić przez brak admina - chociażby zainstalować sterowniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 23:56, ch3mn3y napisał:

Właśnie wgrałem, ale pyta o login i hasło do istniejącego konta użytkownika. Jakiś pomysł co mam podać?

 

Udało mi się stworzyć konto przez CMD. Ale nie jestem adminem i dodać się do grupy nie mogę, a wbudowany administrator jest, ale nieaktywny, Koniec końców ten system to chyba tylko ciekawostka, bo nic nie da się zrobić przez brak admina - chociażby zainstalować sterowniki...

Po wykonaniu pendrive-a w Rufusie - usuń plik autounattend z głównego katalogu pendrive-a

W dniu 26.06.2022 o 00:04, Hip3r napisał:

Fajny mod na lapka gdzie fabrycznie był Windows 7 Starter, tylko czytnik kart nie działa (błąd sterownika).

Dziwne, testowałem na różnych netbookach i nie miałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, falkorikstv napisał:

Po wykonaniu pendrive-a w Rufusie - usuń plik autounattend z głównego katalogu pendrive-a

Dziwne, testowałem na różnych netbookach i nie miałem tego problemu.

Ja testowałem na 2 lapkach Sony SONY VPCM12M1E i VPCM13M1E, na obu ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodam coś od siebie, zainstalowałem  system na  Lenovo Yoga 300, po instalacji faktycznie nie działał BT, niby sterowniki były  zainstalowane ale nie wykrywało żadnych urządzeń, pomogło przeinstalowanie sterowników , WIFI działa od początku OK.  Ogólnie system oceniam bardzo pozytywnie, wszystko działa szybko, po instalacji zajmuje mało miejsca. Tak dalej 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 14:34, Andreas85 napisał(a):

Witam która twoja wersja systemu, jest najlepsza i zgodna ze sterownikami DCH Nvidii? z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

 

 

 

To jest nowsza wersja z obsługą sterowników DCH ;)

W dniu 9.11.2022 o 02:40, kebab napisał(a):

Nie wiem czy to tylko u mnie jest ten błąd, czy jest to wycięte, ale nie działa mi obsługa obrazów iso poprzez eksplorator plików windows...

Niestety ta funkcja jest wycięta na stałe. Używam UltraISO, a iso w 99% rozpakowuje przez 7-zipa i wtedy używam.

W dniu 9.10.2022 o 15:52, leonov napisał(a):

Witam, dodam coś od siebie, zainstalowałem  system na  Lenovo Yoga 300, po instalacji faktycznie nie działał BT, niby sterowniki były  zainstalowane ale nie wykrywało żadnych urządzeń, pomogło przeinstalowanie sterowników , WIFI działa od początku OK.  Ogólnie system oceniam bardzo pozytywnie, wszystko działa szybko, po instalacji zajmuje mało miejsca. Tak dalej 😉 

Polecam przetestować i przesiąść się już na wersje 22H2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie