Skocz do zawartości

Jaki system dla programu ChomikBox na (VMM)


Rekomendowane odpowiedzi

Virtual Machine Manager | Synology Inc.

System tylko pod ChomikBox i kilka innych Chińskich podobnych jak Chomik. A więc system okrojony ze wszystkiego i nie wymagający za wiele.

Nie umie tego ogarnąć [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   nie wiem co i jak w Synology zrobić, gdzie te pliki przekopiować itp i czy jeszcze to działa.

A tak win na VMM załatwił by sprawę nie działało by to nie wiadomo ile pewnie po 8-10h w nocy przez jakiś czas.

Pliki legalne dostępne wszędzie po prostu moja kopia plików uzupełniana o nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie u mnie działa komputer PC i Synology..

Chcę się pozbyć komputera na nim działa mi tylko ChomikBox

Chciał bym uruchomić na Synology - Chomika ale nie ogarniam linuxa i tego z linku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] więc pozostaje mi tylko metoda Virtual Machine Manager na Synology itam uruchomić jakiś win..

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tak to mniej więcej wygląda na Synology i chciałbym jakiś Win co tylko uruchomi mi ChomikBox

 

Chyba że jest jakiś prosty sposób na Chomika na Synology?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę na win tylko na Synology wiem że pisze jak byk ale nie wiem gdzie to wgrać na ten Synology

Zainstalowałem python2 i 3 jaki PuTTY do komunikacji. Nie mam Linuxa nie znam Linuxa itp raz go widziałem na YT, no tak mój telefon to Linux i ten Synology też Linux

Na win to ja mam ChomikBox bez kombinowania.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

instalujesz 1 plik pod swoja wersje

po telnecie kopiujesz pliki na nasa te od chomika i po reserarcie najlepiej odpalasz pewnie tez po telnecie / lub z file manadzera

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie