Jump to content
Voec

Problem z Teamspeak 3 Capture Device

Recommended Posts

Cześć mam win10 od SCH po wykonaniu instrukcji po zainstalowaniu systemu teamspeak wywala mi błąd "Błąd, nie można otworzyć narzędzia Capture Device" co uniemożliwia korzystanie z TS`a mikrofon jako sam w systemie działa sterowniki są aktualne itd. wydaje mi się że coś blokuje w tej paczce "poinstalacyjnej" którą niestety usunąłem wcześniej. Dzięki z góry za każdą pomoc :) Jeżeli to jest zły dział bardzo proszę o przeniesienie na odpowiedni, dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Dziś 17:34

kurde chyba wiem o co chodzi u mnie tylko nie mam pojęcia jak to naprawić myślę że z usług lub czegoś innego został usunięty bo nawet jak chcę wejść w ustawienia -> prywatność -> mikrofon to od razu wyrzuca ustawienia z błędem że nie może zaczytać ktoś ma może pojęcie jak temu zaradzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jak wyżej pisałem na systemie działa w aplikacjach nie za bardzo chce współpracować jedynie co mi zostaje to postawić od nowa system od sch i nie sugerować się krokami podanymi przez twórcę i wtedy będzie działać i ja to wiem bo to jest drugi raz taka sytuacja. a chciałem tego uniknąć poprzez może jakieś przywrócenie ustawień na domyślne (usługi) ale nie wiem jak do końca 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam mam team speaka i jakoś nie miałem problemu by działał mikrofon czyli robisz coś nie tak  podczas instalacji , samo się nic nie wyłączy  , a nie masz włączonego  w tym samym czasie innego komunikatora ?  miałem podobny problem kiedyś gdy skype sie włączał to nie działał mikrofon na TS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wejdź w aplikację "Ustawienia" -> Prywatność -> Mikrofon i włącz dostęp do mikrofonu, zrestartuj Windowsa i sprawdź czy działa. Jest to znany błąd od wersji 1803, jeśli wyłączysz Mikrofon lub Kamerę w ustawieniach Prywatności to nie będą one działać również w klasycznych programach, a nie tylko w aplikacjach Metro jak było wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information