Skocz do zawartości

Wirtualne pulpity działające w tle (?)


eutan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż stworzyłem prostego bota do gry który głownie używa pixel/image search na ekranie (wysyłanie pakietów nie jest opcją) problem polega w tym że aktualny kursor jest przechwytywany aby chodził prawidłowo, aktualnie używam astera v7 aby na pierwszym monitorze mógł bot sobie śmigać kiedy ja normalnie używam komputer (na drugim monitorze).

Chciałbym poszerzyć ilość botów ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać, myślałem nad kupnem laptopów niestety nie jest to najlepsza opcja gdyż gra jest dość wymagająca + bot wydatek zwróci się po dość długim czasie, opcja dokupienia paru tanich monitorów do mojego głównego komputera wydaje się rozsądna ale znowu zajmuje to trochę miejsca + podłączenie przykładowo 6 monitorów do jednej karty graficznej, szukałem również przenośnych monitorów na USB, programów do tworzenia wielu niezależnych od siebie kursorów (nie znalazłem nic konkretnego) Znalazłem jeden program który tworzy 4 różne wirtualne pulpity ale niestety nie działają one w tle co sprawia że również bot nie działa. Programy typu ISBOXER raczej też się nie nadają do botowania a raczej do gry manualnej wieloma postaciami (multiboxing). Kolega podpowiada aby może podłączyć jakieś urządzenie które pozwoli podpiąć jeden monitor do wszystkich gniazd karty graficznej i później przełączać się między rożnymi źródłami? 

Wszelkie pomysły / porady mile widziane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, razor1995 napisał:

Hmm. Jeśli masz na tyle wydajny komputer, zainteresuj się wirtualnymi maszynami. Co prawda w renderowaniu DirectX 3D VMki są słabsze od PC (pomijajać Linuxa i KVM), ale myślę, że powinno dać radę.

Z tego co mi wiadomo vwmare nie posiada oddzielnego kursoru który jest mi potrzebny co opisałem w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie