Skocz do zawartości
pawel5428

Stare gry...:)

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliższe skojarzenie to może to że gra jest hybrydą Bioshocka bo zbierasz bronie, moce, bijesz się z bossami, zawsze pamiętam ją jak mój tata w nią grał a za dzieciaka się oglądało, i jakoś tak mi zostało że lubię do niej wracać i kusi żeby ograć jeszcze raz i jeszcze raz, a sam przeszedłem raz :D. No i co najważniejsze, nie ma problemów z działaniem na nowszych kompach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M4T też posiadam :)

A colin 1 to działa tylko grafika taka wielokątów pełno i nic nie widać.Machnąłem ręką na to i mam teraz od dwójki.A może za dużo fps było??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale weź,ja np. nie rozumiem skąd te wymagania wysokie? Dajmy na to nowych platformówek.Patrzyłem na encyklopedii i minimalne to np.4 rdzeniowy procesor i 4 GB RAM i 1Gb albo więcej karta graficzna.I to do jakiejś śmiesznej platformówki która wyglądem graficznie nie powala,jest prosta i nic specjalnego nie ma.

Jedno napędza drugie i mam tu na myśli rynek gier i producentów sprzętu komputerowego.Programiści tworzą lepsze gry żeby dobrze zarobić a do lepszych gier potrzebny także lepszy sprzęt.No ok,więc kupujemy.Jest lepszy sprzęt to mogą być jeszcze lepsze gry i tak w kółko.

Ale sporo ludzi nie stać albo nie widzą w tym większego sensu aby kupować sprzęt za 6-10K tylko po to aby pograć w jakąś grę bo ładnie wygląda.Przecież i na budżetowym średniaku też da się pograć.Może nie w najnowsze gry ale jest tego tysiące i na prawdę jest w czym przebierać.

Nie lubię tego szybkiego postępu mimo iż jest pożądany i na miejscu.Kupię komputer np. złożę sam najmocniejszy jaki się da na dzień dzisiejszy i w samą jednostkę niech pójdzie nawet 20.000 zł.devices-desktop-gamer-1x1.png.rendition.    

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No i co z tego? Nie opłaci się bo za 5-8 lat ten komputer będzie niewystarczający. A za te właśnie 5-8 lat taki sam będę mógł złożyć za pół ceny a nawet i taniej.

Ja sam kupiłem procesor core2duo e8400 za 30 zł. A po premierze ok.700 zł.1232e5744c169078168e461ca2bc

Szkoda że karty graficzne tak szybko robią się słabe i nie są tak długo mocne jak procesory.Nie które procesory mają po 10 lat i jeszcze dają radę.O grafice raczej tego nie powie.

Lubię nowe retro gry. Takie co nowe wychodzą.Fajne są też darmowe,np.8bit killer,aquadelic,warzone 2100,alien arena,nexuiz...

W internecie można też znaleźć bardzo fajne gry rpg po polsku.To są fanowskie twory często na wysokim poziomie.Polecam!

com.wlxd.retrorpg.android.png

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]      [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale podałeś tutaj artykuł bardziej o oszukiwaniu wymagań a sposobach odpalenia nowej gry na słabym sprzęcie.

A podane wymagania mogą być zawyżone bądź zaniżone co częściej się zdarza żeby trafić do szerszego grona odbiorców.

Co nie zmienia faktu że jakaś tam platformówka co miała premierę w 2017 albo 2018 roku ma wymagania niczym z kosmosu,jakby modne było i to był wstyd że będzie miała niskie.

No bo jak niby ma za**biście wysokie i wymaga 8 Gb ramu i karty graficznej 4GB to znaczy że jest super.

A jakby miała taka gra wymagania np:

-8 rdzeniowy procesor 3,5Ghz;

-12 GB karta graficzna;

-16 GB RAM,

-windows 10 x64 mega pack edition

no to znaczy że to najlepsza gra i trzeba ją mieć.:wacko: Bo pewno grafika wylewa się strumieniami. I to jeszcze w 8K 240 FPS. 

Szczerze denerwuje mnie takie podejście. Ale zboczyłem nieco z tematu.A może krew mnie zalewa kiedy widzę taką próżność graczy a szczególnie dzieci które w dzisiejszych czasach mają wszystko nie to co kiedyś i o nic się nie martwią.I takie nieraz chamskie mają odzywki.No bo a po co mu ssd 512Gb? Przecież kupił pół roku temu ale ccooo taam! już badziew bo wyszły nowe/szybsze dyski i trzeba je mieć.O? Buda brzydka? A ccooo taam! Łubudu w piz*u kuweta dla kota będzie a ja kupię nową bo światła super ma.

Tutaj macie ciekawą grę w retro stylistyce która jest w fazie produkcji:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   <-- informacje o grze

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]        <--tutaj beta do pobrania,sam grałem :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]                       <--oficjalna strona 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze właśnie przeglądałem swoje stare gierki i znalazłem - ktoś grał ? :D

1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Kapitan Pazur"

2. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] "Airfix Dogfighter"

3. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] "International Rally Championship"

4. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] "Stunt GP"

5. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] "ReVolt"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie grałem tylko w kapitana pazura i international rally championship.:)

Muszę chyba jednak nadrobić zaległości bo są bardzo fajne! Podoba mi się gra wyścigowa którą podałeś Damian.

Żałuję tylko że colin mc rally 1 mi działa tylko grafika się sypie.Czy to na win 7 czy na win xp.Wielka szkoda.Może znajdę jakąś wersję z goga czy coś? i ją spolszczę  tą grą co mam już.

A kapitan pazur to jest cała seria.Najlepsza jest o kapitanie? Czy te późniejsze z nikitą też są fajne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maaam ! :biggrin5:

Euro truck symulator 1 oraz 2.

Tylko nie wiem czy warto ogrywać jedynkę a potem dwójkę? No tak jak serię hard truck .Mam kolekcję od hard truck 2:king of the road aż do extreme trucker 2. Tylko nie mam road to victory bo mi nie działa.

A raczej działa tylko głosu chyba nie było już nie pamiętam.A czym się różni hard truck 2 od king of the road??Sam nie wiem...

Uwielbiam takie symulatory.:cheers:

Polecam też serię Castlevanii.Tutaj link do strony gdzie można pobrać dużo staroci fajnych i w nie pograć: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tutaj klasyki na sterydach:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Znalazłem! To z tej strony pobierałem gierki RPG::[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  bardzo polecam!

Szczególnie polecam castlevania i castlevania 2 z 2017 roku.Bardzo ładna retro grafika i wygodne sterowanie szczególnie na padzie.

Nie wiem jak wy ale dzisiaj mam w planie zarwać nockę w counter strike 1.6 na serwerach zombie pleague,dm oraz classic a potem może na necie pooglądać wypadki.

:tea:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak lubisz takie samochodówki :)

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=26751

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/publicystyka/2016/12/najlepsze-gry-roku-2016-gry-wyscigowe-wybor-redakcji-i-glosowanie-czytelnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi