Jump to content
WinClub
Guest M@ks

Microsoft Office 2013 SP1 (zintegrowany)

Recommended Posts

Guest M@ks

Witajcie. Zauważyłem prośby o integrację najbardziej istotnych łatek od pakietu MSO. Mówicie i macie :)

Są to pakiety bez witaminek. Czysty office 2013 ze zintegrowanym Service Packiem 1.

Wersja x86 (32 bit)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja x64 (64 bit)

PASS : M@ks

Nie powinno być żadnych problemów, testowałem pakiety na systemie Windows 7 HP x86 i x64.

Czysty office 2013 ze zintegrowanym Service Packiem 1 mamy przecież tutaj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] no chyba że dodane jeszcze kwietniowe poprawki...

Guest M@ks

Jakoś się nie doszukałem, to będą kolejne linki. Ich nigdy za dużo.

Witam. A czy istnieje wersja z x86 i x64 na jesdnej płycie dvd ?? Tak zintegrowane że podczas instalacji wybiera się tylko którą wersje zainstalować ??

@kash18

Po co zintergrowane, jak obydwie wersje (x86 x64) i tak wejdą na jedną płytę DVD.

Dla wygody . IMHO jest to dobre rozwiązanie. 

Integracja aktualizacji w Office 2013 czy 2010 nie jest taka prosta. Lepiej juz zainstalowac czysty z SP i wtedy uzyc skryptu do instalacji. Sprawdzalem kilkanascie razy, dziala perfect.

Tym narzedziem pobrac liste poprawek a pozniej poprawki [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie moge znalezc autora i topiku na MDL, wiec wstawie od siebie.

Zapisac jako .cmd

Ja wiem, że jest taka możliwość, i można to zrobić bez skryptu samym programem Windows Hotfix downloader, notabene jest to banalne z tym, że nie za bardzo ogarniam , które należy zintegrować, bo załózmy że mam czystego Offica 2013 SP1 i potrzebuję tylko poprawki po SP1, więc które ? General ? Hotfixes ? Security ?

Ja wiem, że jest taka możliwość, i można to zrobić bez skryptu samym programem Windows Hotfix downloader, notabene jest to banalne z tym, że nie za bardzo ogarniam , które należy zintegrować, bo załózmy że mam czystego Offica 2013 SP1 i potrzebuję tylko poprawki po SP1, więc które ? General ? Hotfixes ? Security ?

Potrzebujesz zintegrowac wszystkie 3 podfoldery.

Potrzebujesz zintegrowac wszystkie 3 podfoldery.

No chyba właśnie nie do końca, bo przy integracji wszystkiego Office urasta do ponad 2GB a patrząc na np. podobne wstawki w innych językach ze zintegrowanymi poprawkami jest ich dużo mniej.

Sorki.....mialem na mysli ze te poprawki instaluje sie uzywajac skryptu na zainstalowanym juz office'ie.

Probowalem juz kiedys integrowac ale dalem sobie spokoj, microsoft zrobil zbyt duzy balagan z nazwami plikow, nawet jesli zintegrujesz te z trzech folderow, to i tak po instalacji wyskoczy ci kilkanascie w WU! .....te same poprawki instalowane "live" - office up to date, nic nie ma na WU.

Guest Pepejson

Archiwum nie działa :/

//Edit:

Okej nie ważne, śmiga jak należy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information