Jump to content

VipoSek

 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About VipoSek

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 05/06/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mam takie pytanko... bo korzystam z programu VPN, i po nie chce się przez program za cholerę połączyć. Jest tutaj jakaś uługa windows wyłączona od VPN? Co muszę zrobić by się połączyć?
 2. http://wrzucplik.pl/pokaz/1880940---3xqy.html Natec-Genesis HX88 drivers - Windows XP, 7, 8, 8.1, 10, Win10, Windows 10.7z
 3. Ostatnio kupiłem nowy PC z zainstalowanym już oryginalnym Win10 więc postanowiłem powalczyć z bezpośrednia instalacją tych słuchawek właśnie na tym systemie. Całkiem przypadkiem natknąłem się na opinię, na pewnym serwisie, gdzie jeden pan skomentował "że wbrew opiniom da się zainstalować cały interfejs tych słuchawek na Win10.. sprawdziłem krótką instrukcję, którą napisał i okazało się, że jest to banalnie proste... wystarczy usunąć plik instalacyjny setup.exe, który jest w folderze "WIN81", a następnie znaleźć plik o nazwie "setup.ex_ " i zmienić jego koncówkę z "_ "na "e" czyli w sumie "
 4. Witam ponownie. W związku z tym, że nic nie zostało wniesione do sprawy to odświeżę temat.. Istnieje obejście dla probolemu niekompatybilności słuchawek z Windows 10, a mianowicie chodzi o to, żeby zainstalować Win8.1 i na Win8.1 (bądź win7) zainstalować sterownik słuchawek, a następnie zrobić upgrade z Win8.1 do Wind10 to samo można zrobić z Win7 upgrade na Win10. Z tego co zauważyłem problem leży tylko i wyłącznie po stronie InstallShield, który nie miał wpisanego nigdy Windows 10 do wiadomości, gdyby tak dało się przerobić instalator wspierający Win XP, Win7, Win8 i Win 8.1 i dodać Win10 ..
 5. Witam próbuję rozwiązać problem z kompatybilnością sterowników do słuchawek Natec Genesis HX88. Producent jeszcze nie wypuścił zaktualizowanych sterowników pod nowy system MS, i raczej nie zapowiada się, żeby kiedykolwiek wypuścił... podczas próby rozpoczęcia instalacji wyskakuje błąd, że system nie jest kompatybilny i z czego co zauważyłem to problem polega na tym, że instalator wykrywa Win10 zamiast Win8.1 i tylko dlatego instalacja nie rozpoczyna się czy jest jakaś możliwość oszukania instalatora, że dany system Win10 jest ósemką? EDIT/Update
×
×
 • Create New...

Important Information