Jump to content
WinClub

jaxkub

Nowicjusz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja w wersji lite zainstalowałem panel nvidia ze sklepu, potem wyłączyłem sklep w optymalizatorze i wszystko działa jak należy. Jak wyjdzie poprawiona wersja lite to będzie można ją zainstalować bez formatu?
 2. Ma ktoś jakiś sposób żeby wyłączyc ekran logowania po wyjściu z hibernacji? Próbowałem już wszystkiego co znalazłem w googlach i się nie udało tego zmienić. Trzeba wkleić w cmd: powercfg -attributes SUB_NONE 0E796BDB-100D-47D6-A2D5-F7D2DAA51F51 -ATTRIB_HIDE Po tym, pojawi się z powrotem dodatkowa opcja w zaawansowanych ustawieniach planu zasilania.
 3. Cześć. Da się dodać opcję hibernacji i uśpienia? Komputer Pentium 4 HP 7100 sff.
 4. Witam Istnieje program który pozwoli na instalacje tylko poprawek bezpieczeństwa z windows update w Windows 10 Home?
 5. Witam Mam tablet Chuwi HI8 PRO, nie działa slot na karty pamięci, błąd w menedżerze urządzeń "kontroler klasy magazynu sd", nie pomaga reinstalacja systemu ani biosu. Dowiedziałem się, że problem może być ze sterownikami "kontroler hosta intel SD". Ma ktoś jakieś propozycje rozwiązania tego problemu? I jeszcze jedno, chciałem podmienić oryginalne sterowniki z system32/drivers jednak cały czas nie mam wystarczających uprawnień (mam konto administrator, stosowałem sposoby z forum na pełne prawa administratora jednak nic to nie pomaga)
 6. Witam Mam tablet Chuwi HI8 pro i jest taka sprawa, że slot na karty pamięci działa w androidzie, natomiast w windows nie działa - w menedżerze urządzeń pojawia się tylko wykrzyknik przy "sd storage class controller". Reinstalowałem windowsa i nie pomogło. Może bios zaktualizować?
×
×
 • Create New...

Important Information