Jump to content

jaxkub

 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About jaxkub

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

380 profile views
 1. A może niektórzy potrzebują wersji LTSC żeby mieć poprawki windows update ze stabilnego kanału aktualizacji. A sklep muszą mieć bo akurat jakaś potrzebna aplikacja jest tylko tam dostępna np Lenovo Vantage na laptopy.
 2. Windows update pobiera mi aktualizację ale przy próbie instalacji wyświetla błąd 0x80070002. Wersja nie lite, optymalizator usług ustawiony domyślnie.
 3. Ja w wersji lite zainstalowałem panel nvidia ze sklepu, potem wyłączyłem sklep w optymalizatorze i wszystko działa jak należy. Jak wyjdzie poprawiona wersja lite to będzie można ją zainstalować bez formatu?
 4. Ma ktoś jakiś sposób żeby wyłączyc ekran logowania po wyjściu z hibernacji? Próbowałem już wszystkiego co znalazłem w googlach i się nie udało tego zmienić. Trzeba wkleić w cmd: powercfg -attributes SUB_NONE 0E796BDB-100D-47D6-A2D5-F7D2DAA51F51 -ATTRIB_HIDE Po tym, pojawi się z powrotem dodatkowa opcja w zaawansowanych ustawieniach planu zasilania.
 5. Cześć. Da się dodać opcję hibernacji i uśpienia? Komputer Pentium 4 HP 7100 sff.
 6. Witam Istnieje program który pozwoli na instalacje tylko poprawek bezpieczeństwa z windows update w Windows 10 Home?
 7. Witam Mam tablet Chuwi HI8 PRO, nie działa slot na karty pamięci, błąd w menedżerze urządzeń "kontroler klasy magazynu sd", nie pomaga reinstalacja systemu ani biosu. Dowiedziałem się, że problem może być ze sterownikami "kontroler hosta intel SD". Ma ktoś jakieś propozycje rozwiązania tego problemu? I jeszcze jedno, chciałem podmienić oryginalne sterowniki z system32/drivers jednak cały czas nie mam wystarczających uprawnień (mam konto administrator, stosowałem sposoby z forum na pełne prawa administratora jednak nic to nie pomaga)
 8. Witam Mam tablet Chuwi HI8 pro i jest taka sprawa, że slot na karty pamięci działa w androidzie, natomiast w windows nie działa - w menedżerze urządzeń pojawia się tylko wykrzyknik przy "sd storage class controller". Reinstalowałem windowsa i nie pomogło. Może bios zaktualizować?
×
×
 • Create New...

Important Information