Jump to content

Ashampoo Driver Updater (v.1.6.0.0) Portable *2023* [PL] [exe]


FILAGOL

Recommended Posts

...( Info )...

Nazwa producenta: Ashampoo GmbH & Co. KG
Wersja programu: 1.6.0.0

...( Opis )...

Ashampoo Driver Updater to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Z jego pomocą szybko i bez zbędnego wysiłku zainstalujemy brakujące sterowniki, jak również zaktualizujemy te przestarzałe do najnowszych dostępnych wersji.

Program swoje działanie opiera na ulokowanej w chmurze, rozbudowanej bazie sterowników, w skład której wchodzi ponad 400 tys. pozycji dla przeszło 150 tys. urządzeń. Wśród nich znajdziemy sterowniki dla wszystkich możliwych komponentów komputera – płyt głównych, chipsetów, układów graficznych i dźwiękowych, kart sieciowych, modułów bluetooth, kamer internetowych, różnego typu kontrolerów, a nawet myszy i klawiatur komputerowych.

Zasada działania Ashampoo Driver Updater nie powinna zaskoczyć nikogo kto kiedykolwiek korzystał z narzędzia tego typu. Po uruchomieniu przeprowadzana jest gruntowna analiza zainstalowanych na komputerze sterowników. Następnie wyświetlane jest zestawienie, zawierające brakujące i przestarzałe składniki. Użytkownik posiada możliwość instalacji wybranych sterowników, które uprzednio pobierane są z zewnętrznych serwerów firmy Ashampoo.

Ashampoo Driver Updater jest narzędziem w pełni bezpiecznym, które umożliwia tworzenie kopii zapasowych wybranych sterowników i ich przywracanie w razie niepowodzenia aktualizacji. Program uruchamiany może być wraz z systemem, umożliwia skanowanie po uruchomieniu Windowsa, wyłączanie wybranych sterowników z analizy, pracę zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem i oferuje wsparcie dla serwerów proxy.

...( Wymagania Sprzetowe )...

Windows 7 | 8 | 8.1 | 10 | 11 (32/64-bit)


...( Instalacja )...

Wersja portable, nie wymaga instalacji

 

Jeżeli pomogłem Kliknij zieloną strzałkę 🙂

 

Pozdrawiam

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości zapodałem sobie ten programik i specjalnie zainstalowałem czystą win11, żeby obadać to cudeńko na moim mobo jako że nie jest zbyt popularna a mianowicie X299 

no i co ? a no właśne że zong ! wśrodku instalacji  program się powiesił i ani drgnie se myśle co jest k.... .musiałem robić twardy reset .

po chwili namysłu gdy system wstał i coś mnie tkneło żeby zajrzeć na partycję systemową (64GB) a tu 1GB wolego miejsca ,coooo!!!!    otóż powodem zawiechy był brak miejsca na "kopie zapasow sterowników" już było 50GB w folderze " Ashampo" (przynajmniej program mógł wywalić  że mało miejsca) a tak sobie odpuściłem i przestrzegam potencjalnych userów na tą przypadłość.

Ashampo robi fajne programiki ale tutaj jeszcze muszą popracować i przynajmniej dodać opcję "bez kopii zapasowej" tak jak jest u konkurencji 

Pozdrawiam wszystkich  miąchaczy Windowsów 

Link to comment
Share on other sites

Siema @jabirex

Dziękuje za informację sprawdzę sytuację którą Opisałeś

 

aktualizowałem sterowniki 2 dni temu ADU i nie zauważyłem takiego problemu (partycja systemowa 250GB) więc nie odczułem aby się coś działo

lecz dobrze wiedzieć o takiej sytuacji gdy ma się mniejszą partycję systemową być może Ashampoo GmbH & Co. KG poprawi ten błąd i tak jak napisałeś doda potrzebne opcje tak jak konkurencja czas pokaże 🙂

 

Pozdrawiam

Jerzy68 likes this
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information