Skocz do zawartości

Potrzebuje systemu okrojonego pod gry


Zen12

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Zen12 napisał:

Witam szukam fajnego systemu pod gry okrojonego windowsa 10 jest tu dużo okrojonych systemów nie wiem który wybrać jak ktoś mógł jakiegoś polecić windowsa 10 ??

 

PC

I3-2120 3.30GHz

karta graficzna AMD RADEON R7 260x 2GB

Ram 10 GB

 

Bardziej bym się skłaniał ku Windows 8.1 bo 2 Generacja na W10 to nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje ten

 

Używam i jest naprawdę spoko, osobiście nie pchał bym się w Winde 10, bo po co ? Okrojona tzn nie będzie mieć wielu funkcji, w tym DX12, który chyba ci jest niepotrzebny ?

 

Windows, który zaproponowałem, zaraz po instalacji tylko 600 MB ramu zużywa, dodatkowo 25 procesów na start...

Specjalne optymalizatory pod gry :)

 

Czego więcej chcieć ?

 

Pozdrawiam i powodzenia w wyborze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Matharnus napisał:

A ja zaproponuje ten

 

 

Używam i jest naprawdę spoko, osobiście nie pchał bym się w Winde 10, bo po co ? Okrojona tzn nie będzie mieć wielu funkcji, w tym DX12, który chyba ci jest niepotrzebny ?

 

Windows, który zaproponowałem, zaraz po instalacji tylko 600 MB ramu zużywa, dodatkowo 25 procesów na start...

Specjalne optymalizatory pod gry :)

 

Czego więcej chcieć ?

 

Pozdrawiam i powodzenia w wyborze!

Tylko zapomniałeś dodać, że to wersja 32-bit i jego górna granica to 4GB RAM. Z tego co czytam to ta modyfikacja obsługuje maksymalnie 3,5GB RAM.  A @Zen12 posiada 10GB RAM więc lepsza będzie wersja 64-bit. Także ze swojej strony poleciłbym ten zmodyfikowany system (JG7 x64 v2019).
Jest opcja korzystania z większej ilości pamięci RAM, ale do tego potrzeba RAM-disk, który korzysta z "niewidocznego" dla systemu zakresu pamięci. Co nie zmienia faktu, że modyfikacja Win JG7 v2019 jest równie udana. I szczerze ją polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Panowie, przepraszam, nie wiem dlaczego wkleiło mi się to co nie trzeba mój błąd już edytuje, proszę zobaczyć na link w moim poście jaki podałem.

 

To wersja 64 Bit :)

 

@

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Skorzystałem ale z innej wersji troszeczkę czyli 64 bit :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie