Skocz do zawartości
pawel5428

Facebook nie ma jak się zalogować

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dawne stare konto o którym zapomniałem.Założyłem nowe i musiałem je zweryfikować a potem mi facebook je zablokował więc zalogowałem się na ster.Zmieniłem hasło którego nie mapiętam tylko stare znam.

Teraz nie mam jak się zalogować bo pisze że wpisano stare hasło. Kiedy chcę je zresetować to nie mogę bo ciągle każe podać hasło albo e-mail którego nie ma że podać maila sie nie da.

Założyłem kolejne konto z którego zgłaszałem moje właściwe.Zgłosiłem też włamanie z tego z błednym hasłem i nic.Nie wiem jak je odzyskać.Ledwo znajomych pozapraszałem i co? Mam kolejne zakładać żeby mi je zablokowali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem tak w 40% a nic nie piłem ale może to dlatego właśnie... :trollface:

Jeśli nie masz dostępu do emaila ani inne sposobu odzyskiwania jak telefon jeśli miałeś przypisany to raczej nie odzyskasz tego konta.
Więc tak zakładaj nowe! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, TheStraight napisał:

Rozumiem tak w 40%

To i tak dużo, ja już na początku się pogubiłem.

P.S Facebook to nie koniec świata, widzę że masz prawdziwych wiernych znajomych skoro musisz ich przepraszać za konto na fb :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecał bym olac FB sam już dawno usunolem apke z telefonu a konto z fb czasem przydaje mi się do logowania i tyle. Zamierzam pozbyć się to całkowicie. Fb to kosmiczny oglupiacz i pozeracz czasu... dla mnie era fb się skończyła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem tego samego zdania ale nie mam kontaktu z rodziną i znajomymi a tylko tam ich miałem.Ale g***o ten facebook. Loginem jest mój numer telefonu i nie moge tego zresetować za pomocą telefonu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto normalny podaje numer telefonu na facebooku :D ?
Jak nie możesz odzyskać to się z tym pogódź albo pisz do supportu gdzie prawdopodobnie będziesz musiał wysłać skan dowodu czy tam zdjęcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nie bardzo rozumiem.

Dlaczego Ci zablokowali drugie?

Ja miałem chyba z 10 kont swego czasu, wszystkie fałszywe, i żadnego mi nie zablokowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi