Skocz do zawartości

Kolorowy pulpit - Windows 7


ANIIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem. Podczas grania w Arme 3 wyłączył mi się komputer. Myślałem, że się przegrzał. Uchyliłem okno i zostawiłem go w spokoju na kilka godzin. Gdy włączyłem go po raz kolejny pokazały się dwa niebieskie paski ( podczas uruchamiania systemu ). Od razu przeniosło mnie do "pulpitu" ( bez potrzeby wpisania hasła, które do tej pory miałem ). Jednak wszystko było dziwaczne, kolorowe wzorki. Dało się w nich zobaczyć tylko zarysy jakiś przycisków. Gdy na nie najeżdżałem kursorem, narrator zaczynał coś mówić po angielsku. Nie usłyszałem żadnej opcji dotyczącej wyłączenia tych kolorów czy też samego narratora. Wyglądało to na jakiś tryb dla niewidomych czy czegoś w tym stylu. Dodam, że działa F8 i mogę uruchomić komputer w trybie awaryjnym oraz naprawianie systemu ( startup repair ) w niczym nie pomaga. Zdarzyło mi się to pierwszy raz. Macie jakieś pomysły chłopaki?  

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika padła ? To o czym mówisz to na moje! są albo sterowniki albo karta graficzna odchodzi w zaświaty :)

 

Może padła karta :/ chociaż dziwne by to było, bo skąd ten narrator? Dodam jeszcze, że gram od dawna w Arme i do tej pory nic takiego się nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wbić na tryb awaryjny wywalić sterowniki później użyć tego : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] również w trybie awaryjnym wybierasz pierwszą opcje sam się powinien zresetować, po tym jeśli będzie okej pobierz nowe stery jeśli to NVIDIA to wejdz podczas instalacji w tryb niestandardowy odzancz wszystko zostaw TYLKO sterownik graficzny i zaznacz u dołu "Instalacja na czysto" czy jakoś tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test ramu mogłem zrobić tylko w trybie awaryjnym, ponieważ jak uruchomie kompa normalnie z tym kolorowym pulpitem to żaden skrót klawiszowy nie działa. Tam jednak, jak to w trybie awaryjnym słabe jest użycie i prawie nic nie skacze. Sprawdziłem w trybie awaryjnym dysk C pod kątem błędów. Znalazło coś i podobno wszystko zostało naprawione. Jednak po tym wyskoczył mi czarny ekran z 3 niebieskimi paskami i pisze: A disk read error occurred     el to restart. (lol). Mam 8GB pamięci ram i dysk podzielony na C,D każdy jakoś po 500GB.

 

Co do pana wyżej, już próbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie