Jump to content
WinClub

obeliksgall

Nowicjusz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About obeliksgall

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

329 profile views
 1. Jak używałem devmanview czy jakoś tak, działa z cli (więc bat). Wyłączałem iGPU i GPU (kiedyś jak jeszcze miałem laptopa)
 2. Że u mnie? Ja używam Parted Magic
 3. SSD Tweaker - znalazłem na forum - ciekawe, przetestuję Ghost Toolbox - widzę w wątku o modyfikowanym Windows'ie jednak nie wiem co to. Trzeba poszukać
 4. Cześć, Co robicie po instalacji nowego systemu? Tzn chcę w końcu zrobić formata (mam już backup ). Docelowo wpadnie Windows 10 1909 (nowszego chyba nadal nie ma?) I tak: 1. Instalacja 2. Sterowniki 3. Programy must have (tu ninite + Word + kilka portable) I co dalej? Szukam porad. PC używany do przeglądania Internet + gier (obecnie Hunt: Showdown oraz Valorant) Tylko to wszystko ma już swój wiek i niektóre z tych rzeczy na Win10 nie koniecznie będą działać, jak również chciałbym uniknąć problemów (np taki, że po zastosowaniu kilku trików + RemoveAiO nie mogłem dostać klucza do gry po zakupie GPU)
 5. Dziękuję. Sprawdzę na wirtualce ;)
 6. Dzień dobry, Poszukuję sprawdzonego programu, który monitoruje instalowane aplikacje. Tzn. wiem, co gdzie wrzuca; znam rejestry, które dodaje; usługi. Aby lepiej później się to usuwało bądź modyfikowało. Dziękuje
 7. Cześć, Czy istnieje możliwość zainstalowania Windows 10 1709 (z racji, że najbardziej mi pasuje) tak aby pobierał aktualizacje ale omijał te, które podnoszą wersję (do 1803/1809 itd.). Jak takie aktualizacje wyłączyć? Bądź co zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information