Jump to content
WinClub
Mrs.K

Windows 8.1 MOD Pro [x86-x64] v.2

Recommended Posts

zainstalowałem systemik fajnie działa płynnie ale mam problemy ze wszystkimi grami prawie ;/ zawsze problem z faultrep.dll gdy pobiore z neta i wrzuce do folderu z grą to inne błędy wywalają. Może autorka coś pomoże :D. Pozdrawiam.

nie poddawaj się :D system super chodzi tylko mnie ciekawi gdzie leży problem tego bo jakby brakowało w systemie faultrep.dll 

To sobie ściągnij plik dll i wgraj do Windowsa.

Brak możliwości instalacji sterowników od karty graficznej Radeon HD7850, próba instalacji kończy się komunikatem, że oprogramowanie jest już zainstalowane w systemie, a system czysty bez żadnych sterowników tyle co po formacie...

Trochę nie rozumiem waszych problemów ja ten system testuję już tydzień czyli od 08-02-2017r. i nie mam jak do tej pory żadnego problemu , gram w gry itp. stery instaluję normalnie bez problemu też mam Radka i wszystko śmiga :P

@Kasia

Nie poddawaj się bo twoje systemy są świetne i jeśli chodzi o twoją emeryturę , to absolutnie się nie zgaszam :P :D :nono:

Guest

Trochę nie rozumiem waszych problemów ja ten system testuję już tydzień czyli od 08-02-2017r. i nie mam jak do tej pory żadnego problemu , gram w gry itp. stery instaluję normalnie bez problemu też mam Radka i wszystko śmiga :P

@Kasia

Nie poddawaj się bo twoje systemy są świetne i jeśli chodzi o twoją emeryturę , to absolutnie się nie zgaszam :P :D :nono:

Czego ty nie rozumiesz ? To że u ciebie chodzi nie znaczy że u każdego tak będzie to jest modyfikacja, każdy sprzęt działa inaczej a co do sterowników to wiesz lub nie ale są dwie wersje Crimson i te zwykłe :)

@up

Rozumiem to o czym piszesz i wiem że są dwa stery , ale akurat u mnie obydwa działają bo zmieniałem ze starych AMD na Crimsona no i u mnie działa.

Mowa oczywiście o desktopowej wersji mam płytę Asus.

Ja nie mówię że i u mnie nie wystąpi później jakiś problem , bo wiadomo że wszystko może się zdarzyć , wyraziłem tylko opinię że u mnie jak na razie jest ok. a system testuję już tydzień i to intensywnie  :) 

Guest

@up

Rozumiem to o czym piszesz i wiem że są dwa stery , ale akurat u mnie obydwa działają bo zmieniałem ze starych AMD na Crimsona no i u mnie działa.

Mowa oczywiście o desktopowej wersji mam płytę Asus.

Ja nie mówię że i u mnie nie wystąpi później jakiś problem , bo wiadomo że wszystko może się zdarzyć , wyraziłem tylko opinię że u mnie jak na razie jest ok. a system testuję już tydzień i to intensywnie  :)

No i testuj, bardzo dobrze ja też miałem zainstalowanego moda (nie tego) który na początku działał super a później zaczął wywalać błędy :)

zainstalowałem systemik fajnie działa płynnie ale mam problemy ze wszystkimi grami prawie ;/ zawsze problem z faultrep.dll gdy pobiore z neta i wrzuce do folderu z grą to inne błędy wywalają. Może autorka coś pomoże :D. Pozdrawiam.

Też to miałem, ale tylko w kilku grach zainstaluj sobie najnowszy Directx ze 158 plikami ja instalowałem kiedyś z 157 plikami i ta wersja Directx-a nie posiadała właśnie faultrep.dll i kilku innych plików gdzie na przykład nie miałem obrazu w grze lecz głos był i właśnie te najnowsze biblioteki pomogły. 

Ale ja tak z innej beczki co prawda nie instalowałem tej wersji systemu poprzednią testowałem i chwaliłem aż do teraz, bo jest jeden problem ze sterownikami WI-FI co prawda z urządzeniem czyli kartą sieciową nie mam, bo system wykrywa, instaluje i połączenie jest b.dobre do momentu, bo po tygodniu już drugi raz w  przeciągu dwóch dwa razy system mi się zawiesił o tym samym błędzie ( DPC_wchatdog_violation ) i jest to ogółem błąd sterowników, a w tym właśnie przypadku WI-FI. Kiedyś miałem ten sam problem ze systemami Sromotnika i tam też u mnie system się zawieszał po tygodniu tak samo posiadam internet bezprzewodowy PLAY co prawda system wykrywa bez problemu i wykrywa z maksymalną siłą zasięgu, ale niestety przy połączeniu wywala błąd. I tu pytanie odnośnie kart bezprzewodowych czy przy tej wersji coś zmieniano w tym kierunku? bo przy systemach Mr.T nie ma tego błędu dlatego musiałem zainstalować V5. Choć może zainstaluję szybko na laptopie tę wersję i sprawdzę czy mi internet Play-a się połączy więc dam znać, a jak nic z tego nie będzie to by można było przy następnej wersji to naprawić. Dziękuję i Pozdrawiam.

Brak możliwości instalacji sterowników od karty graficznej Radeon HD7850, próba instalacji kończy się komunikatem, że oprogramowanie jest już zainstalowane w systemie, a system czysty bez żadnych sterowników tyle co po formacie...

Zainstaluj Driver Boster i uaktualni wszystkie sterowniki         [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest

Działa płynnie i bez żadnych błędów. Takiego systemu szukałem! Dzięki! :D

EDIT: Dosłownie parę sekund później zauważyłem pierwszy błąd: Nie da się zmieniać funkcji (Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows).

EDIT2: Nie da się włączyć defragmentatora Windows, kolega używa tego samego systemu i ma te same problemy, ale da się żyć :D

Witam

Zainstalowałem system i po wgraniu sterowników pojawiła mi się taka informacja.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Może ktoś miał podobny problem.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: Na prośbę autorki

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zgłosić ten post do administracji, używając opcji "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information