Jump to content
WinClub
Mrs.K

Windows 8.1 MOD Pro [x86-x64] v.2

Recommended Posts

OPIS

Baza: Pro [x86-x64]

Dodane:

• 7zip
  • HashCheck
  • TakeownershipEx
  • Tweaki
  • Notepad2
  • StartIsBack
  • Pełne prawa Administratora

Zintegrowane:

• Poprawki ( bez szpiegujących )
  • Dot NetFramework (łącznie z 3.5)
  • DirectPlay

Usunięte:

• Tablet
  • Większość dźwięków
  • Windows Media Center
  • Języki
  • Klawiatury
  • Język naturalny
  • Elementy wizualnne z Mobile PC
  • OneDrive
  • metro ( kafelki) ... zostawione [ ustawienia ]
  • Sterowniki (skanery, drukarki )
  • Easy Transfer
  • Folder WINSXS ( kompresja, usunięty zbędny balast )
  • Tapety
  • Motywy ( zostawiony domyślny )
  • Usługa raportowania błędów systemu Windows
  • Usługa biometryczna systemu Windows
  • ( i inne śmieci )

Zrzuty:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeśli podoba Cie moja modyfikacja oceń poniżej i kliknij strzałeczkę, motywuje mnie to do dalszej pracy.

Kompresja install.wim do esd .

Po ukazaniu się pulpitu, zresetuj PC ponownie.

Pobieranie:

Wersja x86

Wersja x64

Driver333, JanKo6 and moszter like this

Ok, czekamy na linki ;)

Domyślam się, że to jeszcze bardziej poprawiona wersja wcześniejszej 8-ki? (ze stycznia chyba jeszcze, bo nie znalazłem tego wątku).

Tak, poprawiona wersja

@Kasia

Czy wersja v.2 została jakoś mocno poprawiona względem v.1 ?

Czy używając obecnie v.1 jest sens przechodzić do v.2 bo w opisie widzę że różni się tylko tym że Defender został , a dla mnie i tak jest on zbędny i akurat jego brak jak w v.1 mi pasuje.

dodane

@Kasia

Czy wersja v.2 została jakoś mocno poprawiona względem v.1 ?

Czy używając obecnie v.1 jest sens przechodzić do v.2 bo w opisie widzę że różni się tylko tym że Defender został , a dla mnie i tak jest on zbędny i akurat jego brak jak w v.1 mi pasuje.

tak, są poprawki :) 

Wstępnie chodzi u mnie stabilniej niż poprzednia kompilacja. Cieszy mnie, że w stosunku do Win10 nie zauważyłem różnic w fps'ach w CoH2 co pokazuje, że system dobrze ogarnięty. Nie wiem jakie poprawki po za Defenderem się poprawiły, ale w moim odczuciu dostrzegam, że coś jednak było. Na starcie z 0,8 było 0,7GB Ramu.

Zdaje się nieco więcej po instalacji obraz waży, ale chyba i tak będzie to mniej po instalacji wszystkiego niż na 7, na której od roku siedziałem i zezgonowała.

Jedynie znalazłem kruczek w postaci: WdNisSvc - w usługach lokalnych - coś nie teges z tym (pewnie pozostałość jakaś).

Z propozycji jedynie co mi się na chwilę obecną nasuwa to prosty skrypt z usunięciem "folder osobiste" w moim komputerze.

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Usługa WdNisSvc jest od Defendera , ale jest przecież zatrzymana.

(Windows Defender Network Inspection Service (WdNisSvc)

Guest

u mnie jakiś problem z BT (na modzie W10 również) nie wykrywa urządzeń (myszka MX Master, TV Panasonic)

Sterowniki poszły pod nóż i pewnie wiele innych rzeczy (masz opis w pierwszym poście) jeśli chcesz mieć stabilny system i mieć pewność że wykryje ci wszystko instaluj oryginał każdy mod jest robiony przez innego modera i każdy wywala co innego ale najczęściej idą sterowniki dlatego dzieją się takie rzeczy :)

opis czytałem, niemniej o BT nie było informacji - nie jest to oczywiście zarzut z mojej strony, raczej info dla innych osób które np z BT mają potrzebę korzystać. (swoją drogą w modach Mr. T BT działa). Niemniej autorce moda i tak należą się podziękowania za pracę i udostępnienie dla innych

strumieniowanie nie działa jest wylaczone na starcie  bez sensu.  uslugi nie mozna wlaczyc bo nie ma jakies grupy .....  i  klops.mozna o jakis skrypt prosic autorke  zeby to działalo ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information