Jump to content
WinClub
Mrs.K

Windows 10 MOD Pro x64

Recommended Posts

Guest

MERRY ME  :)

Taki nic nie mówię ale może jakbyś napisał "Marry" a nie "merry" to byś miał większe szanse  :trollface:

Na systemie nie ma xbox'a i innych syfków ?

Nie ma aczkolwiek jest włączone DVR, które można wyłączyć z poziomu rejestru.

EDIT

Czym to jest spowodowane: Dzieje się to przy uruchomieniu Overwatch.

MHGb6jvg.jpg

1Wpc4cV.jpg

do Pani Kasi (nie śmiem pisać  a  w kółeczku)

tło pulpitu jest tak fajne, że chciałbym przenieść je do swojego służbowego laptopa - nie umiem znaleźć jednak tego pliku ! ( :wub: )

podaj jak to zrobić

Uprzejmie Proszę

do Pani Kasi (nie śmiem pisać  a  w kółeczku)

tło pulpitu jest tak fajne, że chciałbym przenieść je do swojego służbowego laptopa - nie umiem znaleźć jednak tego pliku ! ( :wub: )

podaj jak to zrobić

Uprzejmie Proszę

Ja to robię w następujący sposób. Tło Pulpit-klawisz PrintScrn, wklejam do Painta, obcinam to co niepotrzebne i zapisuję jako *.jpg.

A ja mam pytanko jak wejść w tryb awaryjny. Zwykłe sposoby tzn. start + I -> zaawansowane uruchom teraz -> i pojawia się tylko ikonka wyłącz zamiast uruchom ponownie :/ Mi wyświetla się tylko i wyłącznie ikonka TURN OFF YOUR PC.

Poradziłem sobie, przecież od czego jest MSCONFIG :)

zdradziłem szefa z powrotem jestem hetero :-P od kilku dni na modzie od Kasi :-) pozytywne zaskoczenie. Montuje wideo na Ediusie i lepiej reaguje na tego moda. Poza tym zdarzyło się kilkukrotnie uświadczyć znany problem z modów Mr.T czyli błąd pamięci. Nie jest to częsty komunikat ale się zdarza. Więc to nie wina szefa ;-)

Pozdrawiam i dziękuje za dobrą robotę ;-) 

Guest Zioomek

modzik mega nie powiem, brakuję mi mimo wszystko opcji sklepu win. jeśli chodzi o gry z xboxa bo dograć już ciężko

Używam tego moda gdzieś od kilku dni, a że już pewnie od ponad 2-ch lat korzystam tylko i wyłącznie z modów to myślę że mogę parę słów powiedzieć.

Jestem zaskoczony szybkością tego systemu, jak i samego boota. Zużycie RAMu tak jak ktoś pisał kilkanaście minut po starcie 0.7 GB z 6GB.

GTA V, Wiedźmin 3, League of Legends, Battlefield 3 działają bez zająknięcia

Jednym słowem świetna robota, nie spodziewałem się że kobiety też potrafią coś ciekawego stworzyć :))

Czekam na tą samą wersje x32 na słabsze sprzęty, chętnie przetestuje na kilkunastu róznych konfiguracjach.

Witam

zainstalowane, sterowniki pobrane i na razie wszystko ładnie działa. Mam pytanie odnośnie kalkulatora, został chyba usunięty, a jak można zainstalować jakiś ? I w jaki sposób.

Dzięki za moda i pozdrawiam.

Kalkulator był jako kafel część metro i został wywalony, pobierz sobie zastępczy .

Witam

zainstalowane, sterowniki pobrane i na razie wszystko ładnie działa. Mam pytanie odnośnie kalkulatora, został chyba usunięty, a jak można zainstalować jakiś ? I w jaki sposób.

Dzięki za moda i pozdrawiam.

Kalkulator był jako kafel część metro i został wywalony, pobierz sobie zastępczy .

Mogę prosić o jakiegoś linka, skąd pobrać taki kalkulator?

zamiast korzystać z Rufusów i innych niekoniecznie działących rozwiązań

Jakoś mnie Rufus nigdy nie zawiódł, zresztą te inne też.

To raczej problem szajsowatych nośników a nie programu nagrywającego.

Guest

Jakoś mnie Rufus nigdy nie zawiódł, zresztą te inne też.

To raczej problem szajsowatych nośników a nie programu nagrywającego.

Popieram kolegę Wieniowatego mnie również Rufus nie zawiódł każdy system stawiam przez ten program :)

Mogę prosić o jakiegoś linka, skąd pobrać taki kalkulator?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

(jeśli wyskoczy dodatkowa strona z reklamą, zgaś ją i ponownie uruchom download).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information