Skocz do zawartości

Windows 7 Ultimate MOD [x86-x64] v.2


Mrs.K

Rekomendowane odpowiedzi

Pobieram właśnie, jak pobiorę to zrobię reup na inny serwer ;)

 

Zreuploadowane:

 

x86: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

x64: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Cosik wolno pobiera :E

 

EgzAxI4.png

Haha marzę o takiej prędkości :L

Danke razor; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak link do poradnika: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] :trollface: skoro nawet mirror mój podajesz :L

Sry razor ale kolega nie wiedział jak to pobrać a nie chciałem dać linku z linkshrink czy tam innego adfly bo by się jeszcze pogubił ale właśnie teraz chciałem napisać żeby nie dziękowali mi tylko tobie :D

Link do MegaDownloader'a zmieniony na ten od oryginalnych twórców aby nie było nieporozumień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koledze pomogę bo pomocny ze mnie kret ! :D 

Pobierz ten programik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odpalasz go klikasz plus i wklejasz link który dodała Kasia w zależności jaką chcesz wersje 32 albo 64 okej i się ściąga :D

Mi chrome blokuje tą stronę jako stronę z złośliwym oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas funkcjonowania systemu ciągle wyskakuje mi Bluescreen. Sumy kontrolne obrazu iso się zgadzają.Ale zastanawiam się czy dobrze to nagrywam "Rufusem"

Ustawiony jest schemat partycjonowania MBR dla BIOS lub UEFI i system plików NTFS. Czy w tym może być problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas funkcjonowania systemu ciągle wyskakuje mi Bluescreen. Sumy kontrolne obrazu iso się zgadzają.Ale zastanawiam się czy dobrze to nagrywam "Rufusem"

Ustawiony jest schemat partycjonowania MBR dla BIOS lub UEFI i system plików NTFS. Czy w tym może być problem??

Skoro zgodne sumy i wgrał ci się to raczej okej :) 

Poka tego BluSkrina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypal za pomoca ultraiso

Już powoli mi się odechciewa robić mody :L

Nie zrażaj się, Twoje mody są super, u mnie działają idealnie, jeszcze czekam na moda Windowsa10, bo tylko tego jeszcze nie zrobiłaś.

Poczytaj tematy Prezesa Mr.T, dziesiątki razy tłumaczy, piszę że w pierwszym poście, ale dużo jest takich, którym się nie chce poszukać, tylko po łatwiźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na poczatek powiem tak , zainstalowałem ten system ale wersje pierwszą na laptopie HP compaq 6730b

system śmiga rewelacyjnie jak narazie , bez żadnych zawiech i tym podobnie .

System w wersji drugiej też instalowałem ale miałem problem z zaistalowaniem , wszystko było OK do momentu wybrania instalacji internetu , jak wybrałem Domowy to się instalował pół godziny i zawiecha , więc zrezygnowałem jak narazie , czekam na dostawe dysku SSD.

Powróciłem do instalacji wersji pierwszej i jest naprawdę OK , śmiga że aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie