Skocz do zawartości

Windows 7 2020 koniec wsparcia ! Co wtedy? Jaki system wybrać?


Gość Nowy9078

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 7 za 3 lata konczy wsparcie bedzie to koniec swiata jak jeszcze beda tworzyc gry pod 7mke wtedy jaki windows moze wyjsc nastepny win11 a moze cos podobnego i wyglad i styl taki sam jak w 7mce.Ciekaw jestem co wypusci firma microsoft albo ktos inny? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 za 3 lata konczy wsparcie bedzie to koniec swiata jak jeszcze beda tworzyc gry pod 7mke wtedy jaki windows moze wyjsc nastepny win11 a moze cos podobnego i wyglad i styl taki sam jak w 7mce.Ciekaw jestem co wypusci firma microsoft albo ktos inny? :/

tak a krytyczne będzie miał do 2022, xp nie ma już wsparcia a ludzie korzystają :)

P.S nie będzie w11 :)

pawel5428 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam w to nie wierzysz ?  ... świat i biznes musi się kręcić  ;)

Może jakieś 2k20 i zamiast kafelków jakieś witraże :L

chyba nie jesteś na bieżąco z win 10, owy system jest traktowany jako usługa i nigdy nie będzie finalnej wersji, co za czym idzie że będzie ciągle aktualizowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pęknę ze śmiechu ... usługa ciągle aktualizowana. Pewnie tak jak android... i przy każdej aktualizacji kolejne starsze sprzęty wypadają z obiegu. Gratuluję myślenia i chwała deweloperom że udało się już niektórym wcisnąć tą bzdurę 

no wiesz na w 10 jade od początku buildów było co nie miara, i sam M$ niema zamiaru wydawać nowej wersji windowsa tylko ciągle aktualizować 10 wprowadzając co jakiś czas nowe zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ale to nic nie zmienia. Przyjdzie taki czas, że bez radykalnej zmiany nie da się gó... a kolejny raz ulepić. Takie jest życie i  technologia

Ty twierdzisz że w10 to g...o ja twierdze że to po xp najlepszy system, opinia jest jak du pa każdy ma swoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tez tak uważałem ... Xp is the best, potem 98 Se i trochę dłużej zatrzymałem się na 7-ce. Nie twierdzę że 10 to syf tylko, że jak wszystko będzie miało swojego następce

nie będzie :) a ja nadal twierdze że xp to najlepszy system :) 

Sam Microsoft powiedział że w10 to ostatni system od nich który będzie ciągle aktualizowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 10 oraz 8.1 to jak dla mnie najgorsze systemy jakie, kiedy kolwiek wyszły. Mam 4gb ramu, odpalam gre, po 20 min grania wywala błąd ze mało pamieć systemu ok włączam manager zadań(gra właczona) patrze procesor użycie 50% ram  użyte 70% zarezerwowane  0% pamiec na dysku wolne 10gb i jeżeli sie gra online to jest w stanie sam wyłączyć gre....... wiec ms sie nie postarał i mam nadzieje ze windows juz nie wypusci wiecej nowych wersji ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o końcu wsparcia dla Win 10: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

A jak to z tym końcem życia systemów bywa? - różnie - XP nadal żyje i dostaje aktualizacje do 2019r. Win 8 x64 nadal ma aktualizacje od Servera 2012 bez żadnych tricków. Czy po zakończeniu oficjalnego wsparcia dla Win 7 będą nadal łatki od wersji Embedded? - czas pokaże. Jedno nie ulega wątpliwości - jeszcze długo jak Win 7 będzie wiodącym systemem na świecie, potem znaczącym systemem i tak długo będą producenci wydawać do niego soft. Potrwa to na pewno kilka lat po zakończeniu wsparcia. Im dłużej tym większą zgryzotę będzie miał MS.

 

Nie znacie polityki MS? - przecież oni nie stoją w miejscu i na 100% odrębna grupa programistów tworzy już następny system - jego premiera jest uzależniona od popularności Win 10. Jeśli nie będzie zadowalająca, to znowu pukną się w pierś i ogłoszą pomyłkę(który to już raz?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 za 3 lata konczy wsparcie bedzie to koniec swiata jak jeszcze beda tworzyc gry pod 7mke wtedy jaki windows moze wyjsc nastepny win11 a moze cos podobnego i wyglad i styl taki sam jak w 7mce.Ciekaw jestem co wypusci firma microsoft albo ktos inny? :/

W 2020 roku skończy się wsparcie co za tym idzie gier będzie co raz mniej i programów deweloperzy porzuca wsparcie systemu tak jak z androidem co raz więcej aplikacji wychodź od androida 6 w gore  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o końcu wsparcia dla Win 10: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

A jak to z tym końcem życia systemów bywa? - różnie - XP nadal żyje i dostaje aktualizacje do 2019r. Win 8 x64 nadal ma aktualizacje od Servera 2012 bez żadnych tricków. Czy po zakończeniu oficjalnego wsparcia dla Win 7 będą nadal łatki od wersji Embedded? - czas pokaże. Jedno nie ulega wątpliwości - jeszcze długo jak Win 7 będzie wiodącym systemem na świecie, potem znaczącym systemem i tak długo będą producenci wydawać do niego soft. Potrwa to na pewno kilka lat po zakończeniu wsparcia. Im dłużej tym większą zgryzotę będzie miał MS.

 

Nie znacie polityki MS? - przecież oni nie stoją w miejscu i na 100% odrębna grupa programistów tworzy już następny system - jego premiera jest uzależniona od popularności Win 10. Jeśli nie będzie zadowalająca, to znowu pukną się w pierś i ogłoszą pomyłkę(który to już raz?).

Tak koniec wsparcia w 2025 dla Windows 10 ale dla wersji z 2015 roku czy Threshold :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiać mi się chce z tych co tak głosili peany na temat Win 7 jaki to wspaniały system a Win 10 to śmieć..... i wychodzi na to że śmieciem jest (będzie już niedługo) Win 7 i tak jak pisałem parę dni temu czeka go los XP czy Visty... przestarzały system bez przyszłości na słabsze maszyny które za kilka lat wyjdą z obiegu.... pewnie jacyś "kombatanci" będą go jeszcze używać przez jakiś czas jak teraz używają XP .......... niech żyje Windows 10 ! system nowoczesny na miarę XXI wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiać mi się chce z tych co tak głosili peany na temat Win 7 jaki to wspaniały system a Win 10 to śmieć..... i wychodzi na to że śmieciem jest (będzie już niedługo) Win 7 i tak jak pisałem parę dni temu czeka go los XP czy Visty... przestarzały system bez przyszłości na słabsze maszyny które za kilka lat wyjdą z obiegu.... pewnie jacyś "kombatanci" będą go jeszcze używać przez jakiś czas jak teraz używają XP .......... niech żyje Windows 10 ! system nowoczesny na miarę XXI wieku

Brawo ty :L :L :L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiać mi się chce z tych co tak głosili peany na temat Win 7 jaki to wspaniały system a Win 10 to śmieć..... i wychodzi na to że śmieciem jest (będzie już niedługo) Win 7 i tak jak pisałem parę dni temu czeka go los XP czy Visty... przestarzały system bez przyszłości na słabsze maszyny które za kilka lat wyjdą z obiegu.... pewnie jacyś "kombatanci" będą go jeszcze używać przez jakiś czas jak teraz używają XP .......... niech żyje Windows 10 ! system nowoczesny na miarę XXI wieku

Taki wspaniały i nowoczesny , że muszą na siłę i za darmo wciskać każdemu jak jakiś gadżet  :L

I niestety wielu to chwyta ... sam kilka razy chciałem się przełamać ale zawsze jak wracałem choćby na sam pulpit 7-ki, morda sama mi się uśmiechała. !0-ka w założeniu miała być systemem wieloplatformowym od telefonu, tabletu, aż do pc (nawet były próby na zegarkach)  i tylko dzieki ogromnej promocji i reklamie a czasami wręcz szantażowi wobec producentów sprzętu osiągają wyniki co najwyżej mierne.

Niech żyją kombatanci  :P

Ps.nie wspomniałem o ogromnym wsparciu wielu rządów i służb w tym ponadnarodowym przedsięwzięciu inwigilacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie