Jump to content

Jak wyłączyć powiadomienie o zapisywaniu logów SynKernelDiag


beep

Recommended Posts

Witajcie, odkąd korzystam z win10 (wcześniej miałem 8) za każdym razem przy kombinacji klawiszy Shift+ Ł wyświetla mi się powiadomienie z pytaniem czy zapisać logi o nazwie SynKernelDiag dodam że tak jest tylko jak jest myszka podłączona, nie ważne jakiej marki, jak to wyłączyć? HELP zmagam się z tym 2 lata

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link to comment
Share on other sites

mam ten sam problem, świeżo postawiony system, nie instalowane żadne sterowniki dodatkowe, nic, w zainstalowanych aplikacjach brak jakiejkolwiek pozycji która mogłaby być tym czego szukam, więc.. zmarnowałeś mój czas, swoją radą. Jak czułbyś się gdybyś zapytał kogoś na pustyni jak dotrzeć do wodopoju, a ktoś kto nawet nie wie co to jest wodopój, kto nigdy nie widział wody innej niż w butelce powiedziałby Ci "500 metrów prosto, później w prawo, 3km prosto, w lewo, i cały czas prosto"? Byś kabanie z pragnienia wykitował xD 

//edit - dobra, mea culpa. "SYNAPTICS" się ten syf nazywał u mnie. Tyle że po wywaleniu tego, touchpad przestał działać, czego się spodziewałem.

 

//edit2 - Dobra, o ile uninstall faktycznie wyłączył touchpad, to po tym pomógł restart, laptop podłączony do internetu, więc sobie coś chyba pobrał przy uruchamianiu, bo na początku nie działał, po zalogowaniu, a po jakichś 3 minutach już tak. Więc wybacz, odpaliłem się, a faktycznie Twoja rada pomogła.. Pozdro i dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

I kolejny archeolog. :laie_67:

Spójrz na datę ostatniego posta i wymyśl jakąś historyjkę dla mnie ... bo u mnie zupełnie za darmochę masz dyplom i statuetkę złotego szpadla.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

▼      Ps     I w dodatku gbur bez krzty poczucia humoru .

                     Nadal masz problem z kalendarzem.Spójrz na datę ... tym razem podpowiedzi.   :tooth:

Link to comment
Share on other sites

szpadlem to ja Ci mogę w ten durny łeb wy***ać. Jak widzisz pomimo daty założenia wątku, właśnie DZIŚ, DOKŁADNIE W TEJ GODZINIE znalazłem go, szukając mojego problemu za pośrednictwem wyszukiwarki google. Jak widać przerosło Cię zrozumienie tego. No cóż, nie każdy jest alfą i omegą, niektórzy są tymi przez których kwestionujemy sens trwania w demokracji.. Może po prostu zrób coś dla nas i nie chodź na wybory. Nie głosuj. Dzięki. Elo.

PS: Jak widzisz, mimo iż minęło tyle lat, ktoś nadal szukał rozwiązania, co więcej, nie byłoby tutaj odpowiedzi, gdybym ja nie odkopał, a ty nie dodał od siebie jak można problem rozwiązać mniej inwazyjnie, nie wywalając driverów. Więc odemnie też możesz dostać dyplom. Dyplom kryptoślepca. Bo niby oczy masz i patrzysz, a oczywistych faktów nie widzisz :) Może to nie kwestia braku wizji, problemów z wzrokiem, a braku intelektu, problemów z logiką? ;) TAK, SĄDZĘ :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information