Jump to content
WinClub
Darom

Jak znalezc klucz do office 2016

Recommended Posts

Na moim nowym laptopie Asus z windows 10 (x64 bit) znalazlem zainstalowany juz w systemie Microsoft office i mam tam wersje office 15 i 16 tylko nie mam klucza produktu.

Szukalem informacji o tym na roznych stronach i znalazłem taki programik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] tylko, ze on pokazuje mi klucz windowsa. Nie wiem w którym miejscu powinien być ten programik żeby pokazal mi klucz offica.

Probowalem tez szukac klucz w tym miejscu: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion  - ale nie mogę znalesc. Chciałbym jednak sprobowac uruchomić offica bez aktywatora i bez potrzeby kupowania klucza. Może ktoś mi cos w tym pomoze ? Może ktoś wie gdzie mogę taki klucz znalesc ?

Spróbowałem tego programiku ale nic z tego, bo po uruchomieniu wyskakuje mi taki o to komunikat:

"Run-time error`339`:

Component `MSCOMCTL.OCX` or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid.

I więcej nic się nie dzieje. Czy ktoś może mi pomoc ?

Na moim nowym laptopie Asus z windows 10 (x64 bit) znalazlem zainstalowany juz w systemie Microsoft office i mam tam wersje office 15 i 16 tylko nie mam klucza produktu.

Szukalem informacji o tym na roznych stronach i znalazłem taki programik [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] tylko, ze on pokazuje mi klucz windowsa. Nie wiem w którym miejscu powinien być ten programik żeby pokazal mi klucz offica.

Probowalem tez szukac klucz w tym miejscu: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion  - ale nie mogę znalesc. Chciałbym jednak sprobowac uruchomić offica bez aktywatora i bez potrzeby kupowania klucza. Może ktoś mi cos w tym pomoze ? Może ktoś wie gdzie mogę taki klucz znalesc ?

Asus nowy ze sklepu, czy odzysk?  Jak z postanowieniami licencyjnymi Office, zakupione, czy tylko trial?

Po co  ci klucz do offica , instalujesz offfica najnowszego z paczki ( mega niezbędnik ) Do tego instalujesz program kspico i aktywuje ci i windowsa i offica bez żadnych kombinacji.

Po co  ci klucz do offica , instalujesz offfica najnowszego z paczki ( mega niezbędnik ) Do tego instalujesz program kspico i aktywuje ci i windowsa i offica bez żadnych kombinacji.

To jednak nie jest dobre podejście to tematu, bo nie każdy chce piracić. Sam kiedyś tak robiłem, ale to już przeszłość. Przez ponad rok nazbierałem z promocji wszystkie potrzebne mi programy + kilka kupionych. Z office przeszedłem na Libre i Thunderbirda, i głowa spokojna. Ale wybór należy do każdego indywidualnie.

Skorzystalem z programu który dal mi [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i jedynie zmalazl mi klucze do windowsa 10 i internet explorera. Wiecej kluczy nie mam.

Wiec chyba musze zrobić tak, jak napisał mi [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], czyli sobie kupić offica albo skorzystać z aktywatora.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] po co ma mi aktywować windows 10 ? chodzi o to, żeby tylko i wyłącznie aktywowało mi office i tyle. :)

Kolega @aletomnieboli raczej miał na myśli, że ten aktywator może aktywować system windows jak i pakiet office, a to Ty wybierasz do czego chcesz użyć te narzędzie.

Ps.. to i tak nie zmienia faktu, że skoro masz oryginał to trzeba do niego dążyć

Mozecie mi jeszcze pomoc pozbyc sie tego programu isunshare-product-key-finder z mojego laptopa ? bo nie mogę go zwyczajnie odinstalować ponieważ nie ma go w programy i funkcje. Wiec jak mogę się go pozbyć ?