Skocz do zawartości
Gość ireczek38

ciagle wyszukiwanie aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ireczek38

witam mam taki problem otoz chce zainstalowac aktualzacje po przywrocenie  windows 8.1 z recovery ( wczesniej byla 10 ale zrypalem ja xd)  i ciagle mam ze trwa wyszukiwanie aktualizacji tak z 1 h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ireczek38

Ja bym zajrzał do wujka Googla, Microsoft albo u nas na forum do działu poradniki. ;)

Ło matko, znalazłem tam rozwiązanie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I nawet działa. :)

dzieki zobacze a ma to a ma to zwiazek z tym ze dzialam na koncie lokalnym a nie na microsoft ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ireczek38

probuje tym sposobem ale dalej mam trwa wyszukiwane aktualizacji na tym komputerze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To powinno pomóc

1 panel sterowania >windows update>zmień ustawienia>nigdy nie sprawdzaj czy są aktualizacje>ok

2 restart komputera

3 pobierz i zainstaluj ze strony microsoft aktualizacje kb3102812

4 restart komputera

5 klawisze windows+R>wpisz Services.msc>wybrać windows update>ppm uruchom ponownie usługę

6 uruchom wyszukiwanie aktualizacji

Wyszuka Ci i zainstaluje brakujące aktualizacje.Miałem ten sam problem z ciągłym wyszukiwaniem aktualizacji,który obciąża procesor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ireczek38

ok dzieki nie wiem czy to ma znaczenie ale probowalem tez odswiezyc ale zakonczylo sie niepowodzeniem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

WSUS offline to najlepszy sposób na problemy z aktualizacjami na W7 czy ostatnio także 8.1 [dzięki satya nadella].

W linku masz dokładnie opisane jak należy pobrać poprawki czyli dograć polski pakiet językowy poprzez wiersz poleceń.

Dzisiaj robiłem Windows 7, który od lutego się nie aktualizował.

Nie pomagało oficjalne działanie zalecane przez Microsoft ani inne triki nawet WSUS ze 20 minut mulił ale w końcu załapał.

W linku masz wszystko dokładnie opisane sam pobrałem dzisiaj poprawki pod W10 x64 będę testował jak działa jęsli się trafi format.

Kolega w czwartek kupił Dell Inspiron 5558 z W10 i bez urazy ale poprawki pobierały się i instalowały

niedaleko 6-7 godzin.

Fakt dysk HDD jakaś pewnie słaba Toshiba i procesor i3 5005u ale na Windows 7 czy 8.1 to poprawki wgram w maksimum 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tradycyjne wyszukiwanie aktualizacji sposób działający na 100% . Dwa dni szukałem rozwiązania.

1. W "panel sterowania" >> "windows update" >> "zmień ustawienia" ustawiamy - nigdy nie sprawdzaj
2. Restartujemy komputer
3. ściągamy i instalujemy łatkę KB3173424.msu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Restart nie wymagany

4. ściągamy i instalujemy łatkę KB3172614.msu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
    Instalujemy jak wyżej, po zakończeniu wymagany będzie restart
5. Aktywujemy windows update, automatyczną instalację.
    Powinno znaleźć aktualizacje w ciągu kilkunastu minut.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi