Jump to content
WinClub
Dziadek13

Ccleaner nie działa na W10

Recommended Posts

Nie mogę uruchomić cclanera bo wywala info że ccleaner nie będzie działać na tym systemie przed aktualizacją działał teraz po mam takie info.

Jak uruchomie cclaner portable to mogę tylko naprawić rejestr a wyczyścić już nie jest szare nie aktywne czyszczenie.

System W10 home x64

Asus X75V

Procek i5

Ram 8 GB

Co do kompilacji to pisze Wersja systemu operacyjnego  10.0.14393.576 ori taki mi zassało i aktualizowało ze strony MS. co do ccleanera to już sobie poradziłem przetestowałem różne i tylko ten v5.25.5902 x64 podszedł inne były z komunikatem że nie będą pracowały w tym systemie, choć przed aktualizacją pracowały.

Jak chcesz dam ci moja wersje która robię po każdej instalacji w wersje portable i działa ok na każdym systemie.

Edit.:

Wersja aktywowana

32bit&64bit

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edited by DRAGO

Guest

Wyłącz asystenta zgodności, Windows 10 cosik blokuje nawet sam instalator jeśli początek nazwy to ccleaner

No wyłączyłem asystenta ale dalej jest ten komunikat,co do portable to rzeczywiście trza czekać 1 min żeby aktywował się przycisk czyszczenia.No ale mam już rozwiązany problem pisałem wyżej tylko ccleaner v5.25.5902 x64 zainstalował się i działa normalnie kliknołem w komunikat i ten przeniósł mnie na strone działającego ccleanera..

Portable od @DRAGO działa dobrze bez czekania minute.

No wyłączyłem asystenta ale dalej jest ten komunikat,co do portable to rzeczywiście trza czekać 1 min żeby aktywował się przycisk czyszczenia.

Mówiłem :P

Mam tak samo na w7

Ale co ma Ci usuwać jak na pierwszym obrazku nie masz włączonej analizy a na drugim nie ma nic do usunięcia.

Przecież logiczne żeby klawisz uruchom czyszczenie był aktywny to muszą być jakieś pliki do usunięcia.

P.S.

Jak ja się cieszę że jestem już byłym użytkownikiem Windows 10.

Na W7 na dzisiaj nie ma żadnych problemów no są minimalne z Windows Update ale Wsusu offline i działa elegancko.

Ale co ma Ci usuwać jak na pierwszym obrazku nie masz włączonej analizy a na drugim nie ma nic do usunięcia.
Przecież logiczne żeby klawisz uruchom czyszczenie był aktywny to muszą być jakieś pliki do usunięcia.

Nie rozumiesz, CCleaner w wersji portable potrzebuje czasu i wtedy załapuje :) osobiście przetestowałem na w7 i w10 :)

Guest

Wiem i ten sam co ja, dlatego niektóre programy jak CCleaner lepiej mieć zainstalowane :P

Choć portable uruchamia się szybciej bo od razu mam go aktywny

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Te nieoryginalne portable są jakieś upośledzone :P a pro można łatwo zrobić :P

W ogóle nielogiczne.

Czyszczenie rejestru wymaga wcześniejszej analizy. Czyszczenie plików nie. Można od razu klikać "Uruchom Cleaner". Analizę można sobie trzasnąć, gdy chcemy tylko sprawdzić, ile miejsca możemy zyskać.

Portable od @DRAGO działa dobrze bez czekania minute.

To fajnie ze działa. :)

U mnie cclaner działa normalnie czy to zainstalowany czy portable działa jak trzeba.

Edited by DRAGO

Kazda wersja CCleaner działa tylko trzeba zmienic nazwę instalatora i usunąc ccupdate i zablokowac mu dostep do internetu by sie nie aktualizował bo od wersji 5.45 cc szpieguje system i wysyla dane do swojej bazy  a my nie mamy możliwości wyłączenia tego, i ma aktywny monitoring cały czas  i nie można go w naturalny sposób wyłączyć 

Tak wiem stary wątek ale moze się komus przydać nawet sama informacja o wersji 5.45

54 minuty temu, E_S_C napisał:

Kazda wersja CCleaner działa tylko trzeba zmienic nazwę instalatora i usunąc ccupdate i zablokowac mu dostep do internetu by sie nie aktualizował bo od wersji 5.45 cc szpieguje system i wysyla dane do swojej bazy  a my nie mamy możliwości wyłączenia tego, i ma aktywny monitoring cały czas  i nie można go w naturalny sposób wyłączyć 

Tak wiem stary wątek ale moze się komus przydać nawet sama informacja o wersji 5.45

Co za bzdura możesz wyłączyć wysyłanie danych zakładka prywatność i odznaczasz pomóż ulepszyć CCleaner wysyłając anonimowe dane. Aktywny monitoring wyłączasz w zakładce czyszczenie inteligentne