Skocz do zawartości

Zdjęcie

Windows 10 Home ULTRALITE

;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   M4T 

M4T 

Leśny Informatyk

• 3176 postów
  • Czas online: 229d 5h 24m 20s
Reputacja: 1456

Napisano 14 styczeń 2017 - 10:58

robione po scanie kompa i po wylaczeniu neta z win10x64 PL edu home pro 1607 za pomoca winReducerEX100 (0.9.15.0)

spoko oko co nie zmienia faktu że w esd można upchać wirusy :)

• 0

POMOGŁEM PODZIĘKUJ ↑      

tumblr_static_daezm93en0o4ccc4wgwok4ww0_

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi nic. - Edward John Phelps

#22 OFFLINE   Deszczu

Deszczu

Użytkownik

• 11 postów
  • Czas online: 8h 17m 43s
Reputacja: 2

Napisano 15 styczeń 2017 - 12:14

Chciałbym, by działało na GPT fat32. Lapek nie jest mi super potrzebny ale chciałbym móc go używać bez problemu. Taki kastrat wydaje się być super. Gdybyś zrobił byłbym wdzięczny, bo cóż mogę powiedzieć więcej? Nie lubię win8 i wyżej ale taki przymus dla mojego lapka, więc okej. Im lżejszy tym lepszy. Jedyne czego mi brakuje to dźwięku, bo nie wykrywa urządzenia audio tylko trzeba z zewnętrzną kartą dźwięku jechać ale to na każdym winku mam, bo musiałbym coś od płyty głównej (jakieś stery ale to nie temat na to) i bluetooth. Z tym, że bez tego mogę jakoś żyć, bo WiFi działa a reszta "a może się wyklepie". Miałem testować na komputerze stacjonarnym ale nie chciało mi się (bo na komputerze mogę mieć win7, więc wyżej odpadają raczej). Jak zobaczyłem rozmiar tego Windowsa od razu pomyślałem, że łykne jak pelikan. Możesz go okroić super, nie przeszkadza mi to. Może dla jaj nawet spróbuję na jakimś starożytnym komputerze z 512mb ram (wiem, wiem, zwyrolstwo ale dla testu czemu nie? ;D
Ogółem to stwierdziłem, że nawet na komputerze nie gram, więc mogę mieć super kastraty jeśli chodzi o Windowsa :). Jakbyś ISO w x64 zrobił max do 700MB na płytę CD (do lapka nie ma wyjścia na płyty ale komputer ma) to byłbyś chyba Bogiem Windowsa 10 :D. Jeszcze raz byłbym wdzięczny pod uefi/gpt :).
  • 0

#23 OFFLINE   M4T 

M4T 

Leśny Informatyk

• 3176 postów
  • Czas online: 229d 5h 24m 20s
Reputacja: 1456

Napisano 15 styczeń 2017 - 08:15

Chciałbym, by działało na GPT fat32.

Najwidoczniej ten kastrat nie wspiera uefi, zmień w biosie na legacy.

• 0

POMOGŁEM PODZIĘKUJ ↑      

tumblr_static_daezm93en0o4ccc4wgwok4ww0_

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi nic. - Edward John Phelps

#24 OFFLINE   Deszczu

Deszczu

Użytkownik

• 11 postów
  • Czas online: 8h 17m 43s
Reputacja: 2

Napisano 15 styczeń 2017 - 12:31

Nie mam możliwości żadnego legacy czy też bez legacy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych