Skocz do zawartości

Aktualizacja do Windows 10 z Windows 7 - czy wciąż możliwa?


mb3

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Jedyny legalny sposób przejścia z wersji 7, 8, 8.1 do Windows 10 to wykupienie specjalnej subskrypcji miesięcznej i można to kupić w moim sklepie

G Ó W N O  P R A W D A

 

Masz win 7 lub 8.1 na oryginalnym kluczu robisz aktualizacje z iso do w10 i masz oryginalny win 10 

 

Dla Microsoftu to jest na rękę i zawsze będzie by zdobywać nowych posiadaczy win10

@jednorazowiec

 

Ja mam stwierdzoną wadę wzroku :E więc se moge aktualizować przez w/w "aktualizator"

 

Tylko wyjaśnij mi czemu w10 dalej przyjmuje klucze od 8.1 i 7 i dzięki temu w10 jest legalny :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Sposób podawany na Microsoft jest nie dla wszystkich tylko dla ludzi, którzy korzystają z technologii pomocniczych w systemie Windows są uprawnione do skorzystania z oferty uaktualnienia: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jedyny legalny sposób przejścia z wersji 7, 8, 8.1 do Windows 10 to wykupienie specjalnej subskrypcji miesięcznej i można to kupić w moim sklepie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Otzymacie wtedy na swoje dane uprawnienie do uaktualnienia na koncie Microsoft.

Dla urzytkowników tego forum mogę zrobić rabat 15% wystarczy napisać domnie na PW

Z poważaniem Paweł

Oj kolego,jak już pisano MS potrzebuje nowych użytkowników W10 i aktualizacja z np Win 7 do W10 jest bezproblemowa - system aktywowany.Osobiście kolejne 2 laptopy z W7HP sprawdzone,więc o jakiej SUBSKRYPCJI piszesz ???  

Oczywiście bez technologii pomocniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ze trzy komputery zaktualizowałem do dychy z W7 za pomocą MediaCreationTool i nikt mnie o nic nie pytał czy korzystam z technologii pomocniczych. Potem na czysto Windows, który oczywiście po połączeniu z internetem od razu się aktywuje. Narzędzie do pobrania tu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jak najbardziej, ale przecztrajcie sobie zasady uaktualnienia do windows 10 trzeba potwierdzić iż: Tak, korzystam z technologii pomocniczych i chcę przeprowadzić bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10.*

„Wszystko wskazuje na to, że gigant celowo nie wyłączył możliwości aktualizacji do Windows 10.” Skoro zatem istnieje taka możliwość, a Microsoft ją kwestionuje, to śmiem sądzić że odkryliśmy działanie zorganizowanej grupy przestępczej w strukturach Microsoft, która stwarza techniczne możliwości aktualizacji wbrew woli pracodawcy i zasadom licencjonowania lub jest to celowa praktyka Microsoft Corporation, która może być uznana za nieuczciwą praktykę rynkową. Być
może teraz wielu nieświadomych użytkowników Windows’a 10 łamie prawo.

Zastanawia mnie ich postępowanie, bo wypierają się uaktualnienia, dają możliwość, a nam parterą dostarczają taką możliwość za pieniądze, czy to nie jest czyn nieuczciwej konkurencji.

 

Twierdzą, że legalnych urzytkownikiem nie możemy być jak korzystamy z tej strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ponieważ:

1. Masz licencję na zainstalowanie systemu Windows 10  i aktualizujesz ten komputer, na którym jest zainstalowany system Windows 7 lub Windows 8.1.

2. Chcesz ponownie zainstalować system Windows 10 na komputerze, na którym był już aktywowany system Windows 10.

Te dwa punkty to warunki uaktualnienia dlatego śmiem twierdzić, że urzytkownicy nieświadomie łamią warunki licencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nieświadomie...

 

Już tylko po tym wątku widać, że Pańskie wrażenie oparte jest na nadmiernie optymistycznej, by nie napisać: nieuzasadnionej,  wierze w ludzi. 

 

 

 

Ja mam stwierdzoną wadę wzroku...

 

Współczuję, choć do rzeczy to niewiele wnosi, bowiem to nie Pan napisał

 

Sam zawsze po takiej instalacji formalnie zostawiałem klawiaturę ekranową.

W którym to cytacie wypada zwrócić uwagę na implikacje użycia niewinnego słowa "zawsze". Trudno wszak założyć, by jego Autor miał potrzebę używania osobnego komputera dla każdej ułomności, którą los Go doświadczył, prawda?

To nie jest, Panie Tupak Amaru, łapanie za słówka, a zwykłe wyciąganie wniosków z formy i treści Pańskiej wypowiedzi.

 

 

 

najwyżej wszyscy będziemy się smażyć w piekle. Z Microsoftem włącznie.

 

 

Co do tego nie byłoby wątpliwości, gdyby uznać, że... piekło istnieje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednorazowiec  " Co do tego nie byłoby wątpliwości, gdyby uznać, że... piekło istnieje. ;)  "  -  jak się w nim znajdziesz to się przekonasz !

Tak samo jak napisał  Bladius  też aktywowałem  system  bez  żadnych kluczy kombinacji  itd..  a MS  jest  opszczany  z radości że  ma następnego użytkownika.

Cytując MS

" Licencja cyfrowa (w systemie Windows 10 w wersji 1511 nazywana uprawnieniami cyfrowymi) to metoda aktywacji w systemie Windows 10, do której nie jest wymagane wprowadzanie klucza produktu. "

"  Licencja cyfrowa - Uaktualnienie do systemu Windows 10 nastąpiło bezpłatnie na kwalifikującym się urządzeniu z oryginalnym systemem Windows 7 lub Windows 8.1. "

 

A tak po za tym  kto pozwolił  MS  skopiować na mój  dysk  pliki instalacyjne WIN 10  bez mojej zgody !? -  najgłupszy prawnik  skopał by im du**ę za to.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I każdy  WIN  ma ID produkt  i po nim też można sprawdzić czy WIN jest legalny czy nie !

A na koniec  żeby nie  gry  to by  oszczali ten WIN  już dawno i  dla tego  rozdają go za darmo na lewo i prawo  a że  parę milionów  naiwniaków trafią na kasę no to ich zysk  dodatkowy.

Tak że  jednorazowiec  nie wypisuj tu takich  bzdur  bo tylko  " pokrywkę ludziom  podnosisz "  i ciśnienie zwiększasz do 240 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy rozważać wszelkie aspekty w tym korzystanie z technologii pomocniczych jako łamanie licencji, ale jak wytłumaczyć 2 sytuacje:

1. posiadając zainstalowany Win 7 lub Win 8/8.1 pobieramy Media Creation Tool i bez żadnych problemów i bez potwierdzania czegokolwiek aktualizujemy system do Win 10?

2. instalujemy czysty Win 10 i aktywujemy go kluczem od Win 7 lub Win 8/8.1 bez żadnych problemów i bez potwierdzania czy nawet czytania czegokolwiek?

 

Teraz proszę mądrych o ustosunkowanie się do tych dwóch sytuacji, które nadal z powodzeniem działają. Wg mnie po prostu MS niczego nie wyłączył, bo po prostu jest zachłanny i zrobi wszystko, aby przekonać pozostałe 75% ludności na świecie do przejścia na Win 10 za wszelką cenę - nawet po trupach.

 

P.S. Przy okazji proszę też tych obrońców licencji o wyjaśnienie dlaczego cały świat od kilkunastu lat sprzedaje osobno systemy OEM, skoro to jawne łamanie licencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy rozważać wszelkie aspekty w tym korzystanie z technologii pomocniczych jako łamanie licencji, ale jak wytłumaczyć 2 sytuacje:

1. posiadając zainstalowany Win 7 lub Win 8/8.1 pobieramy Media Creation Tool i bez żadnych problemów i bez potwierdzania czegokolwiek aktualizujemy system do Win 10?

2. instalujemy czysty Win 10 i aktywujemy go kluczem od Win 7 lub Win 8/8.1 bez żadnych problemów i bez potwierdzania czy nawet czytania czegokolwiek?

 

Teraz proszę mądrych o ustosunkowanie się do tych dwóch sytuacji, które nadal z powodzeniem działają. Wg mnie po prostu MS niczego nie wyłączył, bo po prostu jest zachłanny i zrobi wszystko, aby przekonać pozostałe 75% ludności na świecie do przejścia na Win 10 za wszelką cenę - nawet po trupach.

 

P.S. Przy okazji proszę też tych obrońców licencji o wyjaśnienie dlaczego cały świat od kilkunastu lat sprzedaje osobno systemy OEM, skoro to jawne łamanie licencji?

Drogi Panie nie ma czegoś takiego jak łamanie warunków OEM, po pierwsze są na tro wyroki i derektywy a nawet Microsoft przegrał w IKO i sąd wypowiedział sie ze Microsoft nie może ograniczać odsprzedaży licenci oem. jest to prawomocne i nie odwołalne, a najważniejsze jest prawo wyczerpania:

INFORMACJA PRAWNA

 

Oświadczam, że sprzedaż spełnia warunki określone w dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych. Zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości UE z 3 Lipca 2012r. w sprawie C-128/11 art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych należy rozumieć w taki sposób, że drugi nabywca licencji, podobnie jak każdy następny, mogą się powołać na przewidziane w art.4 ust. 2 tej dyrektywy wyczerpanie prawa do rozpowszechniania, a w konsekwencji są uprawnionymi nabywcami kopii programu komputerowego. Bez znaczenia jest to, czy ta kopia programu komputerowego została udostępniona klientowi przez podmiot praw autorskich w drodze pobrania jej z jego strony internetowej czy też za pomocą materialnego nośnika takiego jak CD-ROM czy DVD. Z motywów 4 i 5 dyrektywy 2009/24, wydanej na podstawie art. 95 WE, wynika że ma ona na celu wyeliminowanie różnic istniejących w prawodawstwie państw członkowskich, które istotnie naruszają funkcjonowanie rynku wewnętrznego w zakresie dotyczącym programów komputerowych. Jednolita wykładnia pojęcia "sprzedaży" jest konieczna do tego, aby uniknąć sytuacji, w której przyznana w tej dyrektywie ochrona podmiotów praw autorskich może różnić się w zależności od mającego zastosowanie prawa krajowego.

W konsekwencji autor oprogramowania nie może sprzeciwić się odsprzedaży swych "używanych" licencji umożliwiających korzystanie z jego pobranych z Internetu programów. Wyłączne prawo do rozpowszechniania kopii programu komputerowego objętej taką licencją zostaje wyczerpane wraz z jej pierwszą sprzedażą.

Odesłanie prejudycjalne pozwala sądom państw członkowskich, w ramach rozpatrywanego przez nie sporu, zwrócić się do Trybunału z pytaniem o wykładnię prawa Unii lub o ocenę ważności aktu Unii. Trybunał nie rozpoznaje sporu krajowego.

Do sądu krajowego należy rozstrzygnięcie sprawy zgodnie z orzeczeniem Trybunału. Orzeczenie to wiąże w ten sposób inne sądy krajowe, które spotkają się z podobnym problemem.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

W przedmiocie licencji OEM. Zgodnie z aktualnymi orzeczeniami Krajowej Izby Odwoławczej oraz Sądu Okręgowego w Warszawie licencja typu OEM umożliwia ponowną instalację programu komputerowego będącego jej przedmiotem na innym urządzeniu. Nadto postanowienia licencji taką możliwość wyłączające są niezgodne z obowiązującym prawem, a co za tym idzie bezskuteczne. Zobowiązanie się do dystrybucji oprogramowania OEM tylko łącznie ze sprzętem nie jest skuteczne na potrzeby wyczerpania prawa, a zatem naruszenie tego warunku (i wprowadzenie do obrotu samego oprogramowania) jest legalne zgodnie z  art. 51 ust. 3 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Więcej informacji dostarczy lektura tych powszechnie dostępnych orzeczeń: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Ja tylko chciałem zauważyć iż Microsoft wszystkich robi w jajo i jak najbardziej windows 10 będzie subskrypcją na aktualizacje i poprawki, chodz sam system będzie bezterminowy lecz nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rzemien - ja znam tą dyrektywę - umieszczana jest przy każdej aukcji na Allegro oferującej naklejki COA do sprzedawanych systemów za "grosze". Naiwny kupuje, ale systemu nie da się aktywować.

 

 

 


Zgodnie z aktualnymi orzeczeniami Krajowej Izby Odwoławczej oraz Sądu Okręgowego w Warszawie licencja typu OEM umożliwia ponowną instalację programu komputerowego będącego jej przedmiotem na innym urządzeniu. Nadto postanowienia licencji taką możliwość wyłączające są niezgodne z obowiązującym prawem, a co za tym idzie bezskuteczne.

Instaluję na innym sprzęcie i na dwoje babka wróżyła czy przejdzie aktywacja czy nie i czy za jakiś czas nie wywali tej aktywacji - przerabiałem to na Win 8.1 OEM. Aktywowałem, po jakimś czasie wywaliło aktywację. Dzwoniłem osobiście do konsultanta MS - klucz zablokowany - zgłoszony jako kradziony. Mogłem złożyć oficjalne doniesienie o próbie oszustwa przez sprzedającego, który wystawił dowód zakupu.

Co mi po orzeczeniu naszych sądów? - nic!

 

Zgodnie z cały czas obowiązującą licencją MS jedynym wyjątkiem było i jest przenoszenie Win 8 OEM na innym komputer. Na co mi wyroki jak serwer aktywacji nie przepuści klucza - z kim mam się kopać?

Na tamtą sytuację złożyłem oficjalne doniesienie. Jaki efekt? - mija 2 lata i końca sprawy nie widać i zwrotu pieniędzy też nie widać. Polski sąd pos.rany przed hamerykańskim Panem nie odważy się niczego podjąć! - taka prawda.

 

 

 


Ja tylko chciałem zauważyć iż Microsoft wszystkich robi w jajo i jak najbardziej windows 10 będzie subskrypcją na aktualizacje i poprawki, chodz sam system będzie bezterminowy lecz nieaktualny.

Baaa... to wszyscy wiemy. Ja cały czas czekam na ten moment i płacz wszystkich zrobionych w jajo z darmową aktualizacją. :D

 

P.S. To tyle w kwestii OEM - proszę jeszcze o wykłady dlaczego działa cały czas darmowa aktualizacja do Win 10 na różne sposoby bez potwierdzania czegokolwiek, w tym korzystania z technologii pomocniczych, bo to była istota tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" P.S. To tyle w kwestii OEM - proszę jeszcze o wykłady dlaczego działa cały czas darmowa aktualizacja do Win 10 na różne sposoby bez potwierdzania czegokolwiek, w tym korzystania z technologii pomocniczych, bo to była istota tematu. "

 

Przecież  to proste jak  drut !  nałapać  jak najwięcej  użytkowników  WIN 10  a potem   blokada jak nie zapłacisz to aktualizacji  czy tam pobrania z ich " sklepu "  czegokolwiek  NIET.

Chcą  przywiązać , przyzwyczaić  ludzi  do ich systemu  i liczą na to że ludzie dla świętego  spokoju  będą płacić a i są i tacy  ( miałem i takich )  co powiedzą  a na  H.....   mi ta aktualizacja  przecież działa.Co  MS  jeszcze wymyśli  na pewno się dowiemy po  fakcie dokonanym  ( ja to mam głęboko w czterech literach )  i dla nie których  na daną chwilę bez wyjścia.

 

PS.  Dla tego  Panowie ,Panie i dzieciaki  uczyć się Linuksa  - pomagać i cisnąć  w rozwoju bo to jest alternatywa i  moim zdaniem dużo  lepsza.

       Dla  graczy  konsola  czy nie lepsza alternatywa ?  nie wiem bo nie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytując MS

" Licencja cyfrowa (w systemie Windows 10 w wersji 1511 nazywana uprawnieniami cyfrowymi) to metoda aktywacji w systemie Windows 10, do której nie jest wymagane wprowadzanie klucza produktu. "

 

 dla tego  rozdają go za darmo na lewo i prawo  a że  parę milionów  naiwniaków trafią na kasę no to ich zysk  dodatkowy.

 

Dalej z premedytacją wynikającą z celowego działania albo z braku elementarnej wiedzy wprowadzasz w błąd nieświadomych użytkowników.

1.windows 10 nigdy nie był darmowy, darmowe było/jest uaktualnienie z Windows 7 czy 8.1.

2.licencja cyfrowa wymaga klucza produktu ale albo jest zaszyty w bios/uefi albo został wprowadzony podczas pierwszej instalacji i aktywowany i wtedy licencja ma formę uprawnień cyfrowych i nie wymaga klucza podczas reinstalacji systemu.

Wszelkie formy aktywacji wcześniejszych systemów za pomoca laoderów czy KMS a potem aktualizacja takiego Windowsa do 10 nie sprawia że nagle masz legalny system.

Masz pirata którego łatwo możesz reinstalować i aktywować ale to wciąż pirat.

Zastanawiam się jaki masz cel w tym że siejesz taki zamęt w tej sprawie, ale praktycznie na każdym forum komputerowym taka osoba

jest która nie ma racji a broni jej do upadłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przecież to proste jak drut ! nałapać jak najwięcej użytkowników WIN 10 a potem blokada jak nie zapłacisz

To my wszyscy wiemy co się za tym kryje, ale chciałbym poczytać mądrych jak wytłumaczą tą konkretną sytuację, czyli "skończyło się, ale nadal bez problemu można" i bez żadnego łamania licencji, bo o tej sytuacji licencja i cały MS milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej z premedytacją wynikającą z celowego działania albo z braku elementarnej wiedzy wprowadzasz w błąd nieświadomych użytkowników.

1.windows 10 nigdy nie był darmowy, darmowe było/jest uaktualnienie z Windows 7 czy 8.1.

2.licencja cyfrowa wymaga klucza produktu ale albo jest zaszyty w bios/uefi albo został wprowadzony podczas pierwszej instalacji i aktywowany i wtedy licencja ma formę uprawnień cyfrowych i nie wymaga klucza podczas reinstalacji systemu.

Wszelkie formy aktywacji wcześniejszych systemów za pomoca laoderów czy KMS a potem aktualizacja takiego Windowsa do 10 nie sprawia że nagle masz legalny system.

Masz pirata którego łatwo możesz reinstalować i aktywować ale to wciąż pirat.

Zastanawiam się jaki masz cel w tym że siejesz taki zamęt w tej sprawie, ale praktycznie na każdym forum komputerowym taka osoba

jest która nie ma racji a broni jej do upadłego.

 

Cytując MS

" Licencja cyfrowa (w systemie Windows 10 w wersji 1511 nazywana uprawnieniami cyfrowymi) to metoda aktywacji w systemie Windows 10, do której nie jest wymagane wprowadzanie klucza produktu. "

"  Licencja cyfrowa - Uaktualnienie do systemu Windows 10 nastąpiło bezpłatnie na kwalifikującym się urządzeniu z oryginalnym systemem Windows 7 lub Windows 8.1. "

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Ty świadomy  użytkowniku  przepierz  sobie szmatkę do  okularów  bo zamiast czyścić je to ci zamazuje obraz i  potem  głupoty wypisujesz i  może już dzisiaj nic nie wąchaj.

Jak nie możesz  pojąć  to zwróć  się z uprzejmą prośbą  to ci to rozłożę na patyczki i morele jak w przedszkolu może  szybciej to  przyswoisz !

 

"  ale praktycznie na każdym forum komputerowym taka osoba jest która nie ma racji a broni jej do upadłego. "

no  właśnie  dobrze  to o sobie  napisałeś !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej piszesz te bzdury i w dodatku mocno w nie wierząc. Cytat to też trzeba rozumieć. System Windows nie wymaga klucza produktu. Pewnie według ciebie to faktury też nie wymaga bo można go aktywować aktywatorem po czym uzyskać licencję cyfrową i mieć według ciebie legalny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rzemien - ja znam tą dyrektywę - umieszczana jest przy każdej aukcji na Allegro oferującej naklejki COA do sprzedawanych systemów za "grosze". Naiwny kupuje, ale systemu nie da się aktywować.

 

 

 

Instaluję na innym sprzęcie i na dwoje babka wróżyła czy przejdzie aktywacja czy nie i czy za jakiś czas nie wywali tej aktywacji - przerabiałem to na Win 8.1 OEM. Aktywowałem, po jakimś czasie wywaliło aktywację. Dzwoniłem osobiście do konsultanta MS - klucz zablokowany - zgłoszony jako kradziony. Mogłem złożyć oficjalne doniesienie o próbie oszustwa przez sprzedającego, który wystawił dowód zakupu.

Co mi po orzeczeniu naszych sądów? - nic!

 

Zgodnie z cały czas obowiązującą licencją MS jedynym wyjątkiem było i jest przenoszenie Win 8 OEM na innym komputer. Na co mi wyroki jak serwer aktywacji nie przepuści klucza - z kim mam się kopać?

Na tamtą sytuację złożyłem oficjalne doniesienie. Jaki efekt? - mija 2 lata i końca sprawy nie widać i zwrotu pieniędzy też nie widać. Polski sąd pos.rany przed hamerykańskim Panem nie odważy się niczego podjąć! - taka prawda.

 

 

 

Baaa... to wszyscy wiemy. Ja cały czas czekam na ten moment i płacz wszystkich zrobionych w jajo z darmową aktualizacją. :D

 

P.S. To tyle w kwestii OEM - proszę jeszcze o wykłady dlaczego działa cały czas darmowa aktualizacja do Win 10 na różne sposoby bez potwierdzania czegokolwiek, w tym korzystania z technologii pomocniczych, bo to była istota tematu.

Jeżeli kupił Pan od kodoś nieuczciwego to już inna historia, moje licencje są kuione os certyfikowanego partnera microsoft, które posiadają dokumenty i producent daje gwarancje to nie jest przypadkowa sprzedaż od niewiamomego pochodzenia, tu mamy udokumentowane licencje aż do microsoftu, proszę pokaz mi kto takie sprzedaje ? może 3-4 firmy w polsce co używanym towarem obracają, a cała reszta obraca ścierwem to nie wrzucajmy do jednego wora wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej piszesz te bzdury i w dodatku mocno w nie wierząc. Cytat to też trzeba rozumieć. System Windows nie wymaga klucza produktu. Pewnie według ciebie to faktury też nie wymaga bo można go aktywować aktywatorem po czym uzyskać licencję cyfrową i mieć według ciebie legalny system.

Ty to naprawdę  miękkim  zostałeś chyba zrobiony ?

"  Licencja cyfrowa - Uaktualnienie do systemu Windows 10 nastąpiło bezpłatnie na kwalifikującym się urządzeniu z oryginalnym systemem Windows 7 lub Windows 8.1. "

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Już  czwarty  raz  ci nie będę  tego  wskazywał  idź do okulisty  i psychologa  może oni ci pomogą  to przetrawić !.   "  nie wiem , nie znam  a w ogóle  jestem zarobiony ! "

A  FAKTURY  też  nie potrzebuje !  przykład : zakupując  Vistę  w 2007 r  w USA   od MS  płaciłem kartą  a link do pobrania  i  numer  dostałem na  e-maila (  może  teraz zmienili coś  w zakupie elektronicznym  nie wiem ? )  bez faktur  , certyfikatów itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"  Licencja cyfrowa - Uaktualnienie do systemu Windows 10 nastąpiło bezpłatnie na kwalifikującym się urządzeniu z oryginalnym systemem Windows 7 lub Windows 8.1. "

 

 

Widzisz tu się z tym w 100% zgadzam tylko tam jest istotny zwrot który skrzętnie zawsze pomijałeś czyli ten-urządzeniu z oryginalnym systemem Windows.

 

 

 

P.S. Płacąc kartą też otrzymuje się dowód zakupu - faktura, paragon - jest to jedyne wymagane potwierdzenie oryginalności systemu w wersji elektronicznej ESD.

 

Cały czas o to mi chodzi a on nie chce albo nie może pojąć tylko pisze o darmowym Windows 10 i o tym że nie są wymagane żadne dowody zakupu

a są i faktura czy dowód zapłaty kartą za system być musi i tu nie ma żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tu się z tym w 100% zgadzam tylko tam jest istotny zwrot który skrzętnie zawsze pomijałeś czyli ten-urządzeniu z oryginalnym systemem Windows.

 

 

Cały czas o to mi chodzi a on nie chce albo nie może pojąć tylko pisze o darmowym Windows 10 i o tym że nie są wymagane żadne dowody zakupu

a są i faktura czy dowód zapłaty kartą za system być musi i tu nie ma żadnych wątpliwości.

Normalnie szczęka opada i ręce też   :OI   a co ja od  3  wpisów pisze  dopiero  jak ci  konkretne słowa wytłuściłem  to  w końcu za skoczyłeś jak  stara syrenka 104  na mrozie.

Szkoda z tobą dyskutować  jak ty tak ciężko  wszystko przyjmujesz - prawdę , przenośnię  doprowadzasz  do takiego stanu że "  wesela nie ma a mi się we łbie  kolebie ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem roku kończy się ta metoda uaktualniania.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale na jakimś portalu przeczytałem że instalacja W10 na kluczach W7/W8.1 nadal będzie możliwa. Będę mógł na komputerze z W7 od nowa zainstalować W10 i zostanie on aktywowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie